Portfolio modelki plus size

portfolio modelki plus size„Odkąd w użyciu są aparaty cyfrowe, większość zdjęć przechowujemy w folderach na komputerze. Zgrywamy je, przeglądamy, nazywamy folder i… po czasie zapominamy o istnieniu setek zdjęć. Obecnie nie wywołujemy zdjęć na papierze tak często jak kiedyś… a szkoda!

Dla mnie magia fotografii zawarta jest właśnie w odbitce – w kawałku kolorowego papieru. Nie sposób jest wywołać wszystkich fotografii, które powstają. Są ich setki czy nawet tysiące! Lecz warto przynajmniej wybrać te najlepsze! :) Długo myślałam co zawrzeć w mojej fotoksiążce… Może powinnam zamieścić w niej swoje portfolio? :) Zrobię to innym razem! :):) :)

Postanowiłam jednak, że przygotuję sobie album ze zdjęciami z różnych „branżowych” imprez, eventów, pokazów mody oraz załączę kilka zdjęć sesyjnych. Bywam w tylu fantastycznych miejscach, poznaję tylu świetnych ludzi! Musiałam mieć te zdjęcia w mojej książce! :) Moja fotoksiążka PRINTU ma twardą okładkę i format 25×20 cm. Nie musiałam instalować żadnego programu! Stworzyłam foto książkę w PRZEGLĄDARCE! Nie stosowałam żadnych dodatkowych ozdobników – zdjęcia są wystarczająco kolorowe! :)

Zmieniałam jednak kolory tła przy poszczególnych seriach zdjęć. Nareszcie będę mogła pokazać fotografie i opowiedzieć o moim pasji ludziom, którzy na co dzień nie mają styczności z internetem! :) Pokażę Wam teraz kilka stron z mojej fotoksiążki! :) Mam nadzieję, że narobiłam Wam ochoty na taką samą… lub jeszcze lepszą”.

Zapraszamy do całego wpisu redaktor Agnieszki z bloga „agnieszkakownacka.blogspot.com” tutaj: „Moja nowa fotoksiążka Printu”.

Jeśli jesteś fotografem i marzy Ci się profesjonalne portfolio, fotoksiążka PRINTU jest dla Ciebie -zapraszamy do projektowania. Zobacz też inne portfolio, które drukowaliśmy.