Prezent dla męża na święta

Do świąt zostało wprawdzie jeszcze kilka miesięcy, jednak warto już dziś zacząć zastanawiać się nad bożonarodzeniowymi prezentami.

Tym bardziej, kiedy chcemy znaleźć coś wyjątkowego i zaskakującego. A z pewnością taki powinien być prezent dla męża na święta.

Zobacz szablon „Prezent dla męża” i inne szablony dla niego

Prezent na święta dla mężczyzny

Każdy podarunek powinien być dopasowany do osoby, która go otrzymuje. Dlatego prezent dla niego na gwiazdkę nie może być przypadkowym upominkiem znalezionym w markecie w stercie innych „oryginalnych”, produkowanych masowo podarunków. Oczywiście zawsze można pójść na sporą łatwiznę i kupić wariant uniwersalny.

Perfumy, zestaw maszynek do golenia czy krawat przydadzą się przecież każdemu facetowi. Gorzej, kiedy twój mąż używa jedynie jednego, ulubionego zapachu (o czym nie wiedziałaś), nosi brodę, a jego najczęstszym strojem jest koszulka polo (nawet do pracy). Jak widać w tym przypadku powiedzenie: Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego, może się niestety sprawdzić bardzo często.

Prezent pod choinkę dla męża

Wybierając świąteczny podarunek, zwróć również uwagę, że ma być to właśnie upominek dla niego – twojego ukochanego męża. Zrozumiałe jest, że przeżywacie wspólnie „n-te” Boże Narodzenie i wymyślenie wyjątkowego prezentu nie jest łatwe. Jednak prezent dla niego na święta nie musi być wcale drogi ani sprowadzany nie wiadomo skąd, aby spełnił swoje zadanie.

Sprawdzonym pomysłem na udany prezent dla męża będzie z pewnością foto produkt – fotoksiążka, fotoalbum czy minibook. Jego wykonanie nie pochłonie ani dużo czasu, ani sporo pieniędzy. A kiedy go podarujesz, przekonasz się, że to najlepszy prezent dla niego pod choinkę.

Szablony

Prezent dla niego na gwiazdkę w wersji mini czy maxi?

Skoro szukasz prezentu pod choinkę, to powinnaś wybrać świąteczny szablon twojego foto produktu. Drukarnie proponują kilka ciekawych wariantów z tej kategorii, a więc wybór właściwego nie powinien ci sprawić większego problemu. Jednak zanim przystąpisz do zamawiania twojego foto prezentu, powinnaś podjąć kilka zasadniczych decyzji.

Po pierwsze, rodzaj produktu, który chcesz zamówić. Do wyboru masz minibooka, fotoksiążkę i fotoalbum. Czym się różnią? Przede wszystkim rozmiarem i formą. Jeśli chcesz przygotować subtelny upominek dla niego, sprawdzi się w tym przypadku minibook. To niewielka, poręczna książka z wydrukowanymi zdjęciami. Co ciekawe, zdjęcia w minibooku do złudzenia przypominają formatem te, które są często publikowane przez nas w mediach społecznościowych. Jeśli twój mąż nie stroni od nowoczesnych kanałów komunikacji, minibook będzie dobrym pomysłem na prezent dla męża.

Natomiast jeśli szukasz czegoś bardziej wyrafinowanego, dobrą propozycją będzie fotoksiążka lub fotoalbum. Większy format pozwala na prezentację naprawdę dobrych zdjęć, estetyczna oprawa nadaje całości uroku.

Raz, dwa, trzy – foto prezent masz i ty!

Mam nadzieję, że przekonałam cię do tego, że fotoksiążka to fajny prezent dla niego na święta.

Teraz wystarczy, że wykonasz kilka podstawowych kroków, aby zaprojektować ten wyjątkowy prezent dla męża na święta. W pierwszej kolejności musisz wybrać zdjęcia, które mają się znaleźć w fotoksiążce. Jeśli nie masz ich w wersji cyfrowej, musisz je zeskanować. Następnie wybierz interesujący cię szablon. Do wyboru masz zarówno te poświęcone Bożemu Narodzeniu, jak również te dedykowane mężom. Umieść zdjęcia w wybranym szablonie, dodaj kilka ciepłych słów od siebie i złóż zamówienie.

Twój wyjątkowy pomysł na prezent dla męża na święta trafi pod twój adres w ciągu kilku dni. Pamiętaj, żeby nie czekać z zamówienie do ostatniej chwili. Im wcześniej go dostaniesz, tym będziesz spokojniejsza, że fotoksiążka znajdzie się pod choinką.

Zobacz szablon „Prezent dla męża” i inne szablony dla niego
Prezent dla męża na święta
4.4 (88.81%) 109 głosów