Prezent na Dzień Nauczyciela dla Wychowawcy. Podaruj wzruszenie!

Wszyscy wiemy, że dobry Nauczyciel i Wychowawca to skarb, dlatego uczniowie nie bez powodu pragną okazać swoją wdzięczność prezentem dla Nauczyciela. Robią to zawsze, gdy tylko nadarzy się ku temu okazja.

Zakończenie roku szkolnego i Dzień Nauczyciela to idealne okazje, by podarować miły prezent dla Wychowawcy. Jeśli nie masz pomysłu na oryginalny prezent na Dzień Nauczyciela, który zrobi na nim wrażenie, dziś podsuwamy Ci kilka fajnych inspiracji.

Wyjątkowy prezent dla Nauczyciela
Zaskocz swojego nauczyciela oryginalnym prezentem, podaruj mu fotoksiążkę z klasowymi wspomnieniami!

Prezent na Dzień Nauczyciela dla Wychowawcy i nie tylko – gest czy obowiązek?

Sporej części z nas Dzień Edukacji Narodowej, potocznie nazywany Dniem Nauczyciela, kojarzy się zwykle z czasem wolnym od zajęć, apelami i koniecznością klasowej składki na kolejny, przewidywalny prezent dla Nauczyciela. Często wybór upominku dla osoby, którą znamy przede wszystkim na stopie formalnej nie jest łatwy, dlatego pozostajemy przy dobrze znanych gadżetach dla Nauczyciela (takich jak statuetka, kubek czy bukiet kwiatów), które niestety nikogo już nie zaskakują.

Z drugiej strony każdy z nas ma ulubionych pedagogów – chociażby Wychowawcę klasy, z którym łączy nas więcej, aniżeli 45 minut lekcji.

Dlatego, gdy zbliża się 14 października, uczniowie szukają pomysłów na miłe upominki na Dzień Nauczyciela tak, by okazać wdzięczność najlepszym Nauczycielom i swojemu Wychowawcy. Jeśli w tym momencie nie przychodzi Ci do głowy żaden wyjątkowy pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.

Szablony

Prezent dla Nauczyciela na pożegnanie i koniec roku szkolnego

Z takim samym problemem borykają się uczniowie, gdy zbliża się zakończenie roku szkolnego, lub gdy ulubiony pedagog odchodzi na emeryturę – wówczas prezent dla Nauczyciela na pożegnanie wydaje się być nie tyle obowiązkiem, co prawdziwą potrzebą wyrażenia wdzięczności.

Podobnie jak z prezentem na Dzień Nauczyciela – tutaj także śmieszne gadżety mogą nie być najlepszym pomysłem. W końcu uczniowie pragną podziękować za wsparcie, nieskończoną cierpliwość i wiarę w ich siły – kubek z nadrukiem, czy śmieszna statuetka z grawerem nie będą odpowiednim prezentem dla Wychowawcy na koniec szkoły średniej, podstawówki czy nawet maluchów z przedszkola.

Jaki prezent dla Nauczyciela wybrać bez względu na okazję? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Zaprojektuj idealny prezent na Dzień Nauczyciela
Wzruszająca pamiątka dla Nauczyciela z pewnością ucieszy pedagoga i pozwoli mu poczuć się docenionym przez uczniów

Pomysłowy prezent dla Wychowawcy, do którego nie raz powróci

Jako klasa z całą pewnością macie mnóstwo wspólnych wspomnień – z wycieczek, imprez czy różnych szkolnych okoliczności. Z takimi wydarzeniami zwykle wiąże się sporo fotografii, które trzymacie w pamięci smartfonów i na dyskach komputerów.

Dzień Nauczyciela to doskonała okazja, by je wykorzystać – stwórzcie wspólnie fotoksiążkę, w której dokonacie prezentacji Waszej grupy i zamieście w niej wszystkie zdjęcia klasowe. Dodatkowo, w takiej pamiątce dla Nauczyciela, można umieścić np. życzenia i wierszyki skierowane do pedagoga. Całość stanie się wzruszającym i oryginalnym upominkiem, do którego Nauczyciel z uśmiechem na twarzy będzie powracał przez kolejne lata.

