Prezent na 50 urodziny taty – co kupić? Ujmujący pomysł dla taty na 50

Niektórzy twierdzą, że prawdziwe życie zaczyna się po 40-stce. Inni zaś, że dopiero po 50-tce. Jednak bez względu na to, kto ma rację, 50-te urodziny to bardzo ważny i często przełomowy jubileusz w życiu każdego mężczyzny.

Jeżeli tym mężczyzną jest Twój Tato, to z pewnością nie można traktować tego dnia lekceważąco. Prezent dla 50-latka na urodziny też powinien być wyjątkowy.

Fotoksiążka jako prezent na 50 urodziny
Podaruj ukochanemu Tacie prezent, który wywoła lawinę wspomnień!

Wyjątkowy prezent na 50-tkę poszukiwany – co na 50 urodziny taty?

Poszukiwanie prezentu na 50 urodziny taty warto rozpocząć z odpowiednim wyprzedzeniem. Czas w tym wypadku jest cenną walutą. Tym bardziej, że znalezienie odpowiedniego pomysłu na podarunek na 50-te urodziny nie jest prostą sprawą i wymaga znacznie większego zastanowienia, niż prezenty na inne okazje.

Oczywistością jest, że solenizant ucieszy się z każdego upominku, ponieważ będzie to oznaka pamięci o jego urodzinach. Jednak jeśli ten okrągły jubileusz dotyczy Twojego Taty, to do przygotowania prezentu powinno się podejść ze szczególną starannością i zadbać o najmniejszy szczegół oryginalnego prezentu dla taty na 50 urodziny.

Pamiętaj, że w tym celu nie musisz wydawać majątku – wystarczy dobry pomysł i chwila wolnego czasu. Prezenty, w które wkłada się całe serce są znacznie bardziej wartościowe w oczach solenizanta.

Jaki prezent na 50 urodziny taty?

Zastanawiając się nad wyborem idealnego upominku urodzinowego możesz mieć pewność, że w tej roli idealnie sprawdzą się fotoksiążki i fotoalbumy. Dzięki tak spersonalizowanym upominkom wzbudzisz zazdrość w oczach niejednego, zaproszonego gościa.

W przypadku prezentu na 50 urodziny dla taty dobrym pomysłem jest przygotowanie fotoksiążki o… nim samym. Jest to zdecydowanie oryginalny pomysł na prezent dla taty i bez wątpienia okaże się tym trafionym.

W zależności od tego, jakim zdjęciami taty dysponujesz, możesz postawić na chronologiczną fotoksiążkę, w której przedstawisz zdjęcia kochanego taty z różnych okresów jego życia. Oczywiście począwszy od lat jego dzieciństwa, aż po aktualny czas. Jeśli nie masz aż tak dawnych zdjęć, skup się na okresie, od którego Ty go pamiętasz. W domowych stosach fotografii na pewno znajdziesz fotki ukazujące Twojego tatę w różnorodnym świetle – skupionego podczas pracy nad projektem, umorusany smarem podczas nieudanej próby naprawy auta czy roześmiany podczas zabawy z Tobą na placu zabawa – to z pewnością tylko niektóre oblicza Twojego ojca uwiecznione na fotografiach.

Prezent na 50 urodziny taty może być poważny, jednak niekoniecznie. Wszystko zależy od tego, jaki będzie Twój fotograficzny obraz taty , a przede wszystkim od zdjęć, które umieścisz w wewnątrz fotoksiążki.

Szablony

Zbudowałem dom, spłodziłem syna, posadziłem drzewo – oryginalny prezent na 50 urodziny dla taty

50-te urodziny to taki okres w życiu mężczyzny, w którym dokonuje się małych podsumowań.
Jest bardzo prawdopodobne, że Twój tata będzie oceniał siebie poprzez pryzmat trzech głównych zadań, jakie powinien zrealizować każdy mężczyzna – budowa domu, posiadanie syna i zasadzenie drzewa. Są to podobno trzy główne dowody określające dojrzałość mężczyzny.

A może warto podejść do tego wszystkiego z przymrużeniem oka i wykorzystać staroświecki pogląd do przygotowania nietypowego prezentu dla 50-latka? Fotoksiążka jako prezent dla taty zatytułowana „Mój tata – dojrzały mężczyzna w 100%”. Jest to pomysł na niespodziankę na 50 urodziny taty na stronach fotoksiążki.

