Warunki gwarancji wysyłki
Fotoksiążki: Złóż i opłać zamówienie do 21 maja, do godziny 23:59, a wyślemy je najpóźniej 23 maja. Prosimy o upewnienie się, że płatność została prawidłowo pobrana. W razie problemów prosimy o złożenie nowego zamówienia lub opłacenia obecnego przelewem tradycyjnym i przesłania potwierdzenia przelewu do 23:59 do 21.05.2024 na adres [email protected].
Fotoalbumy: Złóż i opłać zamówienie do 20 maja, do godziny 23:59, a wyślemy je najpóźniej 23 maja. Prosimy o upewnienie się, że płatność została prawidłowo pobrana. W razie problemów prosimy o złożenie nowego zamówienia lub opłacenia obecnego przelewem tradycyjnym i przesłania potwierdzenia przelewu do 23:59 do 20.05.2024 na adres [email protected].
Fotoplakaty, fotoobrazy i fotokalendarze: Złóż i opłać zamówienie do 16 maja, do godziny 23:59, a wyślemy je najpóźniej 23 maja. Prosimy o upewnienie się, że płatność została prawidłowo pobrana. W razie problemów prosimy o złożenie nowego zamówienia lub opłacenia obecnego przelewem tradycyjnym i przesłania potwierdzenia przelewu do 23:59 do 16.05.2024 na adres [email protected].
Gwarancja wysyłki na Dzień Mamy dotyczy zamówień z dostawą na terenie Polski.
Dodatkowe informacje
Chcesz zamówić większą liczbę produktów, wybrać dostawę poza granice Polski lub masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą czatu na stronie lub mailowo na [email protected].

Zamówienie powyżej 349 zł wyślemy za darmo z dostawą do Punktów odbioru DPD Pickup lub kurierem DPD.
Najczęściej zadawane pytania

1. Jakie są różnice między fotoksiążką a fotoalbumem?
Zdjęcia w fotoksiążce drukowane są na papierze kredowym o miękkich stronach, a oprawa jest twarda. Strony w fotoksiążce zszywane są na grzbiecie, co powoduje, że otwiera się ona podobnie jak tradycyjna książka. Fotoalbum jest naszym produktem premium i składa się z jednakowych kart o wysokiej gramaturze (są sztywne). Zdjęcia naświetlane są na papierze fotograficznym. Dowiedz się więcej >>

2. Jakie zdjęcia można wgrać do edytora?
Zdjęcia muszą być zapisane jako plik JPG, o rozdzielczości 300 dpi. Waga pojedynczego zdjęcia nie może przekraczać 22mb.

3. Czy można zmienić format gotowego projektu fotoksiążki na fotoalbum?
Niestety nie ma możliwości bezpośredniej zmiany fotoalbumu w fotoksiążkę i odwrotnie ze względów technicznych (fotoprodukty posiadają inny rozkład zdjęć, dodatków czy napisów).

Masz inne pytanie? Napisz do nas na czacie

Najlepszy i najszybszy
sposób komunikacji z nami


Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!