Zobacz szablon
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Fotoksiążka

Chrzciny

rozmiar
W trakcie projektowania nie można zmienić rodzaju produktu i formatu.
oprawa
wybierz format
papier
Dotyczy wykończenia okładki
wybierz oprawę

Ocena 4.5
(709 oceny)

DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
Zobacz video
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
OCENA
4.5 / 5.0
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >

Fotoksiążka - chrzest święty

Narodziny nowego członka rodziny wiążą się z ogromnymi emocjami. Nie inaczej jest w dniu chrztu świętego, kiedy decydujesz się przyłączyć maluszka do kościelnej wspólnoty.

Tak ważna chwila wymaga odpowiedniego upamiętnienia. W tej roli doskonale sprawdzi się fotoksiążka (klik!) – chrzest uwieczniony w eleganckim, a zarazem nowoczesnym albumie bez wątpienia będzie wzruszającą, oryginalną pamiątką.

Fotoksiążka na chrzest Fotoksiążka to idealny prezent dla maluszka z okazji przyjęcia sakramentu chrztu świętego - przekonaj się sam!

Fotoksiążka: chrzest święty niemowlaka zachowany w wyjątkowej oprawie

Niemal każdy, niezależnie od wieku, w rodzinnej kolekcji fotografii znajdzie te, wykonane w dniu własnego chrztu. To wyjątkowo ważny, symboliczny moment w życiu każdego chrześcijanina – wiąże się ze wstąpieniem do istotnej w przyszłych losach wspólnoty. Nic więc dziwnego, że rodzice pragną upamiętnić ten dzień, tworząc pamiątkowy album na chrzest.

Nowoczesną formą uwiecznienia pięknych chwil jest innowacyjna fotoksiążka z chrztu świętego. Dlaczego warto się na nią zdecydować?

- Tradycyjny album na chrzciny, do którego należy wkleić wcześniej wywołane zdjęcia wymaga sporo zachodu. Fotoksiążka z chrztu świętego to rozwiązanie prostsze i szybsze. Bez wychodzenia z domu, w zaledwie kilkanaście minut zaprojektujesz piękny album na chrzest.
- Fotoksiążka to personalizowany album na chrzest, co oznacza, że stworzysz go zgodnie ze swoimi oczekiwaniami w kreatorze Printu. Niezależnie od płci Twojego dziecka, dobierzesz idealną fotoksiążkę - chrzest chłopca i dziewczynki możesz oprawić w zupełnie odmienne szablony.
- Za jednym kliknięciem masz możliwość zamówienia kilku egzemplarzy fotoksiążki z chrztu świętego, jeśli chcesz podarować ją np. Dziadkom lub Rodzicom Chrzestnym.

Fotoksiążka na chrzest Fotoksiążka to alternatywa tradycyjnego albumu na zdjęcia - zachowaj chrzest Twojego malucha w nowoczesnej formie

Fotoksiążka - chrzciny dziecka. Album wspomnień

Fotoksiążka z chrztu świętego nie musi służyć wyłącznie jako pamiątka dla Twojego dziecka czy członków Waszej rodziny. Bez wątpienia będzie ważna także dla przyszłych pokoleń, dlatego nie warto z niej rezygnować. Za kilkadziesiąt lat do albumu na chrzest święty sięgną również wnuki, doceniając Twoją inwencję!

Fotoksiążka na chrzest pozwala połączyć innowację z tradycją. W dobie powszechnej cyfryzacji, wiele osób decyduje się przechowywać zdjęcia na dyskach komputerów lub w telefonach. Jak jednak wiadomo, takie nośniki mogą ulec zniszczeniu, a wtedy wyjątkowe fotografie znikają raz na zawsze. Decydując się na fotoksiążkę, chrzciny uwiecznione na zdjęciach zachowasz w pamięci na długie lata.

Fotoksiążka na chrzest Zamów wyjątkową fotoksiążkę z chrztu świętego, która będzie pamiątką dla Twojego dziecka i przyszłych pokoleń

Jak zrobić album – pamiątkę chrztu świętego? Gdzie wykonać fotoksiążkę z chrztu świętego?

Jeśli chcesz zaprojektować własny album na zdjęcia z chrztu, sprawdź ofertę Printu!

Proces projektowania rozpocznij od wyboru rodzaju papieru, oprawy oraz rozmiaru fotoksiążki. Następnie kliknij opcję ZRÓB FOTOKSIĄŻKĘ – za chwilę otworzy się kreator fotoksiążki na chrzest. W kolejnym kroku wybierz fotografie, które znajdą się w albumie na zdjęcia z chrztu, a następnie importuj je z komputera, telefonu, mediów społecznościowych lub innego projektu w Printu.

Przejdź do projektowania fotoksiążki na chrzest. Zdjęcia umieść w komórkach, a obok dodaj podpisy lub dedykację. Wybierając funkcję EKSPERT (Przeczytaj inspirację: Co to jest tryb ekspert? - klik!) w albumie na chrzciny możesz zmienić ustawienie komórek zdjęciowych, usuwać bądź dodawać elementy graficzne oraz określić pozycję napisów.

Gdy uznasz, że projekt jest gotowy dokładnie sprawdź, czy Twój album na chrzest święty nie zawiera błędów – rzuć okiem na rozmieszczenie fotografii oraz teksty. Ostatni etap to zamówienie fotoksiążki na chrzest i oczekiwanie na produkt. Czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni. Po stworzeniu albumu, dostarczymy go do Ciebie w ciągu 3 dni roboczych.

Fotoksiążka na chrzest Zdjęcia z sakramentu chrztu świętego nie powinny być skrywane na twardym dysku - wydrukuj fotoksiążkę i ciesz się wyjątkowym albumem!

