Ocena 4.5
(494 oceny)

DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
Zobacz szablon
ZOBACZ SZABLON ZOBACZ VIDEO
Podgląd wideo
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
OCENA
4.5 / 5.0
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >
Fotoksiążka

Wakacyjny minimalizm

rozmiar
W trakcie projektowania nie można zmienić rodzaju produktu i formatu.
oprawa
wybierz format
papier
Wybór dotyczy również okładki produktu.
wybierz oprawę

Fotoksiążka - album z wakacji

Kto z nas nie chciałby zatrzymać na dłużej wyjątkowych, wakacyjnych wspomnień? Na całe szczęście jest to możliwe – wystarczy wykorzystać magię fotografii. Unikalna fotoksiążka z wakacji pozwoli Ci powracać myślami do słonecznych chwil kiedy tylko zechcesz.

Zachowaj wszystkie letnie ujęcia w szablonie “Wakacyjny minimalizm”! Twoje niepowtarzalne wakacje w ponadczasowym projekcie fotoksiążki (poznaj ją bliżej - klik!) pozwolą zatrzymać na lata najlepsze chwile!

Fotoksiążka na wakacje Masz masę zdjęć z wypadów w różne zakątki świata? Zachowaj wszystkie wakacyjne kadry w nowoczesnej fotoksiążce Printu

Pamiątkowa fotoksiążka z wakacji - nowoczesna forma zachowania niezwykłych wspomnień

Każdy urlop to okazja do odbycia pasjonującej podróży, spędzenia czasu z najbliższymi lub zrobienia czegoś, czego nigdy dotąd nie spróbowałeś.

Letnie wspomnienia najłatwiej zamknąć w fotografiach, które przez kolejne miesiące roku będą przypominały o wyjątkowych chwilach.

Zamiast przechowywać zdjęcia z urlopu na dysku komputera, stwórz własny, pamiątkowy album z wakacji. W jesienne i zimowe wieczory będziesz mógł z sentymentem zaglądać do niego i przypomnieć sobie swój ostatni urlop.

Fotoksiążka na wakacje Letnie kadry zawsze budzą w nas miłe wspomnienia - zaprojektuj fotoksiążkę, która będzie przypominać Ci o wyjątkowych chwilach

Fotoksiążka z wakacji, czyli najlepsza pamiątka z urlopu

Nie ma niczego złego w przywożeniu drobiazgów z wakacji. Odpowiedz sobie jednak – ile z nich zalega w czeluściach Twojej szafy?

Zamiast zabierać z urlopu kolejne, niepraktyczne pamiątki, postaw na pamiątkowy album z wakacji. Każdego roku możesz stworzyć następny, aby wkrótce cieszyć się wyjątkową kolekcją zdjęć w nietuzinkowej formie. Biblioteczka wypełniona wspomnieniami z różnych zakątków świata to bez wątpienia najlepszy pomysł na wakacyjne pamiątki!

Fotoksiążka na wakacje Wakacyjna fotoksiążka to najlepsza pamiątka, jaką możesz sobie sprawić. Z latami kolekcja fotoksiążek z podróży będzie cieszyć Cię coraz bardziej!

Jak wygląda minimalistyczny album na zdjęcia z wakacji?

Album na zdjęcia z wakacji powinien być prosty i czytelny – taki właśnie jest „Wakacyjny minimalizm”. To wyjątkowe fotografie z Twojego urlopu powinny zwracać największa uwagę! Nasycona letnim klimatem okładka sprawi, że Twój album wakacyjny będzie stanowił nie tylko źródło wspomnień, ale i piękną ozdobę regału.

Nowoczesny i przejrzysty układ szablonu idealnie wyeksponuje wakacyjne fotografie. Jego uniwersalna forma pozwala umieścić w nim zdjęcia z dowolnej formy wypoczynku - weekendowy wypad w góry czy słoneczne wakacje na drugim końcu świata - wszystkie wyjątkowe wspomnienia znajdą w nim swoje miejsce!

W fotoksiążkce z podróży każdą komórkę zdjęciową możesz dostosować do własnych preferencji, a opisy pod zdjęciami rozbudować lub usunąć. Masz całkowity wpływ na ostateczną formę swojej fotoksiążki wakacyjnej!

