Książka personalizowana z bajką dla dziecka

Leśne przygody to personalizowana książeczka, której głównym bohaterem jest Twoje dziecko. Spraw, by odnalazło siebie na kartach personalizowanej bajki. Umieść zdjęcia w ramkach oraz wpisz imię w odpowiednich miejscach w tekście. Uczyń dziecko bohaterem bajki!

Uczyń dziecko bohaterem personalizowanej bajki

Ta wyjątkowa fotoksiążka dla dziecka to świetny wybór każdego rodzica. Wspólne czytanie bajek to tradycyjna, ale jakże cenna forma spędzania czasu z dzieckiem. Dzięki przemyślanej historii, przekazuje ważne wartości, takie jak odwaga i przyjaźń. Personalizowana bajka to połączenie barwnych ilustracji, wartościowej treści oraz zdjęć Twojej pociechy.

Leśne przygody to wciągająca opowieść dla dzieci, które uwielbiają zwierzęta. To właśnie one towarzyszą małemu bohaterowi w pokonywaniu przeszkód. Razem z pieskiem Roko i sarenką Franią dzielny bohater bajki poszukuje zaginionego zajączka. Cała przygoda kończy się optymistycznym akcentem, który rozbawi niejednego malucha.

Personalizowane książeczki dla dzieci - pobudź wyobraźnię malucha!

Personalizowana bajka to coś więcej niż zwykła książeczka dla dziecka. Pozwala stać się prawdziwym bohaterem baśniowego świata. Jest to dobry wybór dla młodszych dzieci, które zachwycą się barwnymi ilustracje oraz nieco starszych, uczących się czytać.

Uniwersalny charakter bajki sprawia, że jest ona odpowiednia zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopczyka. Personalizowane bajki różnią się treścią dopasowaną do płci dziecka. W gotowym szablonie wystarczy zmienić imię bohatera oraz zdjęcia. Stworzenie takiej fotoksiążki dla dziecka trwa zaledwie kilka minut.

Szukasz prezentu dla swojej pociechy? Książeczka personalizowana to świetny wybór!

Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu dla dziecka, książeczka personalizowana będzie świetnym wyborem! Sprawdzi się jako prezent na roczek, Dzień Dziecka czy urodziny pociechy. Ramki zamieszczone w fotoksiążce ułatwiają dopasowanie zdjęć do ilustracji. Maluch na pewno ucieszy się na widok swojego imienia w bajce. Dzięki wysokiej jakości wykonania, książka będzie niezwykłą pamiątką, gdy powróci się do niej jej po latach. Dlatego, jeśli chcesz podarować wyjątkowy prezent - uczyń dziecko bohaterem bajki.


Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!