Album – pamiątka chrztu świętego. Album na chrzest dla chłopca i dziewczynki w formie fotoksiążki

Edytor Printu umożliwia samodzielne zaprojektowanie albumu na zdjęcia na chrzest, który będzie dopasowany do Twojego dziecka. Projektując fotoksiążkę, chrzest chłopca czy dziewczynki oprawisz używając specjalnych detali graficznych, dostępnych bezpośrednio w naszym kreatorze.

Szablon “Chrzciny” to uniwersalna propozycja albumu na chrzest dla chłopca i dla dziewczynki. Oprawa graficzna składa się z subtelnych zdobień, co podkreśla charakter pamiątki i współgra ze zdjęciami malucha. Dopełnienie stanowi biało-złota kolorystyka albumu - chrzest jednoznacznie się z nią kojarzy.

Fotoksiążka na chrzest Szablon fotoksiążki z chrztu świętego to propozycja uniwersalnej oprawy graficznej w kolorach bieli, złota i szarości

Fotoksiążka – chrzest w pamiątkowym albumie jako prezent dla niemowlaka

Ciekawą formą wykorzystania pamiątki chrztu świętego – albumu, będzie potraktowanie jej jako pamiątkowy prezent dla dziecka. Poza samymi fotografiami z tego ważnego wydarzenia, w fotoksiążce możesz umieścić życzenia, rady i sentencje życiowe.

Poza zdjęciami dziecka, do albumu możesz dodać również stare, zeskanowane zdjęcia z chrztów innych członków rodziny, które doskonale uzupełnią rodzinną pamiątkę.

Fotoksiążka na chrzest Projektowanie nie musi być czasochłonne - ułóż zdjęcia z chrztu świętego w szablonie fotoksiążki i złóż zamówienie w ciągu 15 minut!

Fotoksiążka: chrzciny w nowoczesnej oprawie, a tradycyjny album na zdjęcia – porównanie

Podsumowując, trudno o lepsze upamiętnienie ważnego dnia niż okazjonalna fotoksiążka – chrzest w takiej oprawie będzie prezentował się niezwykle elegancko, a zarazem nowocześnie.

W odróżnieniu od zwykłych albumów na zdjęcia, przygotowanie jej zajmuje zaledwie kilka chwil – i to w dowolnej liczbie egzemplarzy. Możesz niemal bez ograniczeń personalizować swój nowoczesny album na zdjęcia – chrzest w fotoksiążce będzie zatem przedstawiony w taki sposób, jak chcesz. Niezależnie, jakiego wydarzenia ma dotyczyć fotoksiążka – chrztu chłopca czy dziewczynki – bez problemu dopasujesz jej styl do swoich oczekiwań.

Fotoksiążka na chrzest Szablon fotoksiążki możesz dowolnie edytować, dzięki czemu stworzysz projekt, który idealnie spełni Twoje oczekiwania

Nowoczesny album na zdjęcia - chrzest święty zachowany

Większość osób decyduje się przechowywać fotografie na nośnikach elektronicznych – dziś wywoływanie fotografii to rzadkość. Decydując się na fotoksiążkę, chrzciny zostaną upamiętnione bez dodatkowych kosztów związanych z wywoływaniem fotografii.

Wybierając personalizowany album, chrzest upamiętnisz w wyjątkowej formie, zaskakując członków swojej rodziny. Jeśli chcesz połączyć tradycję z nowoczesnością, doskonałym wyjściem okaże się właśnie fotoksiążka – chrzciny w takiej oprawie zostaną utrwalone w Waszych wspomnieniach na wiele długich lat.

Cena wybranej fotoksiążki: - zł za pierwsze 20 stron
Dodatkowa strona: - - pełny cennik fotoksiążki

Zamów fotoksiążkę dzisiaj, a wyślemy ją najpóźniej
- realizacja standardowa - 3 lipca 2024
- realizacja ekspresowa - 27 czerwca 2024

Podaruj fotoksiążkę w opakowaniu prezentowym

Pragniesz zachwycić bliską osobę prezentem w formie fotoksiążki? Dobierz w koszyku jedno ze specjalnych opakowań przygotowanych na miarę Twoich potrzeb. Spraw, by stworzony podarunek w pełni oddał emocje, które chcesz przekazać.

 • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

 • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

 • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

 • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

 • OPAKOWANIE UNIWERSALNE

 • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

Pssst… Niektóre opakowania prezentowe są przygotowane tylko pod konkretny format fotoksiążki.

Gwarancja spokoju
100 dni na darmowy zwrot

Najlepiej oceniana
fotoksiążka
w Polsce

Tysiące poleceń
na instagramie

Prezent, który zachwyca

Nic nie wywoła tak pięknych emocji, jak fotoksiążka wypełniona radosnymi chwilami

 • siemapandy
 • whitee_cherry
 • judyta.pawlak_

Fotoksiążka PRINTU

Podaruj bliskim uśmiech i wzruszenie zamknięte w fotoksiążce. Zatrzymaj najlepsze chwile na lata. Wasze wspomnienia zasługują na najwyższa jakość.

Piękne, gotowe szablony Perfekcyjnie odwzorowane kolory Trwałość na lata Przyjemny w dotyku papier Układy przyjazne zdjęciom z telefonu

Podgląd szablonu
Dowolnie
edytuj
szablon
Ocena
4.5 / 5.0
 • 1
  Wybierz
  szablon
 • 2
  Dodaj i
  ułóż zdjęcia
 • 3
  Edytuj
  teksty i grafiki
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >

Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!