Prezent dla niego na urodziny

Urodziny ukochanego to wyjątkowy dzień, który należy odpowiednio uczcić. Sposobów na świętowanie jest tysiące.

Jednak oprócz hucznej imprezy, smakowitego tortu i przyjęcia niespodzianki równie ważny jest trafiony upominek dla niego. Szczególnie kiedy wręcza mu go jego partnerka.

Zobacz szablon “Prezent dla niego” i inne szablony urodzinowe

Odwieczne pytanie: jaki prezent dla niego na urodziny?

Wbrew pozorom wybór odpowiedniego podarunku dla partnera z okazji jego urodzin nie jest wcale łatwy. Szczególnie w momencie, kiedy są to już kolejne wspólne urodziny z rzędu. Wówczas pomysły na prezent dla niego wyczerpują się z każdym rokiem.

Chcąc wymyślić coś naprawdę oryginalnego, musiałam się poważnie zastanowić, co może jeszcze ucieszyć mojego ukochanego. Była już wspólna wycieczka w góry, szalony przelot motolotnią oraz voucher na strzelnicę. Wszystkie te prezenty dla ukochanego sprawiały mu mnóstwo frajdy. W tym roku z wyborem właściwego podarunku miałam jeszcze większy problem, gdyż – jak stwierdził sam solenizant – wolałby otrzymać coś spokojniejszego i stonowanego.

Czyżby rzeczywiście zaczął się już starzeć i miał dość podnoszących ciśnienie wrażeń?

Szablony

Fotograficzne prezenty dla ukochanego

Poszukując najlepszego prezentu na podarunek, natknęłam się przypadkiem w internecie na ofertę interesujących foto prezentów.

W ramach dostępnej oferty mogłam zamówić oryginalny minibook (ze zdjęciami w formacie fotek przypominającym te publikowane w sieci w mediach społecznościowych), fotoksiążkę (wysokiej jakości wydruk zdjęć w formie indywidualnie zaprojektowanej książki) lub fotoalbum (wyższy standard fotoksiążki – połączenie tradycyjnego albumu fotograficznego z nowoczesnym, wysokiej jakości wydrukiem zdjęć).

Każdy z produktów mogła zaprojektować według własnego uznania. Dostępne na stronie szablony pozwalały stworzyć fajny prezent dla niego, który mógł być typowo urodzinowym podarkiem lub formą podziękowania za wspólnie spędzony czas.

Wszystko zależało od zdjęć, które wybrałam.

Zobacz szablon “Prezent na urodziny” i inne szablony urodzinowe

Podarunki prosto z serca

Jeśli ktokolwiek zastanawia się, jakie są najlepsze prezenty dla niego na urodziny, to odpowiedź jest jedna: te dawane prosto z serca. Często nominalna wartość podarunku nie jest ważna. Istotne jest to, czy dany prezent był wyszukany czy przygotowany z miłości. Chciałam, aby mój podarunek taki był. Poświęciłam więc nieco czasu i przewertowałam tysiące zdjęć mojego ukochanego. Postanowiłam wybrać te, które uwieczniały najważniejsze dla niego chwile. Zdjęcie świeżo odebranego prawa jazdy, startu na motolotni czy zdobycia górskiego szczytu to tylko niektóre fotki, które znalazły się w minibooku.

Sam minibook wybrałam dlatego, aby podkreślić ulotność przedstawionych na zdjęciach chwil. Na kilku stronach dodałam jeszcze kilka sentencji podkreślających urok życia i zleciłam wydruk całego projektu. Prezent został przywieziony przez kuriera kilka dni później na mój adres.

Wariant dla zaganianych – karta podarunkowa

Przygotowanie foto prezentu nie zajmuje zbyt wiele czasu. Oczywiście wtedy, kiedy nie trzeba przeszukiwać sterty zdjęć lub dysków z ich elektroniczną wersją. Każdy, kto chciałby podarować swojemu ukochanemu na urodziny fotoksiążkę czy fotoalbum, a nie wie jakie zdjęcia wybrać do publikacji, zawsze może zdecydować się na kartę podarunkową.

Wystarczy ją opłacić i zdecydować czy ma zostać przesłana mailem w postaci kodu uprawniającego do zakupu czy może za pośrednictwem poczty tradycyjnej w postaci plastikowej karty. Tego rodzaju podarunek również może być ciekawą niespodzianką i sprawi wiele radości szczególnie tym panom, którzy lubią robić wszystko samemu – nawet fotoksiążkę.