Prezent na święta dla chłopaka

Dobrze wiemy ile czasu może zająć wybór odpowiedniego prezentu dla bliskiej osoby – nikt nie chce zawieść oczekiwań, a odkładanie zakupu prezentu na później nigdy nie jest dobrym pomysłem.

Szukanie oryginalnej niespodzianki na ostatnią chwilę wiąże się ze stresem i często niewłaściwymi wyborami. Więc jak znaleźć idealny, świąteczny upominek dla niego? Jaki prezent jest na tyle oryginalny, że obdarowywany przez nas chłopak będzie do niego powracał przez długi czas?

Zobacz szablon „Dla Ciebie” i inne szablony dla niego

Prezent dla chłopaka

Każdy z nas ma różne zainteresowania, hobby i upodobania, dlatego prezenty warto dostosowywać indywidualnie, sprawa komplikuje się wtedy, gdy nie wiemy za wiele o mężczyźnie, któremu chcemy wręczyć upominek. Czy istnieje coś na tyle uniwersalnego i równocześnie na tyle wyjątkowego, że spodoba się niemal każdemu? Tak. Ulubione zdjęcia w wyjątkowej formie.

Minibook, to oryginalny album, który można zaprojektować ze zdjęć z Instagrama, ale nie tylko. Analogowy Instagram, po który w każdej chwili można sięgnąć i pokazać znajomym (bez dostępu do Internetu), to idealny pomysł na prezent dla chłopaka. Jest nowoczesny i minimalistyczny, posiada kwadratowy format, bardzo proste układy zdjęć, a ozdobiony najfajniejszymi, wspólnymi zdjęciami stanie się jedną z ulubionych pamiątek na bardzo długi czas.

Projektowanie minibooka jest banalnie proste, do tego od początku do końca jest wykonywany przez nas, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym. Własnoręcznie robione prezenty liczą się podwójnie, prawda?

Szablony

Prezent dla mężczyzny

Wszyscy lubimy wspominać i wracać myślami do najlepszych momentów naszego życia, twój mężczyzna również! Zdjęcia pozwalają wracać do chwil zbieranych przez bardzo długie lata. Ich wartość jest bezcenna. Jednak nie zawsze wiemy lub nie zawsze mamy pomysł, w jaki sposób możemy je uporządkowywać i przechowywać.

Dysk komputera lub chmura, nie do końca pozwalają cieszyć się dostępem do zdjęć w każdym momencie – nie sięgniemy po nie bez komputera, czy Internetu. Jeśli masz wiele wspólnych zdjęć ze swoim mężczyzną, a właśnie jesteś w trakcie poszukiwania idealnego prezentu dla niego, to mamy dla ciebie bardzo oryginalny pomysł.

Jesteście fanami Instagrama? Macie bzika na punkcie kwadratowych zdjęć i niebanalnych filtrów, a najpopularniejsze hasztagi znacie na pamięć? Minibook, to prosty sposób na zebranie wszystkich kadrów z Instagrama i nie tylko! Taki album wspomnień możesz zaprojektować w trzech wersjach – w oprawie miękkiej, twardej lub albumowej, sama decydujesz jak ma wyglądać minibook.

Układ zdjęć, minimalistyczna forma i mnóstwo kwadratowych wspomnień, to najlepszy prezent dla mężczyzny. Minibook, to jedyna książka z Instagrama, która świetnie będzie wyglądać na biurku, jak i bez problemu zmieści się w plecaku – można po niego sięgnąć w każdym momencie. Jeśli jednak chciałabyś nieco urozmaicić wspólne zdjęcia, to proponujemy zaprojektowanie wyjątkowej fotoksiążki z szablonami graficznymi.

Z kilkudziesięciu szablonów, zaprojektowanych na różne okazje, na pewno znajdziesz ten idealny dla twojego chłopaka. Projekt fotoksiążki jest bardzo intuicyjny, wystarczy dodać ulubione wspomnienia, wybrać odpowiedni szablon i gotowe.

Zobacz szablon „Prezent dla niego” i inne szablony dla niego

Pomysł na prezent dla chłopaka

Sprawianie innym radości, poprzez wręczanie wyjątkowych prezentów, to dla nas wielka przyjemność. Lubimy patrzeć na ten szczery uśmiech na twarzach obdarowywanych, na ich błysk w oku i chwile wzruszenia. Dla takich momentów warto się postarać, poświęcić trochę czasu i stworzyć coś własnoręcznie, coś oryginalnego.

Pomysł na prezent dla chłopaka na święta wcale nie musi być nudny, możesz sprawić, że twój mężczyzna poczuje się wyjątkowo, a na jego twarzy na długo zagości uśmiech. Jak to zrobić? Wystarczy, że przeniesiesz wszystkie wasze wyjątkowe wspomnienia do fotoksiążki. Na pewno masz wiele zdjęć, które przypominają o najlepszych chwilach z waszego życia. Taka fotoksiążka stanie się idealnym zbiorem i kolekcją wspomnień. Masz do wyboru kilkadziesiąt szablonów na różne okazje, a w każdym z nich oryginalne układy zdjęć, grafiki, teksty. Wystarczy, że dodasz zdjęcia i dobierzesz ulubione elementy.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, na przykład nowoczesnego gadżetu, to możesz zaprojektować chłopakowi minibook. Minibook, to jedyna książka z Instagrama, do której dodasz ulubione kwadraty, ale nie tylko! Minimalistyczny charakter, mały format i możliwość dowolnej edycji, sprawią, że Minibook będzie oryginalną pamiątką przez bardzo długi czas.

Prezent na święta dla chłopaka
4.5 (90%) 36 głosów