Fotoksiążka: najtaniej, ale czy najlepiej? Czy warto na niej oszczędzać?

Fotoksiążki zdobywają coraz większą popularność. Siłą rzeczy w internecie pojawia się coraz więcej miejsc, w których można zrealizować swój projekt.

Czy jednak warto stawiać na te, które oferują przygotowanie fotoksiążki najtaniej, a nie najlepiej? Z pewnością nie. To w końcu unikalny i szczególny przedmiot, w którym decydującą kwestią jest jakość.

 

Fotoksiążka najtaniej, ale czy na pewno najlepiej?
Chcesz zaoszczędzić pieniądze, kupując fotoksiążkę w niższej cenie? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, co może Cię spotkać

Wybieramy najtańszą firmę, oferującą fotoksiążki – i co wtedy?

Wyobraź sobie pewien scenariusz: przygotowujesz prezent dla wyjątkowo ważnej dla Ciebie osoby na szczególną okazję – ślub, urodziny, chrzciny czy pierwszą komunię. Zlecasz wykonanie fotoksiążki taniej firmie, oferującej tego typu produkt. Skupiasz się na wszelkich szczegółach, przygotowujesz wyjątkowe zdjęcia, sporo pracy wkładasz w kompletowanie projektu.

W końcu na ekranie pojawia się efekt końcowy Twoich starań – wypełniona najpiękniejszymi wspomnieniami fotoksiążka idealna. Wyobrażasz sobie, jakie wrażenie zrobi na Twoich najbliższych, i jak zachwycającą formę przybierze.

 

Fotoksiążka tanio, nie oznacza dobrze. Najlepsza fotoksiążka to dobra jakość
Aksamitne w dotyku strony, wyraźne i żywe fotografie oraz estetyczna oprawa… Czy chciałbyś, aby właśnie taki produkt trafił w Twoje ręce?

Najtańsza fotoksiążka wiąże się w wielkim rozczarowaniem

Czekasz na przesyłkę, ta w końcu do Ciebie dociera, ale kiedy ją rozpakowujesz, okazuje się, że to, co trzymasz w dłoniach, nijak nie przypomina elektronicznego projektu. Najpierw Twoją uwagę zwraca okładka – wyblakła i cienka, podobna bardziej do kiepskiej jakości książki z lat 90., niż do nowoczesnego i eleganckiego produktu. Z pewnością nie ochroni zawartości i nie wytrzyma próby czasu.

Dalej jest tylko gorzej – jakość wydruku zdjęć pozostawia wiele do życzenia. Detale rozmyły się, kolory straciły swoją głębię. To, co było najpiękniejszą pamiątką z wakacji czy ze spotkania rodzinnego, przerodziło się w rozczarowujący zlepek barwnych plam nadrukowanych na szarawych i giętkich stronach.

Koszmar? Właśnie z takim ryzykiem wiąże się wykonanie fotoksiązki tanio. W przypadku najtańszej fotoksiążki może być jeszcze gorzej: sam proces jej tworzenia może okazać się drogą przez mękę. Intuicyjny kreator zastąpi przestarzały i niefunkcjonalny program rodem z poprzedniego wieku, który musisz dodatkowo pobrać na swój komputer. Proces druku będzie trwał tygodniami, a dostawa przeciągnie się w nieskończoność. W rezultacie minie data wyczekiwanej uroczystości, Ty pozostaniesz bez prezentu, a kiedy ten dojdzie, okaże się, że i tak do niczego się nie nadaje.

Właśnie dlatego w przypadku fotoksiążki najtaniej oznacza najgorzej.

Gdzie kupimy najlepszą fotoksiążkę? Printu, czyli firma oferująca fotoksiążkę w najwyższej jakości
Największą radość z przeglądania fotoksiążki gwarantuje tylko najwyższa jakość jej wykonania!

Ile kosztuje fotoksiążka? Najtańsza i najdroższa opcja

Aby fotoksiążka spełniała Twoje oczekiwania i była z Tobą i z Twoimi bliskimi przez długie lata, należy postawić na sprawdzoną firmę, która stawia przede wszystkim na jakość, a nie na minimalizację kosztów.

Wszystko zależy od procesu produkcji i wykorzystanych materiałów. Tanie fotoksiążki są klejone, droższe dodatkowo zszywane, dzięki czemu zyskują wysoką trwałość. Oczywiście czynnikiem decydującym o tym, ile kosztuje fotoksiążka, jest papier.

W przypadku tanich fotoksiążek rozczarowują one nie tylko specyfikacją, ale także wyglądem zewnętrznym: jest szary, giętki i nieodporny na zniszczenia. W dobrych fotoproduktach wykorzystuje się wytrzymały i śnieżnobiały papier kredowy, umożliwiający uzyskanie intensywnych i głębokich kolorów podczas druku cyfrowego.

