Prezent na urodziny dla niej

Znalezienie pomysłowego podarunku nie jest proste. Szczególnie, jeśli obdarowaną ma być najważniejsza osoba w życiu – ukochana. Istotna jest również okazja: urodziny.

Połączenie tych dwóch rzeczy sprawia, że pomysł na prezent dla niej przestaje być oczywisty.

Zobacz szablon “Prezent dla przyjaciółki” i inne szablony urodzinowe

Super prezent dla dziewczyny

Szukając odpowiedniego podarunku, trzeba również wziąć pod uwagę relację łączącą z obdarowaną. Oczywiste jest bowiem, że wyjątkowy prezent dla dziewczyny nie może być zbyt zobowiązujący, aby ta nie poczuła się niezręcznie.

Co zatem jej podarować, aby zachwycić, ale nie przestraszyć? Jeśli związek nie jest jeszcze oficjalne sformalizowany chociażby przez błyszczący na jej palcu pierścionek, warto poszukać czegoś zabawnego. Z pomocą mogą przyjść media społecznościowe, które coraz częściej stają się wirtualnym dziennikiem toczącego się związku.

A gdyby zebrać te wszystkie zdjęcia w jedną całość i wydrukować w formie poręcznego minibooka? Fotografie byłyby w nim umieszczone w sposób złudnie przypominający ten z mediów społecznościowych, dzięki czemu nie stracą one swego uroku. Uporządkowanie ich i wydrukowanie w postaci starannie wykonanego minibooka to z pewnością ciekawy prezent dla niej.

Szablony

Pomysł na prezent dla narzeczonej

Poważniejszym problemem może być pomysł na prezent na urodziny dla narzeczonej. Z jednej strony długoletni związek może nasuwać koncepcje podarunku. Z drugiej zaś kolejne wspólne urodziny wcale nie ułatwiają podjęcia decyzji odnośnie tego, jaki prezent dla niej byłby najlepszy. Tym bardziej, że większość ciekawych podarunków już pewnie dostała.

Wśród nich była być może ramka ze wspólnym zdjęciem. Kolejne urodziny są dobrą okazją, żeby pójść nieco dalej. Fotoalbum z wydrukowanymi w wysokiej jakości zdjęciami to doskonały pomysł na elegancki prezent dla niej. Zamieszczone w nim zdjęcia mogą być różne: albo dotyczące związku narzeczeńskiego (sentencje o miłości będą dobrym uzupełnieniem) albo pokazujące jej historię (zdjęcia z dzieciństwa, szkoły średniej, studiów).

Wszystko zależy od fantazji narzeczonego i jego dostępu do konkretnych fotografii. Fotoalbum, w którego zaprojektowanie narzeczony włożył dużo serca, to idealny pomysł na prezent dla dziewczyny na urodziny.

Ciekawy prezent dla kobiety

Wybierając prezent na urodziny dla niej, nie wolno zapominać, że szukamy podarunku dla kobiety. Ten fakt, może nieco ułatwić zadanie. Biorąc pod uwagę to, że niektóre panie wzrusza nawet padający za oknem deszcz, to znalezienie podarunku wzbudzającego podobne emocje nie powinno być trudne.

Jednak zamiast strzelać kolejnymi ekstrawaganckimi koncepcjami w puste, może warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązanie. Jeśli solenizantka ma duże skłonności do wzruszeń albo jest mocno przywiązana do rodzinnych wartości, to fotoksiążka ze starannie dobranymi zdjęciami to dobry upominek dla niej. Zamieszczone w niej zdjęcia mogą dotyczyć albo samej solenizantki albo również ważnych w jej życiu osób (męża, dzieci, przyjaciół, rodzeństwa). Bez względu na to, jakie zdjęcia zostaną wybrane, obsadzenie ich w szablonie dedykowanym urodzinom oraz wysokiej jakości wydruk całości z pewnością zrobi na niej piorunujące wrażenie.

A jeśli solenizantka należy do grona szczególnie szybko się wzruszających, to twój prezent wywoła również lawinę łez – oczywiście szczęścia.

Zobacz szablon “Prezent dla niej” i inne szablony urodzinowe