Prezent na 18 urodziny dla kolegi, przyjaciela. Sprawdź super pomysł!

Dobrze jest mieć przyjaciela – do tego nie trzeba przekonywać nikogo. Bliska osoba, która towarzyszy nam w radościach i troskach zasługuje na to, abyśmy wraz z nią uczestniczyli w ważnych, życiowych momentach.

Osiemnaste urodziny to bez wątpienia jedna z takich okazji – dziś podpowiadamy, co podarować bratniej duszy w tym wyjątkowym dniu.

Zobacz szablon “Prezent na 18” i inne szablony urodzinowe

Idealny prezent na 18 dla przyjaciela – czym się sugerować?

Mimo, że zwykle dobrze znamy gusta naszych najbliższych przyjaciół, niejednokrotnie sprawienie im oryginalnego, a zarazem gustownego prezentu okazuje się nie lada wyzwaniem. W końcu – pasjonat muzyki rockowej z pewnością nadąża za najnowszymi albumami topowych zespołów, z kolei pasjonatka mody może być w wiedzy o niej o krok dalej niż my.

Po drugiej stronie barykady znajdziemy całą listę typowych prezentów osiemnastkowych, których wręczanie w obecnych czasach zakrawa – delikatnie mówiąc – o tandetę i brak praktyczności. Bądźmy szczerzy: po co komu kolejny kubek ze śmiesznym napisem czy sprośny gadżet, którego solenizant z pewnością nie postawi z dumą na półce?

Na szczęście, wybór gustownego prezentu dla kolegi wcale nie musi być tak trudny, jak się to wydaje. Jak to zazwyczaj bywa – najrozsądniej jest podarowywać nie rzeczy, a wspomnienia.

Szablony

Wzruszający prezent dla na osiemnastkę dla przyjaciela – Fotoksiążka

Ze swoim najlepszym przyjacielem z pewnością przeżyłeś wiele wspaniałych, wartych wspomnienia chwil. W dzisiejszych czasach dokumentowanie momentów spędzonych z najbliższymi jest wręcz na porządku dziennym – niemal każdy z nas publikuje zdjęcia na portalach społecznościowych, a pamięć smartfonów ugina się od ilości fotografii.

Wykorzystaj to i wybierz wasze najzabawniejsze, najbardziej wymowne zdjęcia, aby stworzyć wyjątkowy prezent na 18 urodziny. Fotoksiążka pozwoli ci na samodzielne spompowanie wyjątkowego zestawu fotografii twoich i twojego przyjaciela, które rozmieścisz w dowolnej konfiguracji, w samodzielnie wybranym szablonie. Możesz do niej dodać również osobiste życzenia, które w odróżnieniu od niezbyt praktycznego gadżetu na długo pozostaną w pamięci solenizanta.

Fotoksiążka zapewni twojemu przyjacielowi ogromną radość nie tylko w jego osiemnaste urodziny, ale i długo po nich, podczas wspólnych spotkań i imprez, gdy razem – nawet po latach – będziecie mogli przeglądać wasze fotografie w nietuzinkowym wydaniu.

Fotoalbum z osiemnastych urodzin dla kolegi

Innym pomysłem na oryginalny prezent urodzinowy dla przyjaciela jest Fotoalbum, w którym zamieścisz zdjęcia wykonane podczas urodzinowej imprezy. Co prawda – upominek dotrze do solenizanta nieco po czasie, jednak możesz być pewien, że efekt będzie zachwycający. Ty będziesz mógł zabawić się w okazjonalnego fotografa, z kolei twój przyjaciel zyska niepowtarzalną pamiątkę. Nie musisz mieć profesjonalnego aparatu – liczy się pomysł, inwencja i twoje zaangażowanie.

Możesz poprosić o pomoc znajomych, wraz z którymi wspólnie przygotujecie dla solenizanta urodzinową sesję. Zdjęcia wykonane w tak ważnym dla niego dniu przez bliską osobę bez wątpienia będą przywoływały ciepłe wspomnienia przez naprawdę długi czas.

A może kieszonkowy prezent na 18 dla kolegi?

Skoro szukasz inspiracji na oryginalne prezenty na 18 urodziny, z pewnością chcesz, aby pozostał on w pamięci bliskiego przyjaciela na długo. Nie ma prostszego sposobu, aby to uzyskać, niż kompaktowy Minibook z waszymi, wspólnymi zdjęciami.

Wybierz fotografie, które najbardziej oddają łączącą was więź – tego typu pamiątkę twój przyjaciel zawsze będzie mógł mieć przy sobie, stale pamiętając o waszej przyjaźni nawet, jeśli będzie dzieliła was dużą odległość. Zwłaszcza w sytuacji, gdy nie macie zbyt wielu okazji do spotkań, tego rodzaju upominek okaże się strzałem w dziesiątkę.

Oryginalny prezent dla przyjaciela na 18 nie musi sprowadzać się do niepraktycznych gadżetów, które będą obrastały kurzem na półce. Wspomnienia w trwałej, a zarazem gustownej wersji z pewnością ucieszą wkraczającego w dorosłość solenizanta, będąc jednocześnie upominkiem dla was obojga – małym magazynem waszych, wspólnie spędzonych chwil.

Zobacz szablon “Prezent na 18” i inne szablony urodzinowe