Oryginalny prezent na 40 urodziny dla mężczyzny – stylowa fotoksiążka

Zbliżają się 40 urodziny Twojego męża, brata lub kolegi, a Ty nie masz pomysłu na odpowiedni prezent dla niego? Trzeba przyznać, że oryginalny prezent na 40 urodziny dla mężczyzny nierzadko bywa kłopotliwy. Tym bardziej, gdy mowa o tak okrągłym jubileuszu.

Ten szczególny wiek rozpoczyna nowy etap w życiu każdego mężczyzny. Z jednej strony czasy beztroskiej młodości dawno odeszły już w zapomnienie. Z drugiej jednak mądrość zdobyta przez ostatnie lata życia pozwala podejmować decyzje trafne – ale nierzadko również odważne, czy nawet szalone.

Prezent dla mężczyzny na 40 urodziny powinien być jedyny w swoim rodzaju. Podaruj bliskiej Ci osobie coś, co sprawi, że solenizant w tym dniu poczuje się naprawdę wyjątkowo.

Fotoksiążka jako oryginalny pomysł na prezent na 40 urodziny dla mężczyzny
Idealny prezent na 40 urodziny dla każdego mężczyzny to taki, który jest wielką niespodzianką i chwyta za serce

Oryginalny prezent na 40 urodziny dla mężczyzny, który jest bliski Twojemu sercu

Prezent na 40 urodziny dla NIEGO, czyli Twojej drugiej połowy to duże wyzwanie! W końcu jest to osoba, której najczęściej sprawiasz prezenty na różne okazje. Nic więc dziwnego, że kolejny pomysł na prezent z czasem staje się coraz bardziej problematyczny.

Jeżeli Twój partner lub mąż lada moment obchodzi 40 urodziny, a Ty chcesz wręczyć mu prezent pełen uczucia, powinnaś postawić na spersonalizowaną pamiątkę. Męska biżuteria czy perfumy to z pewnością dobre pomysły na prezent dla mężczyzny, gdy mowa o okazjach powtarzanych co roku i znacznie mniej szumnych. Jednak w przypadku prezentu na 40 urodziny dla męża lub partnera warto postawić na coś wyjątkowego. Upominek, który Twój ukochany nie tylko zapamięta do końca życia, ale i będzie mógł do niego powracać w każdej chwili.

Album ze zdjęciami w formie książki doskonale sprawdzi się jako ciekawy prezent na 40 urodziny dla niego. Możesz w nim umieścić zdjęcia z najcudowniejszych momentów Waszego wspólnego życia. Wspomnienia podróży, uroczystości, śmiesznych chwil czy imprez z przyjaciółmi mogą zostać ocalone od zapomnienia.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej inspiracji: Prezent na 40 urodziny dla męża (klik).

Szablony

Wyjątkowy prezent na 40 urodziny dla brata

Poszukiwany przez Ciebie prezent na 40 urodziny ma zostać podarowany osobie, którą darzysz szczególna sympatią? Nie jest nim jednak mąż czy partner, a właśnie brat? Fotoksiążka sprawdzi się doskonale również w roli podarunku dla niego.

Jeżeli solenizantem jest brat to sprawa wydaje się prosta. Z pewnością posiadasz w swoich zbiorach mnóstwo Waszych zdjęć z dzieciństwa, które są urocze i ujmujące. Tworząc fotoksiążkę, która będzie prezentem na 40 urodziny dla brata warto pamiętać o pozostałych członkach rodziny i umieścić w niej zdjęcia osób, które są szczególnie mu bliskie.

A co w sytuacji, gdy prezent na 40 urodziny chcesz podarować przyjacielowi lub koledze z pracy i nie posiadasz za wiele zdjęć? Pamiętaj, że Wasze wspólne fotografie wcale nie są konieczne, aby wykonać ujmującą fotoksiążkę!

Fotoksiążka jako śmieszny prezent na 40 urodziny dla mężczyzny
Spraw bratu, mężowi lub koledze z pracy prezent na 40 pełen Waszych najpiękniejszych wspomnień

Jaki prezent na 40 urodziny dla kolegi z pracy lub przyjaciela będzie najlepszy?

Jeśli obdarowanym ma być kolega z pracy to warto w fotoksiążce umieścić zdjęcia z firmowych wyjazdów integracyjnych. Ponadto możesz zapisać na kartach fotoksiążki najśmieszniejsze cytaty współpracowników, które pojawiały się w czasie pracy lub podczas spotkań integracyjnych.

Gdy solenizantem jest natomiast Twój przyjaciel to idealnie sprawdzą się wszelkie zdjęcia ze spotkań i wyjazdów, na których razem z innymi znajomymi spędziliście najlepsze chwile! Wasi znajomi z pewnością mają mnóstwo zdjęć, z których możesz sobie nawet nie zdawać sprawy. Takie zdjęcia najczęściej są robione telefonem komórkowym, po czym zapominane giną w otchłani kart pamięci i twardych dysków. Poproś ich o odszukanie wszystkich zdjęć z solenizantem, a następnie stwórz niesamowitą niespodziankę na 40 urodziny w formie fotoksiążki!

Fotoksiążka to prezent, który możesz całkowicie spersonalizować. Jest to więc upominek odpowiedni dla każdego faceta. Bez względu na to czy z obdarowanym łączą Cię więzy rodzinne, uczuciowe, czy jest on po prostu kolegą.

