Jaki prezent na Dzień Nauczyciela wywoła uśmiech na jego twarzy?

Wszyscy wiemy, że dobry nauczyciel to skarb. W tym szczególnym dniu uczniowie nie bez powodu pragną okazać wdzięczność swojemu wychowawcy.Dzień Edukacji Narodowej to idealny moment, by zorganizować miłe podziękowania dla nauczyciela. Jeśli nie masz pomysłu na prezent na Dzień Nauczyciela lub podziękowania dla wychowawcy dziś podsuwamy Ci kilka niebanalnych inspiracji.

Podaruj wyjątkowy prezent dla nauczyciela w Dzień Edukacji Narodowej
Zaskocz swojego nauczyciela oryginalnym prezentem, podaruj mu fotoksiążkę

Dzień Edukacji Narodowej – prezent dla nauczyciela to gest czy obowiązek?

Sporej części z nas Dzień Edukacji Narodowej, potocznie nazywany Dniem Nauczyciela kojarzy się zwykle z czasem wolnym od zajęć, apelami i koniecznością klasowej składki na kolejny, przewidywalny prezent dla nauczyciela. Często wybór upominku dla osoby, którą znamy przede wszystkim na stopie formalnej, nie jest dla nas łatwy, dlatego pozostajemy przy prezentach „bezpieczniejszych”.

Z drugiej strony każdy z nas ma ulubionego pedagoga – chociażby wychowawcę, z którym łączy nas więcej, aniżeli 45 minut lekcji. Dlatego, kiedy zbliża się Dzień edukacji narodowej, uczniowie chcą zorganizować miłe podziękowania dla nauczyciela (klik) tak by okazać mu wdzięczność. Jeśli nie masz pomysłu na prezent na Dzień Nauczyciela lub podziękowania dla wychowawcy (klik) dziś podsuwamy Ci kilka ciekawych inspiracji.

3 pomysły na wyjątkowy prezent na Dzień Nauczyciela

 
1. Wasza klasowa Fotoksiążka dla nauczyciela
Jako klasa z całą pewnością macie mnóstwo wspólnych wspomnień – z wycieczek, imprez czy różnych, szkolnych okoliczności. Z takimi wydarzeniami zwykle wiąże się sporo fotografii, które trzymacie na dyskach komputerów.
Dzień Nauczyciela to doskonała okazja, by je wykorzystać – stwórzcie wspólnie Fotoksiążkę, w której dokonacie prezentacji waszej grupy i zamieście w niej wszystkie zdjęcia klasowe. Dodatkowo znajdzie się w niej miejsce np. na życzenia dla nauczyciela. Całość stanie się wzruszającą i oryginalną pamiątką.

Szablony

 
2. Oryginalny prezent dla nauczyciela – antyrama ze zdjęciami
Jeśli chcecie sprawić swojemu wychowawcy niespodziankę na Dzień Nauczyciela, zorganizujcie sesję fotograficzną dla niego i całej klasy. Na pewno macie w szkole kolegę, który posiada aparat i lubi robić zdjęcia.Postawcie na luźne, zabawne fotografie – kontrastujące z typowymi, szkolnymi zdjęciami klasowymi. Ułóżcie zdjęcia w antyramie, tak by mogły zawisnąć w gabinecie Waszego nauczyciela lub w Waszej klasie.

Możecie także zaprojektować Fotoalbum online, który będzie stanowił doskonałą pamiątkę po tym pełnym emocji dniu. Jest to świetny pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela, jak i całej waszej klasy. Fotoalbum wyróżnia elegancki charakter i jakość na najwyższym poziomie. To bardzo dobry wybór, jeśli klasie naprawdę zależy na tym, aby podarować wyjątkowy prezent na Dzień Nauczyciela.

3. Kompaktowy prezent na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy
Kolejny dobry pomysł na prezent dla nauczyciela (klik) jest Minibook, w którym można umieścić zdjęcie każdego z członków waszej klasy. Wasz nauczyciel będzie mógł zachować ten niewielki album, by po latach móc wspominać swoich ulubionych uczniów i czasy spędzone wraz z nimi w szkolnych murach.Tak jak kiedyś niezwykłą pamiątką była laurka dla nauczyciela, tak teraz można zastąpić ją Minibookiem. Nowoczesna “kartka dla nauczyciela” będzie znacznie trwalsza niż ta tradycyjna.

