Co to jest Tryb ekspert?

Chcesz spersonalizować fotoksiążkę i dostosować ją do Twoich indywidualnych potrzeb? Tryb ekspert daje Ci taką możliwość.
Włączając go, w edytorze pokażą Ci się dodatkowe funkcje. Edycja zdjęć, tekstów, dodatki oraz wiele innych. Lubisz dbać o najmniejsze szczegóły? Obejrzyj film, w którym pokażę Ci bardzo ciekawe narzędzie.

Fotoksiążka i Fotoalbum według Twojej wizji

Podczas projektowania fotoksiążki i fotoalbumu możesz włączyć tryb ekspert. Zamieszczanie i usuwanie dodatków w projekcie to jedna z opcji, którą umożliwia. Z tym narzędziem, możesz zmieniać położenie zdjęć oraz ich rozmiar. Możesz także dodawać pole tekstowe w dowolnym miejscu.

Jeśli lubisz kreatywną zabawę, projektowanie fotoksiążki lub fotoalbumu może Ci się bardzo spodobać. Poukładaj swoje zdjęcia dokładnie tak, jak chcesz – bez żadnych ograniczeń. Zmieniaj ich wielkość, ramki i ozdabiaj je dodatkami!

Transkrypcja odcinka: Co to jest tryb ekspert?

Tryb ekspert jest to tryb pracy w edytorze, który pozwala Ci na wprowadzenie jeszcze większych zmian. Jest on dostępny podczas projektowania fotoksiążki i fotoalbumu. Jeśli chcesz go włączyć, w górnym menu kliknij ikonę: “ekspert”. Pojawiły się nowe opcje.

Teraz możesz między innymi dodać i usunąć komórkę zdjęciową oraz tekstową. Możesz również przyozdobić swój projekt dodatkami lub usunąć je z wybranego szablonu. Masz także możliwość przenoszenia i dowolnego układania wszystkich elementów. Tryb ekspert sprawi, że projektowanie fotoksiążki stanie się świetną zabawą.