Wyjątkowe prezent na Dzień Nauczyciela
Zadbaj o to, Wasz nauczyciel poczuł się wyjątkowo w dniu swojego święta – fotoksiążka to prezent, który sprawdzi się na każdą okazję!

Prezent dla Wychowawcy – fotoalbum klasy premium

Możesz zdecydować się na wspomnianą już fotoksiążkę lub postawić na produkt premium, jakim jest fotoalbum. Jest to świetny pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela i nie tylko. Fotoalbum wyróżnia elegancki charakter i jakość na najwyższym poziomie. To bardzo dobry wybór, jeśli klasie naprawdę zależy na tym, aby podarować oryginalny prezent dla Nauczyciela.

Na czym dokładnie polega różnica między tymi dwoma fotoproduktami? W fotoalbumie każda strona jest tej samej grubości – składają się na niego sztywne karty, które można rozłożyć na płasko. Fotoksiążka natomiast formą przypomina tradycyjną książkę wydawniczą, z twardą okładką i miękkimi stronami wewnętrznymi. Dowiedz się więcej o różnicach między fotoksiążką a fotoalbumem.

Fotoksiążka lub fotoalbum jako prezent dla Nauczyciela
Wspólne fotografie w fotoksiążce lub fotoalbumie to coś, z czego Wychowawca z pewnością się ucieszy! Wyróżnij się na tle tradycyjnych podarunków

Oryginalny prezent dla Nauczyciela i niespodzianka w jednym!

Jeśli chcesz sprawić niespodziankę dla Nauczyciela, zorganizuj sesję fotograficzną dla niego i całej klasy. Na pewno masz w szkole kolegę, który posiada aparat i lubi robić zdjęcia.

Postawcie na luźne, zabawne fotografie – kontrastujące z typowymi, szkolnymi zdjęciami klasowymi. Nie zapomnijcie także o zdjęciach portretowych każdego z osobna. Przydadzą się one podczas projektowania szkolnej fotoksiążki, aby uzupełnić je o imiona i nazwiska. Wasz Nauczyciel będzie mógł po latach wspominać swoich ulubionych uczniów i czasy spędzone wraz z nimi w szkolnych murach.

Innym, kreatywnym prezentem dla Nauczyciela będzie fotoksiążka wypełniona zdjęciami, na których każdy uczeń trzyma kartkę z kilkoma słowami od serca. Jesteśmy pewni, że wdzięczne sentencje skierowane do pedagoga zrobią na nim ogromne wrażenie!

Prezent dla Wychowawcy, który robi wrażenie
W fotoksiążce, poza wspólnymi zdjęciami, jest także miejsce na życzenia i wyrazy wdzięczności dla ulubionego Nauczyciela

Prezent na Dzień Nauczyciela pełen ciepłych słów

Uczniowie recytujący wiersze na Dzień Nauczyciela to klasyk szkolnych akademii. Nie jest to jednak nic oryginalnego, a już na pewno nic trwałego. Fotoksiążka daje o wiele więcej możliwości, sprawdzi się świetnie na prezent dla Nauczyciela przede wszystkim dlatego, że oprócz zdjęć można umieścić w niej tekst.

W poszukiwaniu inspiracji warto zajrzeć do artykułu z życzeniami i wierszykami na Dzień Nauczyciela. Jeśli jednak chcecie iść o krok dalej, napiszcie wiersz sami. Obdarowana osoba będzie pod ogromnym wrażeniem, kiedy zobaczy, ile starań włożyliście w stworzenie tak pięknej pamiątki.

Fotoksiążka dla Nauczyciela może mieć wiele odsłon. Dzięki elastycznym szablonom i przyjaznemu edytorowi możesz stworzyć ją od początku do końca, tak jak podpowiada Ci Twoja wyobraźnia.

 

Prezent dla Nauczyciela na koniec roku szkolnego
Fotoksiążka to personalizowana pamiątka, którą dostosujesz do własnych preferencji. Intuicyjny edytor Printu pozwala zdziałać cuda!