Fotoksiążka jako oryginalny prezent na 40 urodziny dla niego
Fotoksiążka to prezent, który wykonasz już w 30 minut – skorzystaj z dedykowanych szablonów i podaruj niezwykły upominek

Spersonalizowany prezent na 40 urodziny dla niego

Każdy mężczyzna ucieszy się ze specjalnie przygotowanego prezentu na 40 dla niego, który jest gustowny i oryginalny. Co mogłoby być takim prezentem? Zaprojektowana przez Ciebie fotoksiążka z okazji tego okrągłego jubileuszu, która z pewnością spełni oczekiwania najbliższej Ci osoby i wywoła radość na jego twarzy.

Wysokiej jakości wydruk, sztywna oprawa i nasycone kolory zamieszczonych fotografii sprawiają, że fotoksiążka jako prezent na 40 urodziny dla mężczyzny jest stylowym i niebanalnym podarunkiem dla mężczyzny.

Doskonałym uzupełnieniem prezentu mogą być zawarte w środku fotoksiążki życzenia z okazji 40 urodzin. Możesz w tym celu korzystać z gotowych wierszy lub samodzielnie wymyślić dopasowane do charakteru solenizanta sentencje. Gotowe propozycje, które możesz bezpośrednio skopiować i wkleić do swojej fotoksiążki urodzinowej znajdziesz w naszej inspiracji o życzeniach na 40 urodziny.

Śmieszne czy poważne życzenia na 40 urodziny – jakie teksty umieścić w fotoksiążce urodzinowej?

Jeżeli teksty w fotoksiążce miałyby stanowić urodzinowe życzenia to oczywiście nie muszą być one pełne powagi. Warto pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i napisać swojemu ukochanemu lub przyjacielowi śmieszne życzenia, które wprowadzą w dobry nastrój nie tylko jego, ale i wszystkich zaproszonych na uroczystość gości. Zbiór gotowych życzeń, które możesz bezpośrednio skopiować do swojej fotoksiążki znajdziesz w naszej inspiracji: Życzenia na 40 urodziny (klik).

Możesz również poprosić pozostałe osoby z otoczenia (rodzinę czy przyjaciół), aby każdy wymyślił jedno zdanie dla solenizanta, które następnie Ty, wraz z podpisem autora, umieścisz w fotoksiążce. Taki zaskakujący zbiór cytatów z pewnością będzie miłą niespodzianką na 40 urodziny dla mężczyzny.

Fotoksiążka z tekstem jako idealny prezent na 40 urodziny dla mężczyny
Fotoksiążka przechwuje Wasze najcenniejsze chwile i ulotne słowa życzeń urodzinowych

Jaką fotoksiążkę wybrać, gdy szukasz oryginalnego prezentu na 40 urodziny dla mężczyzny?

Pamiętaj, że Printu oferuje skorzystanie z gotowych szablonów fotoksiążki na każdą okazję. Między innymi jest to szablon Prezent na 40 urodziny (klik) lub szablon Prezent dla mężczyzny (klik) – które pozwalają w prosty i szybki sposób stworzyć niezwykłą pamiątkę. Dostępna jest również opcja utworzenia produktu od początku do końca samodzielnie, decydując o każdym elemencie fotoksiążki – układzie zdjęć, napisach, grafikach czy tle.

Do wyboru mamy 3 rozmiary fotoksiążki: 20×20 cm, 25×20 cm i 30×30 cm. Fotoksiążka może zawierać od 20 do nawet 180 stron, a na każdej z nich maksymalnie zmieścisz aż 9 fotografii.

Fotoksiążka jest świetną niespodzianką na 40 urodziny dla osoby, która chce wręczyć solenizantowi prezent spersonalizowany i bliski jego sercu. Format fotoksiążki zależy od indywidualnych potrzeb względem prezentu, natomiast dostępne szablony pozwolą z miejsca stworzyć oryginalny prezent na 40 urodziny dla mężczyzny już w 30 minut!

Fotoksiążka jako świetny pomysł na prezent na 40 urodziny dla niego
Spersonalizowany prezent to gwarancja zaskoczenia i wzruszenia na twarzy solenizanta – zaprojektuj fotoksiążkę i przekonaj się sama!

Dlaczego fotoksiążka to świetny pomysł na prezent na 40 urodziny dla mężczyzny? – podsumowanie

  • Fotoksiążka to oryginalny prezent na 40 urodziny dla mężczyzny. Wspaniale zaprezentuje przekrój życia solenizanta i zainspiruje go do dalszych działań.
  • Fotoksiążka jest okazaniem serdeczności i wyznaniem uczuć bliskiej Ci osobie.
  • Możesz w niej zamieścić dowolny tekst, na przykład w formie życzeń urodzinowych czy śmiesznych cytatów. Taki prezent na 40 urodziny dla niego z pewnością będzie dużym zaskoczeniem.
  • Printu oferuje dedykowany szablon – Prezent na 40 urodziny (klik). Został on stworzony z myślą o podarowaniu fotoksiążki w ramach oryginalnego prezentu na 40 urodziny dla mężczyzny i kobiety. Dzięki czemu w szybki sposób możesz stworzyć spersonalizowaną pamiątkę bez wychodzenia z domu.