Prezent na imieniny dla taty – fotoalbum

Kupowanie prezentu dla ojca nie jest wcale łatwą sprawą. A jeśli w grę wchodzi podarunek imieninowy, to potomek staje przed nie lada wyzwanie.

Jaki prezent na imieniny dla taty sprawi mu radość i nie zrujnuje portfela dziecka?

Zobacz szablon “Prezent dla mężczyzny” i inne szablony urodzinowe

Podaruj wspomnienia

Dobrą propozycją na prezent imieninowy dla taty jest fotoalbum. Dzięki połączeniu magii tradycyjnych zdjęć z nowoczesną technologią druku i solidną oprawą rodzinne zdjęcia nabiorą wyjątkowego wyrazu.

Nawet jeśli w fotoalbumie znajdą się zdjęcia, które solenizant doskonale zna, to oryginalny szablon produktu pozwoli je przedstawić w zupełnie innym świetle.

Poza tym zdjęcia rodzinne to nie jedyne fotografie, jakie mogą tworzyć ten prezent na imieniny dla taty.

Szablony

Prezent na imieniny dla taty z przymrużeniem oka

A może zamiast rodzinnych zdjęć warto umieścić w fotoalbumie zdjęcia pokazujące ojca w różnych śmiesznych sytuacjach? Tata przebrany za świętego Mikołaja, zdjęcie ojca zakopanego na nadmorskiej plaży czy jego fotografia z balu przebierańców – to tylko niektóre propozycje fotek, jakie mogą się znaleźć w takim nietypowym albumie. Wizerunek w nieco krzywym zwierciadle może sprawić naprawdę wiele radości.

Jednak aby taki prezent na imieniny dla taty był udany, musi być spełniony jeden warunek: solenizant musi mieć poczucie humoru i odpowiedni dystans do siebie. Taki humorystyczny prezent imieninowy dla taty nie sprawdzi się w przypadku ojców, którzy patrzą na życie zbyt poważnie i nie umieją się śmiać z samego siebie.

Wizerunek ojca oczami dziecka

Ciekawym pomysłem na oryginalny fotoalbum na prezent na imieniny dla taty może być album prezentujący go oczami ich dzieci. Na pewno sam obdarowujący, jak i jego rodzeństwo ma wiele zdjęć z dzieciństwa, na których jest ojciec. Może warto po wielu latach przywrócić te piękne wspomnienia?

Taki fotoalbum może być równie dobrym podarunkiem od wszystkich dzieci. Każde z nich może umieścić swoją pulę zdjęć taty i zaprezentować go takiego, jak go zapamiętali z dzieciństwa. Dla jednego dziecka będzie on bohaterem, który zawsze mu pomagał, a dla innego wesołym rodzicem, który zawsze znalazł czas na wspólną grę w piłkę.

Fotoalbum ze zdjęciami ukazującymi tacierzyństwo sprzed lat będzie miłą niespodzianką dla solenizanta. Z pewności taki prezent na imieniny dla taty w takiej formie wywoła wzruszenie nie tylko u obdarowanego, ale również u innych członków jego rodziny.

Zobacz szablon “Prezent dla mężczyzny” i inne szablony urodzinowe

Im lepiej znasz ojca, tym prezent bardziej trafiony

To, czy fotoalbum będzie rzeczywiście trafionym podarunkiem imieninowym zależy od wielu rzeczy. Przede wszystkim od zdjęć, jakie zostaną w nim opublikowane. Ważne jest również rozeznanie dziecka w tym co lubi jego ojciec.

Na pewno koci album nie ucieszy solenizanta, który uwielbia psy. Poza tym prezent na imieniny dla taty powinien odwoływać się w jakiś sposób do jego zainteresowań. Jeśli ojciec lubi wędkować, to warto wkleić do fotoalbumu chociażby dwa zdjęcia z jego wypraw nad jezioro. Jeśli jednak woli zabawy ze swoimi wnukami, to nie może zabraknąć w nim zdjęć, przedstawiających kolorowe chwile spędzone na placu zabaw.

Zatem o powodzeniu fotoalbumu jako imieninowego prezentu nie decyduje wyłącznie jego wykonanie estetyczne, ale przede wszystkim jego zawartość, która zależna jest od osoby go projektującej. Szykując fotoalbum dla własnego ojca, warto dołożyć wszelkich starań, aby był to rzeczywiście trafiony prezent imieninowy dla taty.