Prezent na święta dla przyjaciółki

Boże Narodzenie to czas spotkań nie tylko z rodziną, ale również z przyjaciółmi. Tym bardziej, że są oni nam bardzo bliscy.

Z okazji świąt warto też pomyśleć nad ciekawym upominkiem dla swojego kompana.

Zobacz szablon „Prezent dla przyjaciółki” i inne szablony dla niej

Oryginalny i wyjątkowy

Prezent na święta dla przyjaciółki musi być niepowtarzalny chociażby z tego względu, że taka jest łącząca mnie z nią relacją. Ktoś kiedyś nie bez powodu powiedział, że przyjaciel to człowiek, który wie wszystko o tobie i wziąć cię lubi.

Biorąc pod uwagę to, jaka potrafię być czasem wredna, moja przyjaciółka zasługuje na szczególną nagrodę za wytrwałość!

Mimo, że znam się z moją psiapsiółą kilkanaście lat, to idealny prezent dla przyjaciółki nie był prostą sprawą. Być może dlatego, że ciekawe pomysły na prezenty dla przyjaciółki sypiące się z sieci tak naprawdę wcale ciekawymi nie były.

Mój podarunek na święta musiał być oryginalny i wyjątkowy. Tylko gdzie taki znaleźć?

Przyjaciółka to nie koleżanka

Szukając tego wyjątkowego podarunku dla psiapsióły, trzeba pamiętać, że przyjaciółka to nie zwykła koleżanka i byle jaki prezent nie sprawi jej radości. Być może zestaw kosmetyków czy perfumy to fajny prezent dla koleżanki.

Jednak podarowanie przeze mnie takiego zestawu przyjaciółce zostałoby przez nią odebrane jako podarunek na odczepnego. Dlatego, aby nie dopuścić do podobnej sytuacji, moim celem stał się wyjątkowy prezent dla przyjaciółki.

Jak się później okazało, jego znalezienie i przygotowanie nie było wcale skomplikowane.

Szablony

Poszukaj, aż znajdziesz

Być może się zdziwicie, ale ciekawe prezenty dla przyjaciółki oferują drukarnie fotograficzne. Dostępne w ich ofercie fotoksiążki, fotoalbumy czy minibooki to interesujący wariant podarunku dla tak wyjątkowej osoby. Wystarczy wybrać zdjęcia, wkomponować je w odpowiedni szablon (dedykowany przyjaźni bądź świętom Bożego Narodzenia), zlecić wydruk i oczekiwać przesyłki.

Wysoka jakość wydruku zadowoli każdego, a starannie dobrane zdjęcia przywołają miłe wspomnienia. Włożony w zaprojektowanie fotoksiążki wysiłek sprawił, że był to idealny prezent dla przyjaciółki.

Biorąc pod uwagę jego cenę, czas realizacji zamówienia i radość mojej psiapsióły, kiedy go otrzymała, to było również idealne rozwiązanie dla mnie.

Dopasowany do wymagań

Foto produkt to idealny prezent dla przyjaciółki również dlatego, że możesz dostosować jego wariant do indywidualnych upodobań obdarowywanego.

Minibooki, w których zdjęcia przypominają te opublikowane w mediach społecznościowych, dedykowane są fanom Instagrama.

Jeśli natomiast twoja przyjaciółka woli mieć zdjęcia w nieco większym formacie, fotoksiążka na pewno spełni jej oczekiwania. Druk zdjęć w gustownej oprawie to również propozycja dla osób o wyrafinowanym guście.

Estetyczny fotoalbum spełni ich oczekiwania. Fotoksiążka lub fotoalbum sprawdzi się także jako prezent na 18 dla przyjaciółki.

Jak widzisz, możesz oprawić swoje fotografie w różnorodny sposób. Najważniejszy jest efekt: wywołanie wspomnień i wzruszeń u osoby obdarowywanej – twojej przyjaciółki.

Zobacz szablon „Prezent dla niej” i inne szablony dla niej