Album dla noworodka. Poznaj propozycje pamiątki ze zdjęć niemowlaka

Kiedy rodzi się dziecko, wszyscy chcą je jak najszybciej zobaczyć. Jednak utarło się, że w pierwsze odwiedziny nie przychodzi się z pustymi rękami.

I chociaż może album dla noworodka ze zdjęciami to prezent trudny do zorganizowania przed pierwszymi odwiedzinami, to doskonale sprawdzi się w późniejszym czasie.

Zobacz szablon “Kolorowe chwile” i inne szablony dziecięce

Album dla noworodka – wyjątkowa kolekcja zdjęć

Kiedy niemowlę pojawia się na świecie, rodzice tracą głowę na jego punkcie. Telefony komórkowe przepełnione są jego zdjęciami, a każda chwila poświęcana jest najmłodszemu członkowi rodziny. Jednak czas radości po narodzinach mija bardzo szybko, więc warto uchronić ten wyjątkowy okres od zapomnienia. Gromadzone w telefonach zdjęcia idealnie sprawdzą się w dedykowanym malcowi fotoalbumie.

Wersja elektroniczna pozwoli na wydrukowanie ich w bardzo wysokiej jakości. Taki nowoczesny album dla noworodka będzie stanowić oryginalną kolekcję zdjęć, którą będzie można przeglądać w każdej chwili bez konieczności uruchamiania telefonu komórkowego. Taki album będzie miłą pamiątką zarówno dla rodziców, jak też w przyszłości dla samego dziecka, który jest jego bohaterem.

Szablony

Jeden album, wiele pomysłów

Nowoczesny album dla noworodka ma wiele zalet. Po pierwsze, dzięki wysokiej jakości drukowi nie tylko efektownie prezentuje zdjęcia, ale również chroni je przed oddziaływaniem czasu. Ponadto stylowa oprawa i sztywne karty sprawiają, że zawartość albumu nie tylko jest dodatkowo chroniona, ale również prezentowana w oryginalny sposób. Poręczne wymiary dodają całości funkcjonalności.

Jednak najlepsze jest to, że album dla noworodka może być spersonalizowany według upodobań jego rodziców czy osób przygotowujących tę nietypową niespodziankę. Profesjonalne drukarnie oferują kilka dedykowanych szablonów, dzięki którym każdy album dla noworodka będzie inny i wyjątkowy. Warto to wykorzystać w momencie, kiedy album dla noworodka ma być nie tylko pamiątką dla rodziców, ale również prezentem-niespodzianką dla dziadków.

Pierwszy wariant może zawierać bardziej osobiste zdjęcia z okresu niemowlęcego. Album dedykowany dziadkom zaś może zawierać fotografie z profesjonalnej sesji noworodkowej, w której maleństwo brało udział.

Album dla noworodka – prezent na wiele okazji

Chociaż zdjęcia maleńkiego dziecka są bardzo osobistą pamiątką, nie oznacza to, że album dla noworodka mogą przygotować wyłącznie jego rodzice. Co więcej, może on być dobrym pomysłem na prezent na wiele okazji. Wspomniani wcześniej dziadkowie ucieszą się z takiego podarunku w Dniu Babci i Dziadka.

Album dla noworodka może być też doskonałą pamiątką chrztu dla rodziców chrzestnych malca. Natomiast bliscy przyjaciele rodziców niemowlaka mogą przygotować taki album z okazji rocznicy ich ślubu.

Jak widać, album dla noworodka daje wiele możliwości, z których można korzystać w różnych sytuacjach. A wszystko za pośrednictwem internetu bez konieczności wychodzenia z domu.

Zobacz szablon “Album dla dziecka” i inne szablony dziecięce