Zobacz szablon
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Fotoksiążka

Prezent na 18

rozmiar
W trakcie projektowania nie można zmienić rodzaju produktu i formatu.
oprawa
wybierz format
papier
Dotyczy wykończenia okładki
wybierz oprawę

Ocena 4.5
(718 oceny)

DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
Zobacz video
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
OCENA
4.5 / 5.0
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >

Fotoksiążka na 18 urodziny

18 urodziny to ważny moment w życiu każdego z nas. Wraz z nimi oficjalnie wkraczamy w dorosłość, czemu zwykle towarzyszą bardziej uroczyste niż zwykle przyjęcia.

Zastanawiasz się, jaki prezent z okazji osiemnastki wręczyć przyjacielowi, partnerowi lub dziecku? Idealnym rozwiązaniem jest fotoksiążka (poznaj ją bliżej - klik!) na 18 urodziny.

Fotoksiążka na 18 urodziny 18 urodziny to przełomowa chwila w życiu każdego z nas - poszukując prezentu dla osiemnastolatka postaw na coś wyjątkowego!

Album na 18 urodziny - prezent pełen wspomnień

Osiemnastka to jeden z tych momentów, który niemal każdy zapamiętuje na całe życie. Symboliczne wkroczenie w dorosłość celebruje się bardziej niż coroczne urodziny.

Osiemnastkom towarzyszą zwykle huczne imprezy, które solenizant spędza w gronie najbliższych przyjaciół. Nie obędzie się rzecz jasna bez prezentów.

Tradycją związaną z 18 urodzinami można nazwać wręczanie gadżetów, nawiązujących do wkroczenia w okres dorosłości. Kto jednak po latach będzie z sentymentem patrzył na kubek czy sprośną figurkę? Jeśli szukasz pomysłu na prezent z klasą, o wiele lepiej sprawdzi się fotoksiążka na 18 urodziny.

Fotoksiążka na 18 urodziny Fotoksiążka wypełniona wspomnieniami z 18 lat solenizanta to prezent, który na zawsze pozostanie sentymentalną pamiątką

Dlaczego warto podarować fotoksiążkę na 18 urodziny?

W odróżnieniu od popularnych prezentów osiemnastkowych, książka ze zdjęciami na 18 urodziny z pewnością nie zginie na dnie szafy. Fotoksiążka na 18 urodziny stworzona specjalnie dla solenizanta może stać się wyjątkową ozdobą regału, a dodatkowo, obdarowywany będzie mógł przywołać wspomnienia osiemnastych urodzin nawet po długich latach.

Album na 18 urodziny to wspaniała pamiątka przyjaźni i młodości, do której sięgać będą również przyszłe pokolenia.

Fotoksiążka na 18 urodziny W fotoksiążce możesz upamiętnić wszystkie Wasze najlepsze chwile, a fotografie uzupełnić o życzenia urodzinowe

Czym wypełnić album pamiątkowy na 18 urodziny w formie fotoksiążki?

Zaletą fotoksiążki na 18 jest przede wszystkim to, że możesz ją w pełni spersonalizować. Istnieje wiele form, w jakich możesz stworzyć wyjątkowy album pamiątkowy na 18 urodziny dla bliskiej Ci osoby, między innymi:

● Album na 18 z aktualnymi zdjęciami solenizanta, np. z wakacji spędzonych z przyjaciółmi, wspólnych imprez itp.
● Książka pamiątkowa na 18 ze zdjęciami z dzieciństwa i obecnymi kadrami – sprawdzi się przede wszystkim wtedy, gdy solenizant jest osobą z Twojej rodziny.
● Album wypełniony fotografiami gości, uzupełniony ich życzeniami na stronach fotoksiążki. 18 urodziny to przecież najlepszy czas na podsumowanie szkolnych lat lub przekazanie cennych wskazówek od całej rodziny.
● Fotoksiążka na 18 urodziny ze zdjęciami z imprezy osiemnastkowej. W tym przypadku album pamiątkowy na 18 urodziny wręczysz dopiero po przyjęciu.
● Album pamiątkowy na 18 urodziny ze zdjęciami ze specjalnej sesji fotograficznej.

