Zapakuj najcenniejsze chwile w świątecznym opakowaniu prezentowym

Okres przed świętami Bożego Narodzenia to dość intensywny i pełen wrażeń czas. Każdy pragnie przygotować jak najlepsze prezenty dla bliskiej mu osoby. Często w tym przedświątecznym szale brakuje czasu, jak i pomysłu, na oryginalne zapakowanie prezentu.

Dlatego w tym roku, upraszczamy Tobie świat i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, tworząc idealny dodatek do Twojej fotoksiążki lub fotoalbumu.

Opakowanie świąteczne jako idealny dodatek do prezentu pod choinkę
Podaruj fotoksiążkę w niezwykłym opakowaniu świątecznym i zachwyć najbliższych

 

Dlaczego powstało opakowanie świąteczne?

Tworząc projekt opakowania chcieliśmy zaoszczędzić Twój czas! Wybierając tę opcję omijasz wielogodzinne stanie w sklepowych kolejkach i korki w mieście. Jednocześnie podejmujesz świadomy wybór, ponieważ dopracowane w każdym szczególe opakowanie dopieści przygotowaną wcześniej fotoksiążkę lub fotoalbum.

Oprócz odciążenia Cię od kwestii manualnych i kreatywnych pomagamy Ci w wyrażeniu głęboko skrywanych emocji – uczucie miłości, wdzięczności, czy prostego “Dziękuję”.

Uchwycone na pudełku prezentowym treści, pozwolą Ci w nietypowej formie podziękować bliskiej osobie za to, że po prostu jest. Czy istnieje bardziej zaskakująca forma wdzięczności, niż wspólne chwile w otoczeniu tak ważnych słów?

Wyraź najpiękniejsze emocje w oryginalny sposób
Wyraź najpiękniejsze emocje w oryginalny sposób i wręcz idealnie zapakowany prezent

 

Co wyróżnia świąteczne opakowanie Printu od innych pudełek prezentowych?

Minimalizm – to pierwsza z cech wyróżniających opakowanie na rynku.

Tak opakowany prezent, nie tylko doda charakteru samej fotoksiążce, ale także przykuje uwagę osoby obdarowanej. Opakowanie ozdobione jest minimalistycznymi grafikami w kolorach bieli, granatu i czerwieni. Motywem przewodnim pudełka są bombki, które znajdują się zarówno na górze opakowania, jak i na jego odwrocie. Całość dopieszczają gwiazdki, śnieżynki oraz prezenty w dominujących barwach. 

Szablony

 

Życzenia i słowa wdzięczności – kolejny wyróżnik opakowania prezentowego Printu

Świąteczne opakowanie wzbogacone jest o uniwersalne treści, mające charakter bożonarodzeniowych życzeń. Chcieliśmy w ten sposób dopełnić Twój prezent i nadać mu dodatkowego, w tym wypadku, świątecznego wymiaru.

Liczymy, że zamieszczone na opakowaniu myśli pozwolą Ci wyrazić najpiękniejsze uczucia, a jednocześnie sprawią, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. 

Świąteczne opakowanie pozwoli Ci wyrazić skrywane emocje
Wybierając świąteczne opakowanie zaoszczędzisz czas na wymyślaniu bożonarodzeniowych życzeń

Opakowanie świąteczne to nieodłączny element Twojego bożonarodzeniowego prezentu dla bliskiej Ci osoby.
Zaoszczędź czas – postaw na oryginalne rozwiązania i wybierz świąteczne opakowanie Printu na tegoroczne święta.

Psssst… Świąteczne opakowania prezentowe to edycja limitowana – liczba sztuk jest ograniczona.