Fotoksiążka na wakacje Dodaj pod wakacyjnymi zdjęciami krótkie podpisy, dzięki którym już nigdy nie zapomnisz szczegółów z Twojego urlopu

Jak zrobić fotoksiążkę z wakacji w kilka chwil?

Spersonalizowany album wakacyjny wykonasz zaledwie w kilka chwil – bez wychodzenia z domu. Jak to zrobić?

1. Wybierz format swojej fotoksiążki z wakacji - 20x20, 25x20 lub 30x30 cm.
2. Zdecyduj o rodzaju oprawy oraz papieru.
3. Kliknij przycisk ZRÓB FOTOKSIĄŻKĘ – zostaniesz przekierowany do kreatora albumu wakacyjnego.
4. Wybierz zdjęcia, które znajdą się w pamiątkowym albumie z wakacji. Zaimportuj je do edytora z dysku komputera, mediów społecznościowych, telefonu lub innego projektu stworzonego w Printu.
5. Rozmieść wakacyjne zdjęcia w dowolny sposób. Wybrane zdjęcia możesz uzupełnić podpisem (np. nawiązującym do tego, gdzie zostało zrobione zdjęcie). Chcesz mieć większy wpływ na wygląd albumu z wakacji? Skorzystaj z funkcji EKSPERT, o której dowiesz się więcej tutaj: Co to jest tryb ekspert? (klik!)
6. Nie pozostaje nic innego, jak zamówić fotoksiążkę. Twój album na zdjęcia z wakacji będzie gotowy do 7 dni od złożenia zamówienia. Po jego realizacji, fotoksiążka trafi do Ciebie w ciągu 2-3 dni roboczych.

Fotoksiążka na wakacje “Wakacyjny minimalizm” to szablon, w którym Twoje zdjęcia grają główną rolę - prosta forma idealnie wyeksponuje dowolne fotografie

Album z wakacji? Sprawdź “Wakacyjny minimalizm”

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić fotoksiążkę z wakacji, która przyciągnie uwagę każdego, zamknij swoje urlopowe wspomnienia w unikalnym albumie.

Z szablonem “Wakacyjny minimalizm” Twoje fotografie odgrywają główną rolę, a podpisy pod zdjęciami pozwolą Ci pamiętać o szczegółach wyjazdu. To o wiele więcej niż zwykły album – wakacje upamiętnione w ten sposób zatrzymują klimat najlepszych wspomnień na długie lata!

Cena wybranej fotoksiążki: - zł za pierwsze 20 stron
Dodatkowa strona: - - pełny cennik fotoksiążki

Zamów fotoksiążkę dzisiaj, a wyślemy ją najpóźniej
- realizacja standardowa - 7 grudnia 2023

Podaruj fotoksiążkę w opakowaniu prezentowym

Pragniesz zachwycić bliską osobę prezentem w formie fotoksiążki? Dobierz w koszyku jedno ze specjalnych opakowań przygotowanych na miarę Twoich potrzeb. Spraw, by stworzony podarunek w pełni oddał emocje, które chcesz przekazać.

  • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

  • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

  • OPAKOWANIE OKAZJONALNE

  • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

  • OPAKOWANIE UNIWERSALNE

  • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

Pssst… Niektóre opakowania prezentowe są przygotowane tylko pod konkretny format fotoksiążki.

100 dni
na zwrot!

100 dni na zwrot!

Fotoksiążka Printu posiada gwarancję najwyższej jakości. Jeżeli fotoksiążka nie spełnia Twoich oczekiwań?
Masz 100 dni na zwrot, bez podania przyczyny.
Sprawdź szczególy >

3 rozmiary fotoksiążki
od 20 do
140 stron
Papier matowy błyszczący
200
SZABLONÓW

Fotoksiążka PRINTU

Podaruj bliskim uśmiech i wzruszenie zamknięte w fotoksiążce. Zatrzymaj najlepsze chwile na lata. Wasze wspomnienia zasługują na najwyższa jakość.

Trwała oprawa Szyty grzbiet Estetyczne wykończenie okładki Przyjemny w dotyku papier Perfekcyjne odwzorowanie kolorów

Podgląd szablonu
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
OCENA
4.5 / 5.0
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >

Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!