Jak wybrać produkt na stronie Printu?

Fotoksiążka to bestseller na stronie Printu. Jest świetną formą przechowywania zdjęć, idealną pamiątką i prezentem.
Jednak każdy z nas ma inne oczekiwania, dlatego oprócz klasycznej fotoksiążki możesz także wybrać fotoalbum i minibook.

Produkty te różnią się od siebie ale i posiadają cechy wspólne, jedną z nich jest jakość na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, co wybierzesz, możesz spodziewać się perfekcyjnego odwzorowania kolorów, solidnej oprawy oraz możliwości modyfikacji projektu według indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

 

Transkrypcja odcinka: Jak wybrać produkt na stronie Printu?

Dzisiaj pokażę Ci, jak wybrać odpowiedni dla Ciebie produkt na stronie Printu. W swojej ofercie posiadamy fotoksiążki, fotoalbumy oraz minibooki. Aby dowiedzieć się więcej o każdym z tych produktów, kliknij w odpowiednią pozycję w menu. Fotoksiążkę wyróżniają zdjęcia drukowane na papierze kredowym, miękkie karty oraz szyty grzbiet.

Aby ją zaprojektować kliknij: “zrób fotoksiążkę”. O tym, jak wybrać szablon mówię tutaj-> klik. Fotoalbum otwiera się na płasko, posiada twarde strony, a zdjęcia w nim naświetlane są na papierze fotograficznym. Wyróżnia go wysoka elegancja, jest to produkt premium. Jeśli chcesz przejść do projektowania, kliknij: “zrób fotoalbum”.

Minibook to kieszonkowa wersja fotoksiążki w formacie 15×15 z minimalistycznym układem zdjęć. Różni się od pozostałych produktów tym, że nie tworzymy go na podstawie szablonów. Idealnie prezentują się w nim zdjęcia z mediów społecznościowych. Jeśli chcesz wybrać ten produkt, kliknij: “zrób minibooka”.