Prezent na Dzień Mamy. Co kupić oryginalnego na Dzień Matki?

Kochają, wspierają, pomagają w każdej sytuacji – Mamy to prawdziwe superbohaterki.

Wdzięczność za ich poświęcenie i trud włożony w wychowanie warto okazywać na co dzień, jednak 26 maja jest ku temu szczególna okazja. Podpowiadamy, jak stworzyć jedyny w swoim rodzaju prezent na Dzień Mamy, który wzruszy ją do łez!

Prezent na Dzień Matki
Kolejny rok z rzędu zastanawiasz się nad prezentem na Dzień Mamy? Poznaj najpiękniejszy upominek, jaki możesz wręczyć 26 maja!

Jaki prezent na Dzień Mamy? Co kupić?

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Niezależnie od tego, jaki pomysł na prezent dla Mamy chodzi Ci po głowie, najpiękniejszym podarunkiem, jaki możesz jej w tym dniu wręczyć jest Twój czas.

Wspólna kawa, wyjście do kina czy obiad ucieszy Mamę tym bardziej, gdy na co dzień nie widujecie się zbyt często. Najlepszym prezentem na Dzień Matki będą życzenia prosto z serca i przypomnienie jej, jak wiele dla Ciebie znaczy. Uzupełnienie miłych gestów o upominek, który już na zawsze będzie jej przypominał o Twoich uczuciach, zrobi na niej ogromne wrażenie!

Szablony

Oryginalny prezent na Dzień Matki nie musi być wyzwaniem

Z pewnością zastanawiasz się, jaka pamiątka na Dzień Mamy sprawdzi się najlepiej. Choć bez wątpienia ucieszyłaby się z tulipana i tabliczki czekolady czujesz, że warto podarować jej coś trwalszego i bardziej wymownego.

Takim oryginalnym i poruszającym prezentem na Dzień Mamy okaże się piękna, własnoręcznie wykonana fotoksiążka.

Prezent na Dzień Mamy
Podaruj Mamie prezent, który będzie najlepszym wyrazem Twoich uczuć!

Co na Dzień Matki? Wyjątkowa fotoksiążka, pełna fajnych wspomnień

Dlaczego fotoksiążka na Dzień Mamy to znakomity pomysł? To podarunek, który wykonasz samodzielnie, dopasowując go do gustu ukochanej Mamy.

Fotoksiążkę możesz wypełnić dowolnymi zdjęciami, dodając do nich życzenia, sentencje, elementy graficzne. Twój projekt zostanie zrealizowany z najwyższą starannością – fotoksiążka, w odróżnieniu od zwykłych albumów fotograficznych cechuje się jakością i zachwycającym designem.

Ten prezent na Dzień Matki będzie świetnie wyglądał na każdym regale, a do tego wzruszy do łez za każdym razem, gdy Twoja Mama po niego sięgnie.

Pomysł na coroczny prezent na Dzień Mamy
Fotoksiążkę możesz wręczać cyklicznie, co roku dokumentując rodzinne wydarzenia

Najlepszy prezent na Dzień Matki, własnoręcznie robiony – pomysły

Jeśli zastanawiasz się, jak zaprojektować fotoksiążkę na Dzień Matki, prezent możesz wykonać w kilku różnych wariantach. To od Ciebie zależy czym wypełnisz wnętrze wybranego szablonu dla Mamy!

Aby ułatwić Ci to zadanie, przygotowaliśmy kilka pomysłów na to, co na Dzień Mamy sprawdzi się najlepiej:

? Fotoksiążka sprzed lat ze skanowanymi zdjęciami

Chcesz, aby Twoja Mama przypomniała sobie najpiękniejsze momenty swojego życia? Pomyszkuj w rodzinnych albumach i zdobądź stare zdjęcia przedstawiające ważne chwile. Mogą być to fotografie ślubne, czy też te z okresu Twojego dzieciństwa.

Później wystarczy jedynie zeskanować fotografie telefonem i wgrać do edytora fotoksiążki Printu. Taki upominek na Dzień Matki na pewno ją ucieszy!