Warto pamiętać, że album na zdjęcia na 18 urodziny można uzupełnić o własne sentencje, cytaty i życzenia skierowane do solenizanta. Wraz ze zdjęciami, opisy będą stanowiły estetyczną i spójną całość, dzięki czemu album na 18-ste urodziny będzie prezentował się naprawdę wyjątkowo, a solenizant z przyjemnością będzie wracał do niego w przyszłości.

Fotoksiążka na 18 urodziny Masz całkowity wpływ na formę projektu fotoksiążki - możesz wykonać zabawny album, albo sentymentalną pamiątkę pełną wspomnień

Fotoksiążka na 18 urodziny – przykłady

Jak zrobić album na 18 urodziny? To banalnie proste – wystarczy, że skorzystasz z kreatora fotoksiążki na 18 na stronie Printu. Intuicyjny system pozwoli Ci dodać dowolnie wybrane zdjęcia, jak też opatrzyć je własnymi podpisami.

Idealnym szablonem do stworzenia albumu na 18 urodziny jest ten o nazwie „Prezent na 18”. Minimalistyczna, a zarazem zachowana w przyciągających uwagę kolorach kompozycja fotoksiążki na 18 przypadnie do gustu każdemu – niezależnie od płci. Charakter fotoksiążki na 18 urodziny dodatkowo podkreślają urodzinowe elementy graficzne i luźne sentencje.

Fotoksiążka na 18 urodziny Fotoksiążka to prezent, który z latami będzie zyskiwał na wartości - taka pamiątka to najlepsze wspomnienie młodych lat!

Wybierz najlepszy szablon albumu ze zdjęciami na 18 urodziny

„Prezent na 18” to jednak nie jedyny szablon, który możesz wykorzystać w tworzeniu albumu na 18 urodziny. Zajrzyj do kategorii szablonów urodzinowych (kliknij tutaj) i poznaj inne propozycje graficzne, które równie świetnie sprawdzą się w tym temacie.

18 urodziny warto uczcić z przytupem, jak też odpowiednio je upamiętnić. Album na 18 urodziny to idealny prezent dla przyjaciela, dziecka, partnera. Wręczając piękny, pamiątkowy album, 18 urodziny upamiętnisz w wyjątkowy sposób – również dla przyszłych pokoleń. Wiesz już, jak będzie wyglądać album pamiątkowy na 18 urodziny dla bliskiej Ci osoby?

Cena wybranej fotoksiążki: - zł za pierwsze 20 stron
Dodatkowa strona: - - pełny cennik fotoksiążki

Zamów fotoksiążkę dzisiaj, a wyślemy ją najpóźniej
- realizacja standardowa - 31 maja 2024
- realizacja ekspresowa - 24 maja 2024

Podaruj fotoksiążkę w opakowaniu prezentowym

Pragniesz zachwycić bliską osobę prezentem w formie fotoksiążki? Dobierz w koszyku jedno ze specjalnych opakowań przygotowanych na miarę Twoich potrzeb. Spraw, by stworzony podarunek w pełni oddał emocje, które chcesz przekazać.

 • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

 • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

 • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

 • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

 • OPAKOWANIE UNIWERSALNE

 • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

Pssst… Niektóre opakowania prezentowe są przygotowane tylko pod konkretny format fotoksiążki.

Gwarancja spokoju
100 dni na darmowy zwrot

Najlepiej oceniana
fotoksiążka
w Polsce

Tysiące poleceń
na instagramie

Prezent, który zachwyca

Nic nie wywoła tak pięknych emocji, jak fotoksiążka wypełniona radosnymi chwilami

 • little.kajetan
 • nasze_em
 • siemapandy

Fotoksiążka PRINTU

Podaruj bliskim uśmiech i wzruszenie zamknięte w fotoksiążce. Zatrzymaj najlepsze chwile na lata. Wasze wspomnienia zasługują na najwyższa jakość.

Piękne, gotowe szablony Perfekcyjnie odwzorowane kolory Trwałość na lata Przyjemny w dotyku papier Układy przyjazne zdjęciom z telefonu

Podgląd szablonu
Dowolnie
edytuj
szablon
Ocena
4.5 / 5.0
 • 1
  Wybierz
  szablon
 • 2
  Dodaj i
  ułóż zdjęcia
 • 3
  Edytuj
  teksty i grafiki
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >

Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!