Po pierwsze – dom.
Jeśli Twój tata jest odpowiedzialny za wybudowanie domu lub zakupienie mieszkania, to zadanie zaliczone. Oczywiście możesz mieć pewność, że tata nie raz wybudował dom. Nieważne czy na drzewie, w postaci krzywo stojącego szałasu czy namiotu stworzonego z krzeseł i koców. Najważniejsze być pamiętał jak wielką przyjemność Ci tym sprawił! Na pewno gdzieś w domowych albumach znajdziesz zdjęcie takiej budowli. Pamiętaj aby dołączyć go do przygotowywanego prezentu na 50 urodziny taty.

Druga kwestia – syn.
Ktoś powiedział, że córki są gorsze? Poza tym pewnie każdy tata kocha swoją córkę nad życie. Swoje zdjęcie w fotoksiążce możesz opatrzyć żartobliwym stwierdzeniem: Wszak nie jestem synem, ale i tak bardzo Cię kocham. Wzruszenie na twarzy ojca murowane!

Pozostało jedno – drzewo.
Jeśli tata ma na koncie jakieś zasadzone drzewko to nie ma najmniejszego problemu. Robisz mu zdjęcie i umieszczasz w fotoksiążce, dodając do całości ciekawy opis. A co, jeśli drzewa nie ma? Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś kupiła symboliczne drzewko i dołączyła je do przygotowanej fotoksiążki jako dodatkowego prezentu dla taty na 50 urodziny.

Taki zestaw prezentowy z pewnością zaskoczy solenizanta, a Tobie zagwarantuje udany i oryginalny prezent na 50-tkę taty.

Jednak jeśli poszukujesz inspiracji dla innego, bliskiego Ci mężczyzny to koniecznie zajrzyj do tekstu prezent na 50 urodziny dla mężczyzny. Znajdziesz w nim mnóstwo podpowiedzi, jak przygotować wyjątkowy prezent dla każdego faceta!

Fotoksiążka jako idealny prezent na 50 urodziny dla taty
Miłość i radość – to te uczucia będą towarzyszyć Twojemu Tacie w trakcie przeglądania wyjątkowej fotoksiążki na 50 urodziny!

Fotoksiążka z przyjęcia 50 urodzin taty – pomysł na prezent

Fotografowanie wszelkich rodzinnych przyjęć stało się praktycznie tradycją, dlatego przygotowanie fotoksiążki ze zdjęciami z przyjęcia urodzinowego może okazać się trafioną w dziesiątkę formą prezentu na 50 urodziny taty.

Solenizant z całą pewnością ucieszy się na tak przygotowaną fotograficzną pamiątkę urodzin. Fotoksiążka z przyjęcia będzie miała niezwykłą wartość sentymentalną, dlatego, że na zdjęciach znajdą się twarze wszystkich zaproszonych gości.
Za pomocą fotoksiążki i zamkniętych w niej zdjęć uwiecznisz 50 urodziny taty na długie, długie lata.

Śmiesznie czy poważnie, jednak z najlepszymi życzeniami – życzenia na 50 urodziny dla mężczyzny

Bez względu na jaki charakter fotoksiążki, wręczanej w formie prezentu na 50 urodziny taty się zdecydujesz, to najważniejsze aby prezent niósł ze sobą życzenia pomyślności. Dlatego nie zapomnij o umieszczeniu na stronach fotoksiążki krótkich, serdecznych życzeń.

Zamieszczone życzenia będą uwieńczeniem i dopełnieniem oryginalnego pomysłu na prezent na jego 50 urodziny.
Oczywiście możesz postawić na śmieszne życzenia na 50 urodziny, tak aby wprowadzić humorystyczny element. W drodze wyjątku zabawne życzenia możesz zamienić na rymowane wierszyki dla taty na urodziny – z pewnością będzie to element wyróżnienia na tle całego prezentu.

Życzenia, czy wierszyki na 50 urodziny dla taty możesz także zastąpić specjalną dedykacją, która będzie dostatecznym dowodem na to, że fotoksiążka została przygotowana z myślą o tacie.

Jeżeli poszukujesz inspiracji na prezent na 50 urodziny dla mamy, to zapoznaj się z naszymi inspiracjami prezentowymi dla ukochanej mamy.

Fotoksiążka jak oryginalny prezent na 50 urodziny taty
Z szablonem “Prezent na 50 urodziny” zaprojektujesz oryginalny prezent na 50 urodziny taty