Ponadto, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość, można postawić na fotoalbum (klik!), w którym stosuje się profesjonalny papier fotograficzny.

Wobec tego ile kosztuje fotoksiążka, o której jakość nie będzie trzeba się obawiać? Nie są to wcale zawrotne sumy. Już za 99 zł możesz otrzymać produkt, który przyniesie radość Tobie i Twoim najbliższym, a służyć będzie także następnym pokoleniom. Sprawdź dokładny cennik fotoksiążek Printu  (klik).

 

Printu często oferuje atrakcyjne promocję na fotoksiażkę najlepszej jakości
Świetnej jakości produkt, intuicyjny kreator fotoksiążki, szablony dostosowane do każdej okazji… Poznaj nas bliżej i przekonaj się sam!

Fotoksiążka najlepszej jakości – co nam gwarantuje?

Co oferuje fotoksiążka najlepszej jakości? Przede wszystkim chroni przed rozczarowaniem. Wybór taniej opcji to tak naprawdę wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Jeżeli chcesz uniknąć niepotrzebnego ryzyka i stresu, postaw na fotoksiążkę dobrej jakości. Tylko ona zagwarantuje odpowiednią trwałość, wynikającą z zastosowania najlepszych materiałów.

Różnica będzie odczuwalna w każdym elemencie. Przede wszystkim w tym, co najważniejsze w fotoprodukcie – a więc w zawartych w nim zdjęciach. Wybierając produkt oferowany przez sprawdzona firmę, cieszącą się zaufaniem klientów, zyskujesz pewność, że na papierze będą prezentować się jeszcze lepiej niż na ekranie komputera. W przypadku jej tańszych wariantów rezultat może być rozczarowujący.

 

Wyróżniki fotoksiążki najlepszej jakości
Wybierając odpowiednią firmę, warto dowiedzieć się czy oferowana fotoksiążka na pewno spełni nasze oczekiwania

Najlepsza fotoksiążka – jaką wybrać?

Jaka fotoksiążka jest najlepsza? O tym świadczą przede wszystkim opinie zadowolonych klientów. Najlepiej samemu sprawdzić ofertę każdej z firm, przeanalizować liczbę dostępnych opcji i wypróbować kreator. W Printu, dzięki udostępnionym szablonom (jest ich aż 190! – kliknij i przekonaj się sam), bez trudu stworzysz projekt pasujący do konkretnej okazji.

Cały proces przebiegnie szybko i nie sprawi Ci najmniejszych problemów, a Twoje dzieło zostanie przygotowane już w 30 minut! Dobrą jakość fotoksiążek tworzonych we współpracy z Printu potwierdzają opinie klientów (klik), czyli osób, które mogą już cieszyć się takim produktem. Zwracają uwagę również na inne zalety firmy – w tym na fachową obsługę klienta (klik), dostępną do Twojej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli, nawet po godzinie 22.

O dobrej jakość fotoksiążki świadczy również możliwość zwrotu produktu w ciągu 100 dni. Jesteśmy przekonani o tym, że fotoksiążka spełni Twoje oczekiwania, jeżeli tak nie będzie – niczego nie ryzykujesz, po prostu zwrócimy Ci pieniądze.

Szablony

Fotoksiążka w promocyjnej cenie – złap okazję!

Oczywiście nie brakuje okazji, które umożliwiają zakup fotoksiążki na promocji. Warto śledzić strony internetowe firm, oferujących tego typu produkt. Dzięki organizowanym akcjom zdobycie najlepszej fotoksiażki może być jeszcze tańsze, a atrakcyjna cena będzie połączona z najwyższą jakością. Szczególną uwagę należy zwrócić w przededniu różnego typu świąt okolicznościowych – właśnie wtedy w sieci pojawia się najwięcej ofert fotoksiążek na promocji.

My również oferujemy naszym klientom atrakcyjne zniżki – śledź stronę Printu, zapisz się do naszego newslettera i złap wyjątkową okazję.

Ile kosztuje fotoksiążka? Jest to zależne od firmy oferującej dany produkt
Pssst… Printu oferuje wiele atrakcyjnych promocji, które pozwolą Ci złapać wyjątkową okazję. Koniecznie śledź naszą stronę!

Tania fotoksiążka – czy to aby na pewno dobry pomysł?

Czy wobec tego warto postawić na tanią fotoksiążkę? Powyższe argumenty z pewnością przekonały Cię, że nie jest to najlepsze rozwiązanie.

Zamiast najtańszej fotoksiążki zdecydowanie lepiej wybrać najlepszy produkt. Dzięki temu otrzymasz dokładnie to, czego oczekujesz, a zakup wcale nie musi zrujnować Twojego portfela.

W ostateczności zawsze można skorzystać z jednej z licznych akcji promocyjnych. Warto postawić na sprawdzone rozwiązania, potwierdzone opiniami setek klientów, i cieszyć się idealną fotoksiążką, która będzie z Tobą przez długie lata.