Zaprojektuj idealny prezent dla wychowawcy na Dzień Nauczyciela
Wzruszające podziękowania dla wychowawcy za trud nauki w Dzień Nauczyciela

 
W Minibooku oprócz zdjęć, znajdzie się miejsce na życzenia na Dzień Nauczyciela. Niewielki, lecz symboliczny i oryginalny prezent – to jest to! Prezenty dla nauczycieli nie muszą być nudne! Zamiast dawać każdemu pedagogowi kwiaty i czekoladki, lepiej postawić na pamiątkowy i trwały prezent. Minibook jest niezobowiązujący, nie wprowadzi obdarowanej osoby w zakłopotanie. Gwarantujemy, że każdy z tych pomysłów wybije się na tle standardowych upominków takich jak kwiaty czy słodycze.

Fotoksiążka dla nauczyciela może mieć wiele odsłon. Dzięki elastycznym szablonom i przyjaznemu edytorowi możesz stworzyć ją od początku do końca, tak jak podpowiada Ci Twoja wyobraźnia.

Życzenia na Dzień Nauczyciela w nowoczesnym wydaniu

Inną, niebanalną inspiracją na prezent na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy będzie wykonanie Fotoksiążki, w której zamieścicie zdjęcie każdego z członków waszej klasy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wasz ulubiony nauczyciel będzie mógł przez długie lata wspominać każdego z was z osobna. Nasza propozycja – w Fotoksiążce zawrzyjcie zdjęcia, na których każde z was trzyma kartkę z kilkoma, ciepłymi słowami od serca. Bądźcie pewni, że życzenia dla nauczyciela przedstawione w takiej formie zrobią na nim ogromne wrażenie.

Życzenia na Dzień Nauczyciela, które płynął prosto z serca
Życzenia dla nauczyciela nie muszą być nudne

Ładne wiersze na dzień nauczyciela – nie tylko recytowane na szkolnej akademii

Uczniowie recytujący wiersze na Dzień Nauczyciela to klasyk szkolnych akademii. Nie jest to jednak nic oryginalnego, a już na pewno nic trwałego. Dlatego fotoksiążka dla nauczyciela, która daje wiele możliwości, sprawdzi się świetnie na prezent. Przede wszystkim, oprócz zdjęć można umieścić w niej tekst.

Pod hasłem “wierszyki na dzień nauczyciela”, w Internecie znajdziemy mnóstwo inspiracji. Jeśli jednak chcecie iść o krok dalej, napiszcie wiersz sami. Obdarowana osoba będzie pod ogromnym wrażeniem, kiedy zobaczy, ile starań włożyliście w stworzenie tak pięknej pamiątki.

Laurka na Dzień Nauczyciela nie musi być nudna

Laurka dla nauczyciela to klasyk, szczególnie w młodszych klasach. Kolorowe kartki stworzone przez małych artystów dla ulubionej Pani nauczycielki są urocze! Niestety nie do końca trwałe… Dlatego dobrym pomysłem jest zebranie takich dziecięcy laurek dla nauczyciela i zrobienie ich skanów. Dzięki temu, bez problemu będzie można zamieścić je w projekcie.Jest to świetne urozmaicenie – tradycyjna kartka dla nauczyciela w zupełnie nowej odsłonie. Tak wartościowe pamiątki zasługują na najwyższą jakość.

W Dniu Nauczyciela warto pamiętać, jak wiele poświęcenia wykazują ci, którzy wprowadzają nas w dorosłość. Przekazywana nam wiedza to dar wart odwdzięczenia się – choćby symbolicznego, dlatego nie zwlekajcie i rozpocznijcie przygotowania do tej wyjątkowej okazji. Jak widać, ten dzień wcale nie musi wiązać się z nudnym, przewidywalnym prezentem. Powodzenia!

Laurka dla nauczyciela w nowoczesnej odsłonie
Zadbaj o to, Wasz nauczyciel poczuł się wyjątkowo w dniu swojego święta