Prezent na 20 urodziny. Co kupić? Propozycja dla dziewczyny i chłopaka

Ktoś z Twoich bliskich właśnie kończy upragnioną 20-tkę? Jeśli tak, to potrzebujesz nietypowego i oryginalnego prezentu! Charakter urodzinowej niespodzianki powinien zależeć od relacji, jaka łączy Cię z solenizantem!

Poniżej znajdziesz kilka propozycji prezentowych, które pomogą Ci wybrać idealny prezent dla 20-latka na urodziny.

Fotoksiążka jako oryginalny prezent na 20 urodziny
Podaruj prezent, który wywoła pozytywne emocje i przywoła wspomnienia. Sprawdź szablony urodzinowe!

Jaki prezent wybrać dla 20-latka na urodziny?

Skończone 20 lat to idealny wiek na spełnianie najskrytszych marzeń i życie pełną piersią, dlatego należy jak najszybciej zastanowić się, jaki prezent na 20 urodziny będzie odpowiedni i pozwoli zachować najpiękniejsze momenty na chwilę dłużej.

Warto podarować prezent, który zaskoczy solenizanta, ponieważ w tym wieku ważna jest nie tyle wartość samego podarunku, co element zaskoczenia. Należy także pamiętać o tym, aby wybrany prezent dla 20 latka na urodziny wyróżniał się na tle pozostałych podarunków urodzinowych swoją nietuzinkową formą.

Szablony

Jak go zachwycić? Inspiracje na prezent na 20 urodziny dla niego

Poszukiwanie zachwycającego prezentu urodzinowego dla niego nie jest prostym wyzwaniem, jednak warto postawić sobie wyzwanie i postarać się o efekt zaskoczenia.

Jeśli swoje 20 urodziny będzie obchodziła Twoja druga połówka, to warto zastanowić się, jaki prezent na 20 urodziny dla chłopaka będzie tym wyjątkowym. Dobrym pomysłem może okazać się zaprojektowanie fotoksiążki o waszej miłości, czyli przepełnionej wspólnymi zdjęciami.

Tak przygotowana fotoksiążka urodzinowa w oryginalny sposób podsumuje wspólnie spędzony czas i wyrazi miłość do ukochanego w nietuzinkowej formie.

Natomiast jeśli podróżowanie to Wasza wspólna pasja, to przygotuj fotoksiążkę z wakacji, w której przechowasz wszystkie ciepłe wspomnienia, zdjęcia niezwykłych miejsc i pięknych krajobrazów, a następnie wręczę fotoksiążkę ją jako prezent dla chłopaka na 20 urodziny.

Podarowanie fotoksiążki jako prezent dla chłopaka na 20 urodziny to miły dodatek do urodzinowych buziaków lub wspólnej kolacji, ponieważ prezent ten zaprojektujesz przed komputerem w zaledwie 30 minut. Wewnątrz gotowych szablonów możesz umieścić napisy, czy ulubione miłosne cytaty.

Zaprojektuj prezent na 20 urodziny, który wypełnisz własnymi życzeniami! Sprawdź czym fotoksiążka wyróżnia się od innych prezentów!

Pomysł na upominek od serca, czyli prezent na 20 urodziny dla niej

Kobiety, to wrażliwe istoty, zatem zakupienie właściwego prezentu na 20 urodziny dla dziewczyny to nie tylko lada wyzwanie dla jej ukochanego ale nawet dla najbliższej przyjaciółki. W takim wieku warto postawić na prezent, który wywoła zaskoczenie i pozostanie pamiątką na kolejne lata.

Jeśli poszukujesz inspiracji na prezent na 20 urodziny dziewczyny, to oprócz przygotowania romantycznej, urodzinowej kolacji lub zorganizowania wypadu do kina, nie zapomnij o miłym dodatku w postaci fotoksiążki urodzinowej.

Możesz być pewny, że prezent na 20 urodziny dla niej w takiej formie świetnie się sprawdzi, a przeglądanie podarowanej fotoksiążki przywoła wiele wspólnie spędzonych chwil.

Jednak jeśli stoisz przed wyborem idealnego prezentu na 20 urodziny dla przyjaciółki to co powiesz na superowe życzenia oraz wspólne zdjęcia w fotoksiążce? W przygotowaniu tak oryginalnej niespodzianki pomoże Ci intuicyjny edytor i szeroka gama urodzinowych szablonów, które możesz dowolnie modyfikować i uzupełniać o ulubione zdjęcia.

Przygotowanie takiego prezentu dla przyjaciółki na 20 urodziny to nie lada wyzwanie, jednak motywacją może być jej niezmierzona radość z otrzymania tak wyjątkowego i spersonalizowanego prezentu urodzinowego.

Widzisz? Trafiony prezent na 20 urodziny koleżanki lub ukochanej dziewczyny jest możliwy! Wszystko zależy od Twoich dobrych chęci i oryginalnego pomysłu prezentowego.

Fotoksiążka jako prezent na 20 urodziny dla niego
Przygotuj oryginalny prezent dla niego z okazji 20 urodzin! Sprawdź gotowe szablony urodzinowe!

Twoja córka przestała być nastolatką? Prezent dla córki na 20 urodziny

Twoja ukochana córka kończy lada dzień 20 lat, a Ty nie masz pomysłu jaki prezent sprawdzi się z tej okazji? Postaw na zdjęcia! Młodzi ludzie robią ich co najmniej setki.

Zaprojektuj fotoksiążkę, która skradnie serce Twojej córce. Przejrzyj tradycyjne albumy, wybierz ulubione fotografie z córką w roli głównej i stwórz fotoksiążkę ze skanowanych zdjęć.

Wewnątrz fotoksiążki zbierz zdjęcia córki, kiedy była jeszcze kruszynką i opraw w oryginalne ramki. Dodatkowo możesz zamieścić także jej aktualne zdjęcia – niech zobaczy na jaką piękną kobietę wyrosła.

Tak przygotowana fotoksiążka będzie idealnym prezentem dla córki na 20 urodziny oraz pozostanie dla niej źródłem wspomnień przez wiele, wiele lat.

Alternatywa w mini wydaniu

Social media to obecnie większa cząstka życia każdego młodego człowieka, dlatego podarowanie fotoksiążki z Instagrama to świetna alternatywa. Minibook to nie tylko minimalistyczna forma zachowania wspomnień ale także tańsza propozycja prezentu na 20 urodziny.

Zaprojektowanie minibooka zajmie Ci zaledwie 5 minut i pozwoli zachować zdjęć z mediów społecznościowych w kieszonkowej wersji. Zdjęcia z Instagrama podane w takim wydaniu sprawdzą się jako prezent na 20 urodziny dla koleżanki, a także jako prezent dla chłopaka na jego 20 urodziny.

Fotoksiążka jako prezent na 20 urodziny
Zadbaj o wspomnienia solenizanta i podaruj mu najwyższej jakości pamiątkę!