Prezent dla Babci na urodziny – własnoręczny, pełen ciepłych wspomnień

Wszyscy wiemy, że posiadanie kochającej babci to prawdziwe szczęście. Po latach poświęceń i oferowania całej siebie drogim wnukom, każdej z nich należy się wzruszające, wymowne podziękowanie. Najlepszym sposobem na nie okaże się wyjątkowy prezent dla babci na urodziny, niezależnie, które z kolei.

Jednak – co kupić babci, aby mieć pewność, że urodzinowy podarunek na długo wywoła na jej twarzy radosny uśmiech tak jak wtedy, gdy wręczaliśmy jej dziecinne rysunki?

Zobacz szablon “Prezent dla babci” i inne szablony dla babci

Urodziny babci – okazja doskonała do wzruszeń

Zapewne każdy z nas pamięta czasy, gdy najbardziej trafionym prezentem dla babci okazywały się nie drogie perfumy czy wyszukana biżuteria, a najprostsza laurka. I choć dziś nie chcielibyśmy zapewne powiesić jej z dumą na ścianie, babcia często z łzami w oczach powraca do prezentów otrzymanych od wnucząt. Sekretem wykonywanych własnoręcznie upominków jest serce, jakie w nie wkładamy – widoczne od razu, przypominające jubilatowi, jak wiele dla nas znaczy.

Teraz, gdy jesteśmy dorośli, upominki ewoluują wraz z nami. Często wydajemy krocie na prezent dla babci zapominając, jak bardzo cieszyły ją niegdyś nasze, dziecinne bazgroły. Nie zachęcamy jednak do powtórnego zasiadania nad kartką i kredkami, a do wręczenia babci prezentu pełnego miłości i wzruszenia w nieco unowocześnionej formie.

Co kupić babci na urodziny?

Jak zatem sprawić, aby na ukochanej, babcinej twarzy w dniu jej urodzin pojawił się szeroki, pełen poruszenia uśmiech? Najlepszym prezentem dla babci okaże się fotograficzny upominek, do którego obdarowywana długo będzie mogła powracać, by powspominać czas spędzony z kochanymi wnuczętami.

W stworzeniu oryginalnego prezentu dla babci pomocne mogą okazać się upominki, które wręczałeś jej jako dziecko jako prezent na Dzień Babci. Twoja babcia na pewno trzyma je od lat w specjalnym miejscu, jednak ważne jest, abyś na potrzebę nowego podarunku zdobył je dyskretnie, najlepiej bez jej wiedzy.

Następnie, sfotografuj lub zeskanuj każdą laurkę, wycinankę, czy figurkę z masy solnej, którą kiedykolwiek wręczyłeś babci. Z wykorzystaniem zdjęć skomponuj Fotoksiążkę, dobierz odpowiedni szablon i gotowe – twoja babcia będzie mogła zachować ulotne pamiątki na dłużej, w formie nietuzinkowych fotografii.

Polecane szablony

Idealny prezent dla babci na urodziny – sesja zdjęciowa z wnukami

Innym pomysłem na poruszający podarunek urodzinowy jest sesja fotograficzna, którą ty wraz z rodzeństwem i kuzynami zafundujecie swojej babci. Wykonajcie serię zdjęć w wybranej scenerii, a następnie złóżcie z nich okazjonalny Fotoalbum. Twoja babcia bez wątpienia będzie poruszona inwencją i wysiłkiem włożonymi w przygotowanie takiego prezentu urodzinowego. Dodatkowo – to doskonała pamiątka dla całej waszej rodziny, a także jest to doskonały prezent dla babci na święta.

Prezent dla babci na urodziny, gdy dzieli Was odległość

Mimo starań, nie masz możliwości widywać ukochanej babci często. Nad rodzinnymi spotkaniami górują obowiązki zawodowe, nauka czy własne życie prywatne. Każdy z nas zna to doskonale – istnieje jednak sposób, by choć odrobinę wynagrodzić babci rzadkie spotkania. Z okazji jej urodzin podaruj jej Minibook złożony z waszych, wspólnych zdjęć. Taki prezent urodzinowy pozwoli twojej babci mieć zdjęcia wnuka zawsze przy sobie – zabierać je w podróż, czy choćby na wizytę do znajomych, którym chciałaby pochwalić się swoim „oczkiem w głowie”.

Stwórzcie wspólnie album na urodziny babci

Choć babcie korzystające sprawnie z komputera i internetu nie są dziś wcale rzadkością, innowacje takie jak możliwość stworzenia swojego albumu ze zdjęciami bez wychodzenia z domu mogą być dla niektórych z nich zaskakujące. Urodziny babci to idealna okazja na wręczenie jej karty podarunkowej Printu, która umożliwi jej stworzenie swojego albumu ze zdjęciami w domowym zaciszu.

Fotoksiążkę czy Fotoalbum możecie zaprojektować wspólnie – z pewnością okaże się to doskonałą zabawą owocującą uroczą pamiątką, która dotrze do twojej babci w zaledwie kilka dni.

Zobacz szablon “Prezent dla babci” i inne szablony urodzinowe

Aby sprawić babci radość w dniu jej urodzin, nie trzeba głowić się nad skomplikowanymi upominkami. Czasem powrót do „korzeni” – a więc osobistych, wykonywanych samodzielnie prezentów to najlepszy sposób, by na twarzy ukochanej osoby pojawił się ogromny uśmiech!