Prezent na 70 urodziny dla niego i dla niej, który wywoła wzruszenie!

Siedemdziesiąte urodziny to szczególny dzień. Nie tylko dlatego, że w okrągłej rocznicy jest szczęśliwa siódemka. Osiągnięcie takiego wieku jest naprawdę godne pozazdroszczenia. Warto to docenić szczególnie w czasach, kiedy żyjemy coraz szybciej i często zapominamy o urodzinach naszych najbliższych.

Chcąc właściwie uczcić ten dzień, warto podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent z okazji 70 urodzin.

prezent na 70 urodziny
Sprawdź pomysły na oryginalny prezent urodzinowy – zobacz szablony urodzinowe i stwórz fotoksiążkę!

Jaki prezent wybrać na 70 urodziny?

Zastanawiasz się, jaki prezent dla 70-latka we właściwy sposób wyrazi najserdeczniejsze życzenia z okazji okrągłej rocznicy urodzin? Musisz pamiętać, że wszystko zależy od relacji, jaka wiąże Cię ze solenizantem oraz od jego charakteru, często także podejścia do życia. Jednak są też takie prezenty, które rozczulą każdego 70-latka!

Jeśli solenizant jest pełen chęci do celebrowania życia, to warto zastanowić się nad prezentem, który sprawi radość, wywoła szeroki uśmiech na twarzy, łzy wzruszenia i pozwoli wrócić pamięcią do młodych lat. Trafionym pomysłem na prezent na 70 urodziny może okazać się sentymentalna fotoksiążka wykonana z dbałością o najmniejszy detal lub fotoalbum, w którym trwale i estetycznie przechowasz najcenniejsze dla jubilata wspomnienia.

Możemy zagwarantować, ze taka niespodzianka na 70 urodziny będzie nieoczekiwanym podarunkiem, ponieważ podsumuje niezwykłe przeżycia i pozostanie pamiątką na długie lata! W tym wieku wspomnienia cenne są podwójnie, szczególnie, że z wiekiem wiele faktów zwyczajnie ucieka z pamięci.

Szablony

Czy autorski fotoalbum rodzinny to dobry pomysł na prezent na 70 urodziny dla mamy i babci?

Twoja rodzicielka lub ukochana babcia cenią tradycję, a dokumentowanie każdej rodzinnej uroczystości to ich ukryta pasja? Zdecyduj się na wręczenie fotoalbumu, który będzie skarbnicą rodzinnych wspomnień. Zastanawiasz się, czy fotoalbum to dobry prezent na 70 urodziny dla kobiety? My nie mamy wątpliwości!

Zaprojektowana z precyzją fotoksiążka to idealny prezent na 70 urodziny dla mamy. Mamy uwielbiają takie sentymentalne podarunki – szczególnie jeśli wewnątrz będą mogły znaleźć dotąd nie widziane zdjęcia ukochanych i figlujących wnucząt.

Fotoalbum w jakości premium idealnie sprawdzi jako prezent urodzinowy dla wymagających. Taki podarunek będzie miał zarówno materialny, jak i duchowy charakter. Solidnie wykonany fotoalbum sprawdzi się także jako prezent na 70 urodziny teściowej, która uśmiechnie się przeglądając zdjęcia Twojej szalonej rodzinki na jednej z szalonych wycieczek do zoo.

Przejrzyj wszystkie foldery na komputerze, zakurzone na półce albumy i przygotuj zdjęcia, które przedstawiają większość Twoje rodziny. Zarówno kochane mamy, jak i wszystkie opiekuńcze babcie uwielbiają zdjęcia rosnących jak na drożdżach wnuków oraz opowiadanie szczegółowych historii na temat pamiątkowych zdjęć z młodości.

Dlatego możesz zrezygnować z rodzinnych zdjęć i postawić na fotoksiażkę z lat młodości Twojej mamy. Czy nie uważasz, że tak przygotowana pamiątką jest super opcją na prezent na 70 urodziny dla mamy?

Możesz mieć pewność, że przeglądanie fotoalbumu w gronie najbliższych nabierze jeszcze większej wartości sentymentalnej.

Prezent na 70 urodziny ze skanowanych zdjęć

Obawiasz się o jakość zeskanowanych zdjęć w fotoalbumie, bądź fotoksiążce? Możesz być przekonany, że zostaną wydrukowane w najwyższej jakości. Ułatwieniem w tworzeniu urodzinowego fotoalbumu lub fotoksiążki będą specjalnie zaprojektowane szablony – dzięki nim Twój projekt będzie gotowy w zaledwie 30 minut. Pamiętaj, że tak przygotowana niespodzianka na 70 urodziny to niepowtarzalny pomysł na prezent dla każdej 70-latki na urodziny.

