Fotoksiążka z dedykacją – wyjątkowy prezent na wyjątkowe okazje

Poszukiwanie odpowiedniego prezentu nie jest proste. Tym bardziej, że z reguły chcę się podarować coś dedykowanego solenizantowi.

Dobrym pomysłem na taki spersonalizowany podarunek może być fotoksiążka z dedykacją. Wbrew pozorom daje ona szerokie możliwości przygotowania wyjątkowego prezentu.

Fotoksiążka
Zobacz szablon „Dla Ciebie” i inne

 

Fotoksiążka z dedykacją dopasowana do obdarowanego

Najważniejszą zaletą fotoksiążki jest to, że jej treść będzie w 100% dopasowana do indywidualnych upodobań obdarowanego. Fotoksiążka z dedykacją może dotyczyć tak naprawdę wszystkiego, co związane z osobą, której ma być podarowana.

Mogą zostać w niej opublikowane zarówno zdjęcia z jego wakacyjnych podróży, jak też fotki dotyczące jego hobby. Fotoksiążka z dedykacją może być humorystycznym spojrzeniem na solenizanta albo rodzinnym fotoalbumem zawierającym nie tylko jego fotografie, ale także zdjęcia jego najbliższych.

Jak zatem widać, prezent z dedykacją będzie w pełni dopasowany do indywidualnych predyspozycji solenizanta.

Szablony

Jedyną barierą wyobraźnia

Powyższe propozycje to tylko kilka przykładów na to, co może prezentować fotoksiążka z dedykacją. Równie dobrze może być ona autorskim podarunkiem, w której nie będą zawarte wcale zdjęcia osoby obdarowywanej. Nietypowa książka kucharska czy album ze zdjęciami pupili solenizanta też będą dla niego miłą niespodzianką.

Sam fakt przygotowania prezentu specjalnie dla niego sprawi, że fotoksiążka z dedykacją nabierze szczególnego znaczenia. Obdarowany z pewnością doceni wysiłek, jaki został włożony w jej przygotowanie. Natomiast obdarowującego będzie ograniczała jedynie jego pomysłowość w przygotowaniu tego rodzaju podarunku.

 

Fotoksiążka
Dowiedź się więcej o fotoksiążce

Wyjątkowe słowa wdzięczności

To, czym wyróżnia się fotoksiązka ze słowem od projektanta jest właśnie możliwość umieszczenia w jej wnętrzu autorskiej dedykacji dla solenizanta. Może być nią krótki wiersz lub znany cytat. Obdarowujący może też pokusić się o wpisanie kilku słów od samego siebie.

Możliwość słownego wyrażenia swoich uczuć jest doskonałą okazją do wyznania swoje wdzięczności wobec solenizanta. Taka osobista dedykacja sprawi dużo radości szczególnie rodzicom, rodzeństwu czy współmałżonkowi.

W codziennym biegu tak rzadko mamy okazję do wyrażenia tego, co naprawdę czujemy wobec naszych bliskich. Fotoksiążka z dedykacją to nie tylko oryginalny podarunek, ale również doskonały sposób na udowodnienie solenizantowi, że jest ważną osobą w życiu obdarowującego. Poza tym napisanie kilku miłych słów z reguły przychodzi łatwiej niż ich wypowiedzenie. Uwiecznienie ich w fotoksiążce z dedykacją pozwoli też obdarowanemu wracać do nich w każdej chwili. Zatem fotoksiążka z dedykacją to nie tylko prezentowa niespodzianka, ale również podarunek prosto z serca.