Portfolio modela i modelki. Jak zrobić? Wyróżnij się na tle konkurencji!

Fotoksiążki zdobywają coraz większą popularność. Co je wyróżnia? W czym są lepsze od zwykłego albumu? Co mają wspólnego z portfolio?  Cały sekret z pewnością tkwi w ich personalizacji.

To wyjątkowy album, w którym to Ty decydujesz ile zdjęć zamieścisz na stronie, jakie będzie ich rozmieszczenie, wielkość, kształt, dobierzesz kolor tła, zdecydujesz gdzie umieścić opis i jak on będzie wyglądał. Takich samodzielnych ustawień jest o wiele więcej.

Poznaj profesjonalny i prosty sposób na stworzenie portfolio dla modela i modelki z najlepszymi zdjęciami!

Zobacz szablon “Portfolio dla modelki” i inne szablony

Fotoksiążka dostosowana do Twoich potrzeb

Fotoksiążka to świetny pomysł na album tematyczny – fotografie ze ślubu, chrzcin, wakacji czy portfolio modelki. Taka pięknie oprawiona książka z fajnym layoutem to idealny sposób na przechowywanie wspomnień. Nie tylko dla nas samych, bo od razu nasuwa się myśl, że to ciekawa koncepcja na spersonalizowany prezent.

Czas na uporządkowanie zdjęć

Jak w przypadku większości z nas, na moim dysku zalega mnóstwo zdjęć. Od czasu do czasu staram się część z nich drukować, by nie zostały kiedyś utracona w wyniku np. awarii komputera. Z fotoksiążką mam jednak do czynienia pierwszy (i na pewno nie ostatni) raz. Zawarłam w niej ulubione fotografie z moich sesji zdjęciowych z kilku ostatnich lat. Zaprojektowałam ją sama, korzystając z dostępnego, bardzo intuicyjnego edytora. Trochę to trwało, bo w międzyczasie zmieniały mi się koncepcje, ale była to przede wszystkie świetna zabawa. Na szczęście projekt można zapisać w dowolnym momencie i wrócić do jego edycji nieco później.

Portfolio modelki

Fotoksiążka czy fotoalbum to idealny pomysł na portfolio dla modelki. Przepiękne wykonanie i profesjonalny wygląd, pozwalają na wyeksponowanie najlepszych fotografii. Dzięki temu mogę zaprezentować swoje największe atuty!

Sprawdź możliwości jakie daje edytor Printu i stwórz swoje własne portfolio. Może jesteś fotografem i szukasz miejsca do wydrukowania Twoich zdjęć? Na pewno znajdziesz szablon dopasowany do Twoich potrzeb.

Zobacz szablon “Portfolio dla modelki” i inne szablony