Fotoksiążka – oryginalna pamiątka z firmowego wyjazdu integracyjnego

Wyjazdy integracyjne są coraz bardziej popularną formą nawiązywania trwałych relacji w pracowniczym zespole.

Jedni lubią je bardziej, inni mniej. Jednak z naprawdę udanego wyjazdu integracyjnego warto by było mieć ciekawą pamiątkę, która przypomni wszystkie radosne chwile. Tutaj z pomocą przychodzi fotoksiążka (klik!).

Zobacz szablon “Firmowy wyjazd integracyjny” i inne szablony biznesowe

Impreza integracyjna inna niż wszystkie

Powodzenie wyjazdów integracyjnych zależne jest od kilku czynników. Ogromne znaczenie ma program wydarzenia. Wprawdzie nie wszystkie imprezy integracyjne muszą odbywać się w atrakcyjnych hotelach czy spa, jednak dobrze, jeśli pracodawca zadba o warunki sprzyjające nawiązywaniu bliższych kontaktów między pracownikami. W tym przypadku jedyną blokadą jest fantazja pracodawcy i budżet jakim dysponuje.

Jednak jeśli wyjazd firmowy okazał się rzeczywiście wyjątkowym przeżyciem, warto byłoby uwiecznić momenty warte zapamiętania z tego wydarzenia. Pomogą w tym zdjęcia zrobione zarówno przez organizatorów, jak i uczestników firmowej imprezy.

Impreza firmowa w relacji foto

Obecnie, kiedy każdy ma aparat cyfrowy w swojej kieszeni (w postaci telefonu komórkowego), zrobienie spontanicznych zdjęć z firmowej imprezy nie jest żadnym problemem. Jednak aby impreza firmowa zapadła w pamięć na długo, warto zadbać o właściwą oprawę najciekawszych fotografii.

Ciekawym rozwiązaniem jest przygotowanie fotoksiążki czy minibooka z takiego wyjazdu. Tego rodzaju produkt może zamówić każdy. Wystarczy znaleźć drukarnię specjalizującą się w produkcji fotoksiążek, wybrać właściwy szablon, przegrać zdjęcia z telefonu do kreatora i zaprojektować swoją wersję fotoksiążki czy minibooka. Taka fotograficzna pamiątka będzie przypominała ciekawe firmowe spotkanie integracyjne przez wiele lat.

Szablony

Prezent dla pracowników i szefa

Co więcej, fotoksiążka z wyjazdu integracyjnego może być też dodatkowym narzędziem wzmacniającym relacje pracowników z firmą. Podręczne minibooki będą z pewnością miłym i zaskakującym upominkiem dla uczestników imprezy. Jednocześnie taki podarunek wzmocni w zespole poczucie lojalności wobec firmy.

Z drugiej strony fotoalbum ze zdjęciami całego zespołu z ostatniego wyjazdu integracyjnego może być też gustownym podarunkiem dla szefa. Przecież wyjazdy firmowe mają na celu zmniejszenie dystansu nie tylko między pracownikami, ale również na linii podwładni – przełożony.

Gustowny, a zarazem symboliczny podarunek dla szefa będzie też dowodem na to, że impreza firmowa doskonale spełniła swoje zadanie.

Zobacz szablon “Firmowy wyjazd integracyjny” i inne szablony biznesowe

Element marketingowy firmy

Niewielu właścicieli firm może wpaść na to, że estetycznie wydany minibook ze zdjęciami z wyjazdów integracyjnych może stanowić doskonały materiał marketingowy przedsiębiorstwa. Taki katalog działań kierownictwa w celu budowania relacji z pracownikami prezentuje firmę jako rzetelnego pracodawcę, który dba kompleksowo o swój zespół.

Poza tym fotoksiążka z takich wyjazdów może być też skuteczną zachętą dla nowych pracowników. Któż nie chciałby pracować w firmie, w której został zorganizowany ciekawy firmowy wyjazd integracyjny?