Dedykacja do fotoksiążki, albumu na prezent – cytaty i opisy do zdjęć

Poszukiwanie odpowiedniego prezentu nie jest proste. Jeśli mowa o urodzinach czy rocznicy, z reguły chce się podarować coś dedykowanego jubilatowi.Podobnie jest w przypadku prezentu gratulacyjnego, czy upominku w podzięce.

Personalizowana fotoksiążka daje szerokie możliwości przygotowania wyjątkowego prezentu. Poznaj najciekawsze dedykacje do fotoksiążki na prezent – zbiór cytatów, tekstów i opisów do zdjęć!

Cytaty do zdjęć zahowanych w fotoksiążce
Dedykacja wzbogaci każdy prezent, dlatego w fotoksiążce bez problemu zamieścisz ją na dowolnej stronie

Dedykacja do fotoksiążki – najlepsze uzupełnienie prezentu

Najważniejszą zaletą fotoksiążki jest to, że jej treść będzie w 100% dopasowana do indywidualnych upodobań obdarowanego. Dedykacja do fotoksiążki może dotyczyć tak naprawdę wszystkiego, co związane z osobą, której ma być podarowana.

Samą fotoksiążkę można wypełnić zarówno zdjęciami z wakacyjnych podróży, jak też codziennymi fotkami z telefonu. Fotoksiążka z dedykacją może być humorystycznym spojrzeniem na solenizanta albo rodzinną pamiątką, zawierającą nie tylko jego fotografie, ale także zdjęcia jego najbliższych.

Jak zatem widać, prezent z dedykacją będzie w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Szablony

Prezent z dedykacją, który wzbudzi zachwyt

Powyższe propozycje to tylko kilka przykładów na to, jak może prezentować się album z dedykacją. Równie dobrze może być on autorskim podarunkiem, w którym nie będą zawarte wcale zdjęcia osoby obdarowywanej. Zdjęcia krajobrazów ze wspólnych wyjazdów czy fotografie pupila solenizanta też będą dla niego miłą niespodzianką.

Sam fakt przygotowania spersonalizowanej fotoksiążki sprawi, że prezent z dedykacją nabierze szczególnego znaczenia. Obdarowany z pewnością doceni wysiłek, jaki został włożony w jego przygotowanie, a cytaty do albumu ze zdjęciami podkreślą Wasze relacje.

Ciekawostka: wiele szablonów fotoksiążek i fotoalbumów Printu domyślnie zawiera dedykacje, cytaty i opisy pod zdjęciami, dzięki czemu oszczędzasz sporo czasu na wymyślenie pasującego tekstu.

Wpisy do albumu ze zdjęciami na prezent to świetne uzupełnienie pamiątki
Życzenia, motywujące cytaty i kilka słów podzięki są idealnym uzupełnieniem Waszych wspólnych zdjęć

Co to jest dedykacja? Wyjątkowe słowa wdzięczności

To, czym wyróżnia się fotoksiążka ze słowem od projektanta jest właśnie możliwość umieszczenia dedykacji do prezentu. Może być nią krótki wiersz lub znany cytat. Obdarowujący może też pokusić się o wpisanie kilku słów od samego siebie.

Możliwość słownego wyrażenia swoich uczuć jest doskonałą okazją do wyznania swojej wdzięczności. Taka osobista dedykacja sprawi dużo radości szczególnie rodzicom, rodzeństwu czy współmałżonkowi.

W codziennym biegu tak rzadko mamy okazję do wyrażenia tego, co naprawdę czujemy wobec naszych bliskich. Dedykacja do fotoksiążki to nie tylko oryginalny dodatek, ale również doskonały sposób na udowodnienie solenizantowi, jak ważną jest dla Ciebie osobą.

Napisanie kilku miłych słów z reguły przychodzi łatwiej niż ich wypowiedzenie. Uwiecznienie ich w fotoksiążce pozwoli wracać do nich w każdej chwili. To nie tylko prezentowa niespodzianka, ale również podarunek prosto z serca.

Obdarowany może wracać do miłych sentencji w każdej chwili, a tym samym wzruszać się za każdym razem na nowo

Dedykacja do fotoksiążki i albumu ze zdjęciami

Dedykacja do fotoksiążki może stanowić jedno zdanie, które trafi w samo sedno Twojego przekazu. Innym rozwiązaniem jest zapis dedykacji do książki na prezent, która pokrywa całą stronę w formie dłuższego wpisu.

Szablony fotoksiążek i fotoalbumów Printu często zawierają domyślną dedykację na stronach projektu, w której wystarczy się tylko odpowiednio podpisać.

Poniżej znajdziesz przykładowe zwięzłe dedykacje do albumu ze zdjęciami:

Chciałabym, abyś przeglądając tę fotoksiążkę, jak najczęściej się uśmiechała. A uśmiechając się, myślała także o mnie.

Mam nadzieję, że ta fotoksiążka będzie kojarzyła się Tobie, tak jak mi, z tym, co nas połączyło. Uwielbiam Cię!

Na pamiątkę wspólnych lat – Ala

Kochanej Aleksandrze z okazji 18 urodzin – z wiarą, że w życiu będziesz potrafiła kierować się sercem. – Rodzice i przyjaciele

Dziękuję, że pomogłeś mi zrozumieć, że „ze wszystkich dróg prowadzących do osiągnięcia szczęścia w życiu żadna nie jest tak skuteczna, tak owocna i tak słodka jak przyjaźń”. (Epikur)

By pozostać w Twej pamięci, daję Tobie zdjęcia swe, może czasem z miłej chęci, wspomnisz chociaż imię me…

Byś w każdym położeniu życia nie tracił spokoju ducha. (Józef Sebastian Pelczar)

Nasze fotograficzne wspomnienia – ode mnie, dla Ciebie!