? Fotoksiążka z minionego roku – prezent na Dzień Mamy

Okazjonalna fotoksiążka może być również znakomitym podsumowaniem wydarzeń minionego roku.

Taka propozycja okaże się trafiona zwłaszcza, jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy wydarzyło się coś ważnego. Twoja Mama odbyła podróż życia? A może została Babcią? Umieść zdjęcia z tych wydarzeń w pamiątkowej fotoksiążce i stwórz świetny prezent na Dzień Matki DIY!

Oryginalny prezent na Dzień Matki
Zeskanuj stare zdjęcia i nadaj im drugie życie! Wręcz Mamie prezent pełen wspomnień najpiękniejszych lat

? Fotoksiążka z wycieczek, wyjazdów, wakacji

Jeśli Twoja Mama jest zapaloną podróżniczką, znakomitym pomysłem na Dzień Matki będzie fotoksiążka, w której zbierzesz zdjęcia z jej najciekawszych wypraw. Nie zapomnij dodać do ich odpowiednich podpisów.

Fotograficzne wspominki okażą się świetnym prezentem na Dzień Matki, ale i pamiątką po najpiękniejszych wycieczkach.

? Fotoksiążka z mocą szczerych życzeń

Ciekawym pomysłem na prezent na Dzień Mamy będzie fotoksiążka ukierunkowana na wyznania prosto z serca.

Najlepiej, jeśli wypełnisz ją Waszymi wspólnymi zdjęciami, które uzupełnisz o przemyślenia, sentencje i wyznania skierowane do Mamy. A może stworzysz pamiątkę z ważnymi cytatami Mamy, które zapadły Ci w pamięć?

Własnoręcznie robiony prezent na Dzień Matki
Czułe podpisy, ozdobne grafiki wokół zdjęć i stare zeskanowane fotografie to idealny przepis na prezent okazujący uczucia

Pomysły na Dzień Matki – co można zrobić, by sprawić Jej radość?

Wręczeniu oryginalnego prezentu na Dzień Matki powinny towarzyszyć specjalne okoliczności.

Co można zrobić na Dzień Mamy? Możliwości jest całe mnóstwo! Zastanów się, jak Twoja Mama uwielbia spędzać wolny czas i zaplanuj coś wyjątkowego. Wspólne wyjście do kina, kosmetyczki, a może pyszny obiad w ulubionej restauracji? Spraw, by ten dzień pozostał w jej pamięci na długo.

Fotoksiążka jako wyjątkowy pomysł na prezent na Dzień Matki
Wspólnie spędzone popołudnie i rozmowy przy rodzinnej fotoksiążce to plan, który spodoba się każdej Mamie w dniu jej święta

Prezent na Dzień Mamy od niemowlaka – wyjątkowa pamiątka na całe życie

Jak sprawić, by 26 maja również Mamy niemowląt poczuły się naprawdę wyjątkowo? W takiej sytuacji sprawy w swoje ręce powinien wziąć partner przygotowując prezent na dzień Matki od małego dziecka.

Świetnym przykładem takiego podarunku może być fotoksiążka zawierająca zdjęcia maluszka i życzenia dla Mamy „od niego”. Kobiety, które pod koniec maja będą świeżo upieczonymi Mamami ucieszą się z fotoksiążki zawierającej zdjęcia z przebiegu całej ciąży. W takiej fotoksiążce możesz umieścić również zeskanowane zdjęcia USG.

Czy to nie znakomity pomysł na prezent dla Mamy?

Najlepszy prezent na Dzień Matki od niemowlaka
Dla kobiety, która właśnie została Mamą, jej pierwsze święto jest niezwykle ważne. Upamiętnij ten czas, wręczając zbiór wspomnień ostatnich miesięcy

Co kupić na Dzień Matki – podsumowanie

Każda Mama zasługuje na to, by w dniu swojego święta móc poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Pamiętaj, że najlepszy prezent na Dzień Mamy to Twoje zaangażowanie i obecność – 26 maja poświęć jej czas i pokaż, jak bardzo ją kochasz. Okazjonalna fotoksiążka będzie tego znakomitym wyrazem!