 

Personalizowany prezent dla Nauczyciela angielskiego, matematyki i innych przedmiotów

Bez względu na to, czy poszukujesz prezentu dla Nauczyciela angielskiego, matematyki, wf czy na przykład chemii, fotoksiążka za każdym razem będzie strzałem w dziesiątkę! Dlaczego? To proste – fotoksiążka jest prezentem uniwersalnym i personalizowanym – to od Ciebie zależy, jaką ostatecznie przybierze formę.

Możesz skorzystać z gotowego szablonu i uzupełnić go tylko o własne fotografie (w ten sposób wykonanie projektu zajmie Ci około 15 minut), albo edytować szablon, a tym samym dostosować go do charakteru Nauczyciela. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wnętrze wypełniały nie tylko wspólne zdjęcia, ale także popularne hasła, ulubione powiedzonka Nauczyciela, klasowe życzenia czy grafiki, które kojarzą się z wykładanym przez pedagoga przedmiotem.

Nauczyciel biologii, fizyki, geografii czy plastyki będzie zachwycony tak oryginalnym prezentem!

Prezent na Dzień Nauczyciela dla Wychowawcy
Pamiątkowa fotoksiążka to prezent dla każdego Nauczyciela, bez względu na płeć, wiek czy wykładany przedmiot

Jaki prezent dla Nauczyciela przedszkola – co sentymentalnego mogą wręczyć maluchy?

Prezent dla Wychowawcy od przedszkolaków to prawdziwe wyzwanie! Najczęściej prezenty dla Nauczyciela przedszkola sprowadzają się do własnoręcznych laurek dla Nauczyciela i innych prac plastycznych. Nie brak w nich oczywiście uroku, jednak postaw się w roli pedagoga, który każdego roku otrzymuje masę upominków DIY od swoich podopiecznych. Niestety nie są to podarunki trwałe i łatwe w przechowywaniu, a po wielu latach stają się zupełnie zapomniane.

Dlatego i w tym przypadku rodzice przedszkolaków powinni rozważyć pomysł na prezent dla Nauczyciela przedszkola w postaci fotoksiążki. W takiej pamiątce nie tylko pojawią się twarze każdego dziecka, ale i opisy (imiona dzieci, nazwa grupy, rok rozpoczęcia i zakończenia przedszkola przez daną grupę), które – nawet po wielu latach – pomogą powrócić pamięciom do wspomnień. Taka pamiątka dla Nauczyciela sprawdzi się doskonale zarówno na zakończenie przedszkola przez maluchów, jak i prezent na Dzień Nauczyciela w przedszkolu.

Jeśli jednak dzieciaki nalegają na to, aby własnoręcznie wykonać coś dla swojego Wychowawcy, mamy ciekawą alternatywę tradycyjnych laurek dla Nauczyciela!

Prezenty dla Nauczycieli przedszkola i nie tylko
Najfajniejsze przedszkolne momenty na stronach fotoksiążki, uzupełnione zabawnymi podpisami – idealny prezent dla Wychowawcy w przedszkolu!

Laurka dla Nauczyciela – wszystkie rysunki w jednym miejscu

Laurka dla Nauczyciela to klasyk, szczególnie w młodszych klasach. Kolorowe kartki stworzone przez małych artystów dla ulubionej Pani Nauczycielki są urocze! Niestety nie do końca trwałe i wygodne w przechowywaniu…

Dlatego dobrym pomysłem jest zebranie takich dziecięcy laurek dla Nauczyciela i zrobienie im zdjęć bądź zeskanowanie. Dzięki temu, bez problemu będzie można zamieścić je w projekcie fotoksiążki, uzupełniając stronę z rysunkiem o zdjęcie malucha i podpis.

Jest to najbardziej kreatywny prezent dla Nauczyciela przedszkola, jaki można sobie wymarzyć! Miła dedykacja na pierwszej stronie projektu sprawi, że Wychowawca w przedszkolu poczuje się mocno wyróżniony.

