Prezent dla Taty na urodziny. Co kupić? Jaki prezent wybrać?

Każdy ojciec jest dumnym tatą swoich dzieci, to on uczył nas kopać w piłkę, chodzić po górach, strzelać z procy i skakać po drzewach. Pomagał również w nauce, głównie przy zadaniach z matematyki i fizyki, bronił nas przed niebezpieczeństwami i dokuczającymi nam kolegami, ale kiedy było trzeba, potrafił też pogrozić palcem.

Zastanówcie się, kiedy ostatnio podziękowaliście ojcu za te wszystkie wspomnienia? Kiedy ostatnio zrobiliście prezent dla taty? Warto doceniać jego ojcowską miłość nie tylko od święta. Jeśli szukacie wyjątkowego upominku dla waszego taty, to koniecznie przejrzyjcie nasze propozycje prezentowe przygotowane specjalnie z myślą o wszystkich ojcach.

Zobacz szablon “Prezent dla taty” i inne szablony dla taty

Prezent dla Taty na urodziny, który skradnie jego serce!

Poza najszczerszymi, urodzinowymi życzeniami, przyda się również upominek dla taty. Znaleźć prezent dla taty, który naprawdę go ucieszy, nie jest wcale tak łatwo. W dniu urodzin jednej z najważniejszych osób w naszym życiu, chcielibyśmy, żeby było wyjątkowo.

Odpowiedni nastrój, impreza niespodzianka, czekoladowy tort i mnóstwo bliskich osób wokół, to przepis na urodziny idealne. Ale co wręczyć, żeby ten dzień wasz tata wspominał jeszcze przez długi czas? Drogi, ekskluzywny prezent na pewno zostałby przyjęty z wdzięcznością, ale czy nie lepiej podarować ojcu… swój własny czas? W końcu takie wyjątkowe dni warto spędzać razem, na przykład na wspólnym oglądaniu rodzinnych zdjęć i wspominaniu pięknych momentów z życia.

Może zatem zamiast szukać tygodniami prezentu dla taty na urodziny, lepiej poświęcić swój własny czas i zaprojektować wyjątkową fotoksiążkę? Sam proces tworzenia fotoksiążki na prezent dla taty jest bardzo przyjemny. Selekcja rodzinnych zdjęć, to powrót do pięknych wspomnień. Wydrukowanie ich i podarowanie w formie fotoksiążki jest idealnym pomysłem. Nasz tata na pewno doceni nasz czas poświęcony na zaprojektowanie, pełnej wyjątkowych wydarzeń z rodzinnego życia, fotoksiążki.

 

Szablony

Prezent dla ojca na święta

Jak wybrać prezent dla taty na święta? Tata, to ktoś o wyjątkowym znaczeniu, dlatego prezenty dla niego również powinny być wyjątkowe. Takie, które podkreślą jego rolę w naszym życiu i takie, które wyrażą naszą wdzięczność za jego ojcowską troskę i wsparcie. Święta, to dobry czas, żeby podziękować naszym bliskim za wszystko co dla nas zrobili lub po prostu – za to, że są w naszym życiu.

Tą ciepłą, rodzinną atmosferę towarzyszącą nam przy Bożym Narodzeniu, bardzo łatwo przenieść do fotoksiążki, która może stać się wyjątkowym prezentem dla ojca na święta. Na pewno jesteście w posiadaniu pięknych zdjęć z waszego dzieciństwa, a wasze foldery przepełnione są przeróżnymi fotografiami z najważniejszych momentów waszego życia. Pomyślcie jaką wspaniałą książkę możecie z nich skomponować! Specjalnie na tę okazję, przygotowaliśmy kilka szablonów świątecznych, które idealnie pokażą waszą miłość do taty.

Jeśli jednak chcielibyście stworzyć uniwersalną fotoksiażkę, niekoniecznie ze świątecznymi akcentami, to możecie wybrać ten idealny szablon spośród setki naszych propozycji. Książka z rodzinnymi zdjęciami stanie się pamiątką na długi czas, jej jakość pozwoli cieszyć się nią przez wiele lat.

Jaki prezent na Dzień Ojca?

Dzień Ojca w Polsce staje się coraz popularniejszy. Dzień ten wywołuje duże emocje, dlatego chcemy w wyjątkowy sposób podziękować za trud włożony w nasze wychowanie przez te wszystkie lata. Czasami same życzenia na Dzień Taty nie wystarczą i chcielibyśmy podarować coś namacalnego, coś co zostanie z nim na długi czas i co będzie przypominać mu o tym, że go kochamy.

Mamy w czym wybierać, sklepy wypełnione są specjalnymi gadżetami dla taty – statuetki dla najlepszego ojca, krawaty “supertaty”. Ale jaki prezent dla taty wywoła jego wzruszenie i bezcenną radość? Jaki sprawić, żeby w ten dzień nasz ojciec poczuł się wyjątkowo?

Wszyscy wiemy, że własnoręcznie zrobione prezenty są cenione i cieszą naszych bliskich jeszcze bardziej. Doceniany jest pomysł i trud włożony w zorganizowanie wyjątkowego podarunku.

Do takich pomysłów, na własnoręcznie zaprojektowany prezent na Dzień Ojca, należy fotoksiążka. To od nas zależy, jak książka będzie wyglądać. Mamy do wyboru kilka szablonów stworzonych specjalnie na te i inne okazje. Fotoksiążkę możemy w dowolny sposób modyfikować, dodajemy tylko wcześniej przygotowane zdjęcia z ulubionymi wspomnieniami z dzieciństwa lub z wyjątkowych wydarzeń z ostatnich miesięcy, wpisujemy życzenia na Dzień Taty i… gotowe!

Zaprojektowanie tak wyjątkowej fotoksiążki jest bardzo proste, a efekt końcowy ucieszy każdego. Nasz tata będzie mógł powracać do wyjątkowych wspomnień w dowolnym momencie. Z każdym sięgnięciem po fotoksiążkę, będzie miał świadomość, że o nim pamiętamy i że cieszymy się z każdej chwili spędzonej razem.

 

Zobacz szablon “Prezent dla ojca” i inne szablony dla taty