10 pomysłów na fotoksiążkę dziecka – najlepszą pamiątkę na długie lata

Kiedy na świat przychodzą dzieci, uwieczniasz na fotografiach wszystkie ważne momenty z ich życia. A gdzie je chowasz? Gdzie przechowujesz te wszystkie wspomnienia?

Nadaj im wyjątkową oprawę na długie lata i stwórz fotoksiążkę. Zobacz 10 inspiracji na nowoczesny album fotograficzny, który zachwyci każdego!

Zobacz szablon “Wesołe historie” i inne szablony dziecięce

1. Fotoksiążka noworodka

W pierwszych tygodniach życia dziecko zmienia się niemal z dnia na dzień, dlatego między 5 a 21 dniem życia warto wykonać sesję noworodkową, a wspomnienia utrwalić w postaci fotoksiążki. Mamy dostępnych kilkadziesiąt szablonów dziecięcych, które pomogą Ci zaprojektować wyjątkowy album.

2. Fotoksiążka niemowlaka

Pierwszy uśmiech, podniesienie główki, raczkowanie, naukę siadania, wstawania, pierwsze kroczki… Na kadrach złapiesz wiele wzruszających momentów. Podsumowanie roku z szablonem Roczek, albo Pierwszy rok życia dziecka to idealny pomysł na porządkowanie wspomnień.

3. Fotoksiążka z Chrzcin

Fotoreportaż, a następnie fotoksiążka z przygotowań do chrztu, uroczystości w kościele oraz rodzinnego spotkania pozwoli Ci zatrzymać wyjątkowe chwile na lata.

Zobacz szablon “Chrzest Święty” i inne szablony dziecięce

4. Fotoksiążka urodzinowa

Tort ze świeczkami, piękne prezenty, zaproszeni goście, ogromna radość dziecka. Uwiecznij wspaniałą zabawę i następnie stwórz z nich piękną pamiątkę.

5. Fotoksiążka w prezencie

Dzień Babci i Dziadka, Wielkanoc, Mikołaj, Boże Narodzenie, urodziny czy imieniny bliskich – nie ma nic piękniejszego jak fotoksiążki stworzone z myślą o ukochanych osobach.

6. Fotoksiążka rodzinna

Na większości zdjęć w Waszych albumach znajduje się wyłącznie Twoja pociecha? Musisz to zmienić! Fotoksiążki ze zdjęciami rodzinnymi będą dla Ciebie i dziecka piękną pamiątką. Taki album rodzinny pozwoli wracać Tobie i Twoim bliskim do najważniejszych momentów w każdej chwili.

Szablony

7. Fotoksiążka z wakacji

Wyprawa nad morze, wycieczka w góry, wypad nad jezioro, a Ty rejestrujesz na zdjęciach piękne chwile. Zarchiwizuj je w formie fotoksiążki – to najlepszy sposób na zachowanie wspomnień.

8. Fotoksiążka bajka dziecka

Każde dziecko marzy o tym, aby zostać bohaterem bajki, dlatego dajemy Ci szansę zaprojektowania niepowtarzalnej fotoksiążki, a Twoim pociechom możliwość przeżycia baśniowej przygody.

9. Fotoksiążka szkolna

Schoolbook to jedyna w swoim rodzaju książka ze zdjęciami uczniów i nauczycieli oraz podpisami i opisami. Fotoksiążka z czasów szkolnych będzie niepowtarzalną pamiątką dla Twojego dziecka, albo wzruszającym prezentem dla wychowawcy.

10. Fotoksiążka z I Komunii Świętej

Niepowtarzalne chwile wymagają wyjątowej oprawy. Idealnym miejscem dla najpiękniejszych fotografii z komunii świętej będzie fotoksiążka, fotopamiątka dla dziecka i rodziny.

Zobacz szablony “Pamiątka pierwszej Komunii Świętej” i inne szablony dziecięce

A jaką książkę Ty zaprojektujesz?