Laurka dla Nauczyciela w nowoczesnej odsłonie
Wzruszająca dedykacja i wdzięczne rysunki każdego malucha to pamiątka, która zachwyci każdego Opiekuna przedszkolaków

Prezent dla Wychowawcy klasy maturalnej

Tegoroczni maturzyści mają przed sobą trudne zadanie, i bynajmniej nie chodzi tutaj o dobrze zdany egzamin dojrzałości. Należy pamiętać, że Wychowawca klasy maturalnej zasługuje na szczególną pochwałę i oryginalny prezent. Swoim wsparciem i motywacją przyczynił się do sukcesów, osiąganych przez uczniów w ciągu minionych lat i zadbał o to, aby każdy przystąpił do egzaminu maturalnego należycie przygotowany.

To właśnie teraz jest odpowiedni moment, aby podziękować za zaangażowanie, wręczając prezent dla Nauczyciela. Zastanawiasz się jak powinna wyglądać taka pamiątka? Sprawdź szablon fotoksiążki “Podziękowania maturzystów”, który został przygotowany specjalnie pod tę okazję!

Fotoksiążka to świetny pomysł na prezent dla Nauczyciela na studniówkę. Taka uroczystość więcej się nie powtórzy, warto wykorzystać ten dzień i wręczyć Wychowawcy elegancki i sentymentalny upominek, w podzięce za wspólne lata.

Prezent dla Wychowawcy na koniec szkoły średniej, podstawówki i pozostałych etapów edukacji

Jak łatwo zauważyć, uniwersalność fotoksiążki i fotoalbumu pozwala dostosować upominek do Nauczyciela na każdym etapie edukacji.

Prezent dla Wychowawcy na koniec szkoły średniej – liceum czy technikum, a także podstawówki (oraz dawnego gimnazjum) w postaci fotoproduktu zawsze będzie idealną niespodzianką, bez względu na wiek uczniów.

Na Dzień Nauczyciela - prezent od serca
Szablony fotoksiążek dostosowane są do każdego etapu edukacji – znajdziesz zarówno zabawne motywy dziecięce, jak i uroczyste podziękowania

Prezent dla Nauczyciela na święta, Mikołajki czy urodziny

Fotoksiążka sprawdzi się idealnie również w przypadku innych okazji, nie tylko na zakończenie roku szkolnego czy Dzień Nauczyciela.

Przecież prezent dla Nauczyciela na święta Bożego Narodzenia albo Mikołajki też powinien przekazywać emocje. Dzięki świątecznym szablonom fotoksiążki nie tylko zachowasz fajne wspomnienia, ale i podarujesz prezent dla Wychowawcy adekwatny do okazji – przekonaj się, że wyjątkowe szablony świąteczne oczarują Twojego Nauczyciela!

Podobnie sprawa wygląda w temacie prezentu dla Nauczyciela na urodziny – fotoksiążka z życzeniami, wspólnymi zdjęciami i podpisami całej klasy to upominek, który zachwyci pomysłowością i oryginalnością! Warto zobaczyć jak wyglądają urodzinowe szablony fotoksiążki, które idealnie sprawdzą się w roli prezentu dla Wychowawcy na urodziny!

Najlepszy prezent na Dzień Nauczyciela na pożegnanie
Fotoksiążka sprawdzi się nie tylko na Dzień Nauczyciela czy zakończenie roku szkolnego – ten uniwersalny prezent możesz dostosować do dowolnej okazji!

Prezent dla Nauczyciela – podsumowanie

Prezenty dla Nauczycieli nie muszą być nudne! Zamiast dawać każdemu pedagogowi kwiaty i czekoladki, lepiej postawić na pamiątkowy i trwały prezent dla Nauczyciela. Fotoksiążka jest niezobowiązująca, nie wprowadzi obdarowanej osoby w zakłopotanie. Gwarantujemy, że każdy z tych pomysłów wybije się na tle standardowych upominków, takich jak bukiety czy bombonierki.

W Dniu Nauczyciela warto pamiętać, jak wiele poświęcenia wykazują ci, którzy wprowadzają nas w dorosłość. Przekazywana nam wiedza to dar wart odwdzięczenia się – choćby symbolicznego! Dlatego nie zwlekaj i rozpocznij przygotowania do tej wyjątkowej okazji. Jak widać, zakończenie roku szkolnego, Dzień Nauczyciela czy każda inna okazja wcale nie musi wiązać się z nudnym, przewidywalnym prezentem. Powodzenia!