Jak rodzice mogą zrobić prezent dla samych siebie? Album dla niemowlaka

Narodziny dziecka to przełomowe wydarzenie w życiu każdej rodziny. Przeżywane są szczególnie wtedy, kiedy na świat przychodzi pierworodny.

Świeżo upieczeni rodzice cieszą się każdym kolejnym dniem spędzonym z maleństwem. Niestety ten wyjątkowy czas bardzo szybko upływa…

Zobacz szablon “Pierwszy rok syna” i inne szablony dziecięce

Zachować od zapomnienia

Doskonałym potwierdzeniem na to, że okres niemowlęcy upływa bardzo szybko, są stwierdzenia członków rodziny pod kątem potomstwa typu: „Jak ty szybko urosłeś!”. Rzeczywiście, najmłodsi członkowie rodziny rosną bardzo szybko. Rodzice czasem są zaskoczeni tym, że ich szkrab, którego tak niedawno przywieźli ze szpitala po porodzie, umie nie tylko mówić i chodzić, ale również śpiewać i tańczyć.

I chociaż wielu z nich chciałoby, aby ich maleństwa pozostały jak najdłużej dziećmi, dorastanie potomstwa jest nieuniknione. Rekompensatą zbyt szybko przemijającego czasu mogą być jednak zdjęcia dokumentujące pierwsze dni życia potomstwa. Warto jednak pamiętać, że fotki w formie elektronicznej nie mają takiego wyrazu jak „namacalne” zdjęcia. Dlatego chcąc uchronić od zapomnienia czas dzieciństwa potomka warto zaprojektować album dla niemowlaka.

Szablony

Pamiątka dla rodziców…

Album dla niemowlaka, w którym umieszczone zostaną zdjęcia z jego najmłodszych lat, to doskonała pamiątka dla rodziców maleństwa. Każdy świeżo upieczony rodzic robi tysiące zdjęć maleństwa. Gromadzone są one jednak z reguły w telefonach komórkowych czy na dyskach komputerów. Czy zamiast tego nie łatwiej byłoby je zebrać w jeden album, po który można w każdej chwili sięgnąć?

Przygotowując album dla niemowlaka, należy pamiętać, że powinien on gwarantować odpowiednią ochronę dla zamieszczonych w nim zdjęć. Często przeglądanie fotografii i ubiegający czas mogą negatywnie odbić się na tradycyjnych zdjęciach. Jednak obecnie album dla niemowlaka może łączyć w sobie tradycję, nowoczesność i funkcjonalność. Doskonale w tym przypadku sprawdzi się fotoksiążka.

Zdjęcia zostaną wydrukowane w bardzo wysokiej jakości i opublikowane w wygodnej formie książki. Całość oprawiona w sztywną okładkę doda nie tylko wyjątkowego charakteru, ale również zapewni odpowiednią ochronę jej wnętrza. Dzięki temu rodzice będą mogli przeglądać jej zawartość zawsze wtedy, kiedy będą mieli na to ochotę.

…i dziecka

Album dla niemowlaka to cenna pamiątka nie tylko dla jego rodziców, ale również dla samego bohatera, którego zdjęcia znajdują się w środku. I chociaż wiele osób pozornie nie lubi oglądać swoich zdjęć z dzieciństwa (te piegi, niemodne ciuchy i rozczochrane włosy), to tak naprawdę wielu z nich chciałoby nieraz wrócić choć na chwilę do beztroskich lat dzieciństwa.

Album dla niemowlaka będzie cenny tym bardziej, że będzie prezentował ten okres życia, którego jego bohater nie będzie raczej pamiętał. Tym bardziej przygotowując tego rodzaju książkę, warto zamówić jeden egzemplarz więcej – album dla niemowlaka, który obecnie jest już dość sporym dzieciakiem.

Zobacz szablon “Album dla dziecka” i inne szablony dziecięce