Nie zapominaj, że nawet najtrwalszy 70-latek najprawdopodobniej również uroni łzę przeglądając karty fotoproduktu, na którym znajdzie zdjęcia ukochanych wnuków. Wybierając fotoalbum lub fotoksiążkę Printu masz pewność, ze to idealny pomysł na prezent na 70 urodziny dla mężczyzny, jak i dla kobiety.

Fotoksiążka i fotoalbum jako pomysł na prezent
Dowiedź się więcej o fotoksiążce i fotoalbumie Printu. Sam zdecyduj w jakiej formie chcesz zachować wspomnienia Twoich bliskich

Czy śmieszny prezent na 70 urodziny to nie zawsze dobry pomysł?

Przeszukując Internet  znalazłeś mnóstwo inspiracji, w których główną rolę odgrywały śmieszne pomysły prezentowe? Czy nie uważasz, że prezent na 70 urodziny powinien mieć zupełnie inny charakter? Jeśli tak, jesteś w dobrym miejscu! Prezent z okazji okrągłych urodzin powinien być oryginalny i wyróżniać się na tle innych podarunków. Naszym zdaniem fotoksiążka ma cechy, których Ty poszukujesz.

Kosz pyszności lub statuetkę za bycie super mamą lub babcią zastąp ekskluzywną fotoksiążką, w której umieścisz zdjęcia najlepszych momentów z życia solenizanta. Taki prezent jeszcze bardziej podkreśli to, jak świetną osobą jest bliska Ci kobieta, która właśnie kończy 70 urodziny. Zebrane fotografie wykorzystaj do przygotowania oryginalnej fotoksiążki z okazji urodzin. Pewnie zgodzisz się z nami, że tak przygotowany prezent to świetna alternatywa także jako prezent na 70 urodziny dla taty.

Pomocne mogą okazać się dedykowane urodzinowe szablony, które uzupełnione o wzruszające życzenia i cytaty, pozostaną wyjątkowym podarunkiem urodzinowym dla każdego 70-latka.

Przygotowanie oryginalnej pamiątki w formie fotoksiążki będzie dużym zaskoczeniem i miłym powrotem do ulubionych wspomnień jubilata. Możesz mieć pewność, że tak dopracowana niespodzianka na 70 urodziny złapie za serce każdego! Pamiętaj, że ułożone w nietypowe układy zdjęcia godnie zastąpią tradycyjny album na zdjęcia oryginalną fotoksiążką. Czy uważasz, tak jak my, że najlepsze prezenty na 70 urodziny, to te od serca?

Jak zadbać o zdjęcia z przyjęcia? Pomysł na prezent na 70 urodziny dla mężczyzny

Jeżeli zastanawiasz się, jaki prezent na 70 urodziny taty będzie odpowiedni, to kolejna propozycja jest dla Ciebie. Oczywiście sam pomysł możesz wykorzystać na każdego członka rodziny, który kończy 70 urodziny, jednak pamiętaj, aby prezent ten był w pełni spersonalizowany.

  1. Pierwszym krokiem będzie zabranie aparatu na przyjęcie urodzinowe. Świętowanie tej niecodziennej uroczystości najczęściej odbywa się w rodzinnym gronie, dlatego to idealny moment na uwiecznienie dawno niewidzianych cioć i wujków.
  2. Postaraj się zrobić jak najwięcej zdjęć – pamiętaj o jubilacie, zaproszonych gościach i torcie urodzinowym. Niech żaden szczegół nie umknie Twojej uwadze.
  3. Kilka dni po skończonej uroczystości znajdź wolną chwilę, wygodna kanapę i wgraj uchwycone na zdjęciach momenty do edytora Printu.
  4. W kolejnym kroku rozpocznij projektowanie fotoksiążki, która będzie najlepszym podsumowaniem urodzinowego świętowania. Pamiętaj, że dodatkową inspiracją mogą okazać się gotowe urodzinowe szablony, które będą wzorem do stworzenia niezwykłej fotoksiążki jako prezentu na 70 urodziny dla mężczyzny.

Tak dopracowaną fotoksiążkę możesz wręczyć jako prezent na 70 urodziny dla ojca lub dziadka. Co prawda, prezent będzie podarowany z małym opóźnieniem, ale z pewnością zostanie Ci to wybaczone. Solenizant otrzyma fotoksiążkę przepełnioną urodzinowymi zdjęciami i ulotnymi wspomnieniami w gronie najbliższych. 

Podsumowanie 70 urodzin w taki sposób pewnie znajdzie wielu zwolenników, dlatego już teraz pomyśl czy fotoksiążka nie jest też dobrym pomysłem na prezent na 70 urodziny wujka? My znam

prezent na 70 urodziny
Zadbaj o najpiękniejsze wspomnienia Twoich bliskiej i podaruj fotoksiążkę, dzięki której powrócą do najpiękniejszych chwil!