Prezent dla babci na święta. Poznaj gwiazdkowe propozycje pod choinkę!

Zanim się obejrzymy, ponownie wkroczymy w przedświąteczne szaleństwo prezentów. W bożonarodzeniowym chaosie niejednokrotnie kupujemy je bez namysłu ryzykując, że podarunek okaże się nietrafiony – to możliwe nawet wtedy, gdy kosztował nas krocie.

Pamiętajmy, że bliskie nam osoby, które znają nas całe życie – tak jak babcia, niekoniecznie oczekują świątecznego prezentu z najwyższej półki. Czasem najprostsze rozwiązania okazują się tymi najlepszymi.

Poznaj oryginalny prezent dla babci na święta, który z pewnością trafi w jej gust!

prezent dla babci na święta
Babcie uwielbiają przeglądać zdjęcia, dlatego prezent świąteczny wypełniony wspomnieniami będzie strzałem w dziesiątkę

Prezent dla babci na święta – dylemat świątecznego zamieszania

Szał zakupów i przygotowań – niemal każdy z nas ulega bożonarodzeniowej gorączce. Jednym z jej najistotniejszych elementów są świąteczne prezenty dla bliskich. Jedni z nas zaczynają ich poszukiwania jeszcze jesienią, inni zostawiają tę kwestię na ostatni moment. Jedno jest pewne – wszystkim nam zależy na tym, aby każdy upominek okazał się strzałem w dziesiątkę.

Rodzinne święta wiążą się z koniecznością przygotowania co najmniej kilku prezentów. O ile naszym równolatkom stosunkowo łatwo sprawić niespodziankę, o tyle starsi krewni – na przykład dziadkowie – mogą stanowić dla obdarowującego małe wyzwanie.

Jak wobec tego przygotować prezent dla babci na święta? Postawić na funkcjonalność, a może estetykę?

Emocjonalny i elegancki prezent dla babci pod choinkę

Możemy się założyć, że Twoja babcia to osoba niezwykle rodzinna – skora do wzruszeń i poświęceń dla najbliższych.

Doskonałym, a zarazem prostym upominkiem świątecznym, który wywoła u niej łzę wzruszenia okaże się rodzinny fotoalbum. Umieść w nim fotografie wszystkich, najbliższych Twojej babci osób.

Zbiór poruszających zdjęć w tak eleganckiej i nowoczesnej odsłonie z pewnością będzie cieszył Twoją babcię przez długi czas.

Szablony

Prezent na święta dla babci, który przeniesie ją w czasie

Niemal każda babcia posiada pokaźną kolekcję zdjęć z dawnych czasów. Zapewne nieraz przeglądałeś je zafascynowany jako dziecko niedowierzając, jak młoda kiedyś była.

Czas przygotowywania prezentów na święta to doskonały moment, by to wykorzystać.

Dyskretnie zdobądź fotografie z lat młodości swojej babci, zeskanuj je, a następnie skomponuj z nich jej własną fotoksiążkę. Gwarantujemy, że ten prezent zajmie honorowe miejsce na półce obdarowywanej.

Kieszonkowy prezent gwiazdkowy dla babci

Niejedno z nas widuje swoich dziadków rzadko – dzielą nas kilometry, inny tryb życia i brak czasu.

Boże Narodzenie to idealny czas na to, by podarować babci mały album fotograficzny – w tej roli najlepiej sprawdzi się minibook, który będzie mogła zawsze mieć pod ręką. W albumie umieść zdjęcia najbliższej rodziny, z którą Twoja babcia ma stosunkowo rzadki kontakt.

Ten niewielki, acz wymowny upominek pozwoli jej na to, by częściej czuć obecność ukochanych krewnych.

Oryginalne prezenty dla babci na święta: sesja + fotoksiążka

Każda z babć chętnie powróci duchem do czasów młodości, decydując się na odrobinę szaleństwa. Jeśli i Twoja wspomina dawne lata z nutką tęsknoty, niebanalnym prezentem pod choinkę okaże się sesja fotograficzna. Zapewnij swojej babci profesjonalne przygotowania – makijaż, dobór fryzury i stroju – a następnie wspólnie znajdźcie idealne miejsce do przeprowadzenia sesji.

Twoja babcia poczuje się jak modelka, a zdjęcia, które umieścicie w fotoksiążce lub fotoalbumie zrobią furorę na niejednym, rodzinnym spotkaniu.

W prezentach świątecznych dla najbliższych osób najlepiej jest stawiać na prostotę. Najważniejszy jest przekaz – sygnał mówiący, że nasi krewni mimo upływu lat stale znaczą dla nas niezmiernie wiele. I choć Twoja babcia zapewne stale o tym pamięta, w te święta warto zaskoczyć ją wyjątkowo poruszającym upominkiem.

prezent dla babci pod choinkę
Dopracowane szablony pomogą Ci stworzyć projekt fotoksiążki lub fotoalbumu, który zrobi wrażenie na każdej babci!