Podczas powrotu do wspomnień, rozmyślaj nad pięknem życia.

Piękne słowa w towarzystwie Twoich zdjęć i ozdobnych grafik potrafią zrobić naprawdę duże wrażenie!

Cytaty do zdjęć – piękne i motywujące opisy do albumu ze zdjęciami

Cytaty do albumu ze zdjęciami są wartością dodaną. Obdarowanej osoby z pewnością zapadnie w pamięci to, co zapiszesz mu pod konkretnym zdjęciem. Możesz w ten sposób zmotywować kogoś do działania, przekazać pozytywną energię lub docenić za to, jakim jest człowiekiem.

Wszystkie sentencje są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się jako cytaty do albumu dla dziadków, chłopaka, przyjaciela i każdej innej osoby, której wręczysz fotoksiążkę!

Tylko pamiętaj, by zawsze być sobą i nie bać się mówić tego, co myślisz, albo tego, by głośno marzyć. (J.A. Redmerski „Na krawędzi nigdy”)

Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać. (Walt Disney)

Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach. (Maya Angelou)

Jedyne, co miało jakieś znaczenie, to to, że znalazłem mojego pierwszego przyjaciela, a tym samym zacząłem naprawdę żyć. (Tove Jansson)

Miłość… wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje… (Pierwszy List św. Pawła do Koryntian 13,7-8)

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie. (Vitor de Lima Barreto)

Musicie być silni miłością, która wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, wszystko przetrzyma, tą miłością, która nigdy nie zawiedzie. (Jan Paweł II)

Dłuższe cytaty, wiersze i fragmenty piosenek potrafią nadać nowe spojrzenie na fotografie, które zamieścisz w fotoksiążce czy fotoalbumie

Krótkie cytaty do zdjęć – ciekawe teksty do fotoksiążki i albumu ze zdjęciami

Czasami wystarczy kilka słów, by wyrazić to, co się czuje. Nie bez powodu cytaty znanych osób przez lata pozostają w myślach i sercach wielu z nas.

Powołanie się na czyjeś słowa i dodanie popularnych sentencji do zdjęć to bardzo dobry pomysł, gdy chcemy podkreślić wartość relacji rodzinnych czy przyjacielskich, ukazać istotę związku małżeńskiego lub oddać wartość każdej, najzwyklejszej chwili w życiu człowieka.

Przeczytaj ciekawe, krótkie cytaty do zdjęć, które wspaniale sprawdzą się do fotoksiążki, jak i do tradycyjnego albumu fotograficznego:

Kto się czuje szczęśliwy, nie starzeje się. (Paul Heyse)

Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się – na próbę. (Jan Paweł II)

Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu. (Mark Twain)

Do szczęścia nie jest potrzebne wygodne życie, lecz zakochane serce. (Josemaría Escrivá de Balaguer)

Ucz się od morza i od drzewa, płyń za marzeniem, w drodze śpiewaj. (Piotr Łosowski)

Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym… (George Sand)

Nie ten bogaty, kto wiele posiada, lecz ten, kto wiele daje. (Erich Fromm)

Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz! (Artur Ashe)

Nie skarby są przyjaciółmi, ale przyjaciele skarbem. (Epiktet)

Nie ma nic piękniejszego niż pobudzać ludzi do śmiechu. (Marcel Achard)

Opowiedz mi swoją przeszłość, a ja powiem ci, jaka będzie twoja przyszłość. (Konfucjusz)

Krótkie sentencje, opisy, cytaty świetnie komponują się z każdymi zdjęciami

Opisy do zdjęć – uniwersalne, krótkie sentencje

Opisy do zdjęć stanowią doskonale uzupełnienie prezentu – nierzadko wywołują na twarzy obdarowanego dodatkowy uśmiech!

Krótkie sentencje to także świetne wzbogacenie własnego, pamiątkowego projektu. Wpisy do albumu ze zdjęciami idealnie uzupełnią każdą fotoksiążkę, ponieważ pasują do dowolnych zdjęć.

Dziękuję za to, że jesteś

Nasze zwykłe – niezwykłe wspomnienia

Cieszymy się sobą

Razem najlepiej!

Rodzina jest na zawsze

Rodzina to ciepło i dom

Mamy siebie, mamy tak wiele

Jesteś moim życiem, jesteś moim światem

Cudowny dzień, miesiąc, rok…

Dobre dni nie przychodzą same – to my je kreujemy

Ciesz się każdą chwilą!

Rodzina w komplecie

Nasza beztroska

Każdy dzień to nowa przygoda!

Nawet krótki podpis pod zdjęciem potrafi wydobyć ciepło minionych chwil

Podpowiedź dla miłośników fotografii i profesjonalistów

Osoby, które chciałyby zgromadzić ulubione kadry w jednym miejscu, mogą przygotować ciekawą fotoksiążkę, w której oprócz fotografii, znajdą się inspirujące cytaty o zdjęciach.

Jeśli interesujesz się fotografią – taka fotoksiążka to dobry sposób na prezentację swojego dorobku. Bez względu na to, czy będą ją oglądać wyłącznie Twoi znajomi, czy może potencjalni klienci Twoich usług, fotoksiążka pozostanie skarbnicą Twoich wyjątkowych kadrów.

Chcesz wykonać profesjonalną fotoksiążkę do prezentacji swoim klientom? Dowiedz się więcej o portfolio fotografa w formie fotoksiążki lub zapisz się do Programu partnerskiego, poszerzając swoją ofertę o fotoksiążki i fotoalbumy Printu. W programie czeka na Ciebie dużo korzyści – koniecznie sprawdź!