Jak wybrać oprawę fotoksiążki?

Zanim zaczniesz projektować Twoją fotoksiążkę, musisz wybrać podstawowe rzeczy, takie jak: szablon, rozmiar czy rodzaj papieru.
Bardzo ważny jest także wybór oprawy, ponieważ ma ona wpływ na okładkę. Możesz zamieścić na niej zdjęcia i teksty lub pozostawić ją w jednym kolorze.

Okładka to bardzo ważna część Twojego projektu. To ona mówi o tym, co kryje się w środku – jest początkiem historii, zamkniętej w fotoksiażce. Może być piękną ozdobą, która będzie świetnie prezentować się na Twojej półce. Zapraszam Cię do obejrzenia filmu, w którym pokazuję, jakie rodzaje oprawy są dostępne na stronie Printu.

 

Transkrypcja odcinka: Jak wybrać oprawę fotoksiążki?

W tym filmie pokażę Ci, jak wybrać oprawę do Twojej fotoksiążki. W rozmiarze 20×20 możesz wybrać oprawę miękką lub twardą. Wybierając format 25×20 lub 30×30 dostępne są oprawy: twarda lub płócienna. Oprawy możesz modyfikować i zmieniać w edytorze. Na okładce twardej i miękkiej możesz zamieszczać zdjęcia i teksty. Wybierając okładkę: płótno – nie masz takiej opcji. Masz jednak możliwość zmiany jej koloru: na szary, czarny lub beżowy.