Zobacz szablon
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Fotoksiążka

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

rozmiar
W trakcie projektowania nie można zmienić rodzaju produktu i formatu.
oprawa
wybierz format
papier
Dotyczy wykończenia okładki
wybierz oprawę

Ocena 4.5
(766 oceny)

DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
Zobacz video
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
OCENA
4.5 / 5.0
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka

Chcesz podziękować swoim Dziadkom za wszystkie wspaniałe chwile i otrzymaną miłość? Najlepszym sposobem będzie podarowanie im upominku, który zawiera w sobie ogrom ciepłych emocji.

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka pozwoli im powracać do wspaniałych wspomnień w dowolnym momencie. Zdradzamy, jak stworzyć pamiątkowy album w kilka chwil!

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka Nie zastanawiaj się dłużej nad prezentem dla Babci i Dziadka - podaruj im wyjątkową fotoksiążkę!

Fotoksiążka – alternatywa dla zwykłego albumu na Dzień Babci i Dziadka

Tradycyjne albumy ze zdjęciami to popularna forma upominku wręczanego bliskim osobom z różnych okazji. Czy wiesz jednak, że zamiast konwencjonalnego albumu dla Dziadków możesz podarować im coś o wiele bardziej zaskakującego?

Oryginalnym prezentem okaże się nowoczesna, personalizowana fotoksiążka – Dzień Babci i Dziadka to jedne z tych okazji, na które sprawdzi się doskonale!

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka Personalizowana pamiątka to najlepszy pomysł na prezent dla Dziadków z okazji ich święta

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka - dlaczego warto wybrać taki prezent?

Fotoksiążka dla Babci i Dziadka od zwykłego albumu różni się estetyczną, nowoczesną formą i prostotą wykonania.

Ponadto taki innowacyjny album dla Dziadków możesz niemal w pełni spersonalizować - wybierz jeden spośród dostępnych szablonów, a następnie rozmieść zdjęcia i rozmaite elementy graficzne w dowolny sposób.

To pewne, że fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka wywoła na twarzach obdarowywanych osób szerokie uśmiechy i pozytywne zaskoczenie. Dzięki eleganckiej formie, album na zdjęcia dla Babci i Dziadka z pewnością zajmie dumne, dobrze widoczne miejsce na regale lub półce.

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka Fotoksiążka wywołuje wiele pozytywnych emocji u obdarowanych - spraw radość swoim bliskim

Fotoksiążka dla Dziadków, która wzruszy do łez!

Mawia się, że książki nie warto oceniać po okładce… podobnie jest z fotoksiążką dla Babci i Dziadka.

Najistotniejsze jest oczywiście to, co znajdzie się w jej wnętrzu – fotografie uwieczniające najpiękniejsze chwile. Album dla Babci i Dziadka może wzruszać, rozbawiać, wywoływać refleksje; wszystko zależy od tego, jakie zdjęcia i sentencje w nim umieścisz.

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka Szablony pomogą Ci w kilka chwil wykonać wzruszającą pamiątkę dla ukochanych Dziadków - sprawdź sam

Album dla Babci i Dziadka krok po kroku

Jak stworzyć oryginalny album na zdjęcia dla Dziadków? Z naszym edytorem zajmie Ci to dosłownie kilka chwil.

Wybierz format, typ oprawy i papier. Następnie kliknij opcję ZRÓB FOTOKSIĄŻKĘ i spersonalizuj album dla Babci i Dziadka – wgraj dowolnie wybrane zdjęcia i dodaj własne podpisy.

Później nie pozostaje już nic innego, jak zamówić fotoksiążkę dla Dziadków. W ciągu kilku dni ten wyjątkowy upominek dostarczymy wprost pod Twoje drzwi!

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka Zachowaj wszystkie wspólne fotografie z Dziadkami w fotoksiążce Printu - wypróbuj edytor już teraz!

Album dla Dziadków - najlepsze pomysły na projekt

Album na zdjęcia dla Babci i Dziadka warto wypełnić fotografiami, które przypomną Twoim Dziadkom najpiękniejsze momenty ich życia. Taką fotograficzną pamiątkę możesz skomponować na kilka różnych sposobów:
- W fotoksiążce na Dzień Babci i Dziadka mogą znaleźć się zdjęcia z różnych okresów ich życia. Spróbuj dyskretnie zdobyć fotografie z ich młodości, wspólnie spędzonych wakacji i specjalnych okazji.
- Jeśli masz ze swoimi Dziadkami bliski kontakt, z pewnością nie będziesz miał trudności z doborem zdjęć, na których jesteście razem. Fotoksiążkę dla Dziadków możesz wypełnić Waszymi wspólnymi chwilami.
- Innym, ciekawym rozwiązaniem jest zaprojektowanie dwóch osobnych albumów na zdjęcia dla Dziadków. Wypełnij je zdjęciami poświęconymi konkretnym osobom.

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka Przelej miłość na papier - wyraź ją przy pomocy fotoksiążki, którą wręczysz Babci i Dziadkowi z okazji ich święta

Fotoksiążka – Dzień Babci i Dziadka uczczony wyjątkowo!

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka to prezent, który sprawi radość i przypomni bliskim Ci osobom, jak dużą rolę odgrywają w Twoim życiu.

Już dziś zaplanuj własny album na zdjęcia na Dzień Babci i Dziadka bez wychodzenia z domu – my zajmiemy się resztą!

Cena wybranej fotoksiążki: - zł za pierwsze 20 stron
Dodatkowa strona: - - pełny cennik fotoksiążki

Zamów fotoksiążkę dzisiaj, a wyślemy ją najpóźniej
- realizacja standardowa - 3 lipca 2024
- realizacja ekspresowa - 27 czerwca 2024

Podaruj fotoksiążkę w opakowaniu prezentowym

Pragniesz zachwycić bliską osobę prezentem w formie fotoksiążki? Dobierz w koszyku jedno ze specjalnych opakowań przygotowanych na miarę Twoich potrzeb. Spraw, by stworzony podarunek w pełni oddał emocje, które chcesz przekazać.

 • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

 • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

 • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

 • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

 • OPAKOWANIE UNIWERSALNE

 • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

Pssst… Niektóre opakowania prezentowe są przygotowane tylko pod konkretny format fotoksiążki.

Gwarancja spokoju
100 dni na darmowy zwrot

Najlepiej oceniana
fotoksiążka
w Polsce

Tysiące poleceń
na instagramie

Prezent, który zachwyca

Nic nie wywoła tak pięknych emocji, jak fotoksiążka wypełniona radosnymi chwilami

 • siemapandy
 • whitee_cherry
 • judyta.pawlak_

Fotoksiążka PRINTU

Podaruj bliskim uśmiech i wzruszenie zamknięte w fotoksiążce. Zatrzymaj najlepsze chwile na lata. Wasze wspomnienia zasługują na najwyższa jakość.

Piękne, gotowe szablony Perfekcyjnie odwzorowane kolory Trwałość na lata Przyjemny w dotyku papier Układy przyjazne zdjęciom z telefonu

Podgląd szablonu
Dowolnie
edytuj
szablon
Ocena
4.5 / 5.0
 • 1
  Wybierz
  szablon
 • 2
  Dodaj i
  ułóż zdjęcia
 • 3
  Edytuj
  teksty i grafiki
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >

Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!