Prezent dla mamy na święta

Okres około bożonarodzeniowy to nie tylko czas świątecznej krzątaniny w kuchni. Już na kilka tygodni przed Wigilią rozpoczyna się szał prezentowych zakupów.

Wbrew pozorom znalezienie właściwego prezentu nie jest łatwe. Szczególnie, jeśli w grę wchodzi prezent dla mamy na święta.

Zobacz szablon „Prezent dla mamy” i inne szablony dla mamy

Upominki pod choinkę

Być może niektórych zdziwi fakt, że zastanawiam się poważnie nad tym, co kupić mamie na gwiazdkę. Przecież sklepowe półki uginają się pod flakonikami perfum, zestawami kosmetyków czy innymi, bardziej wymyślnymi gadżetami na święta. Jednak czy nawet najdroższe markowe perfumy to rzeczywiście dobry pomysł na prezent na święta Bożego Narodzenia, jeśli mama ma w łazienkowej szafce trzy flakoniki z poprzednich lat? Poza tym, kiedy ja wybieram prezenty dla najbliższych, staram się kierować ich upodobaniami, a nie łatwością wyboru upominku.

Książka dla mamy pod choinkę

Skoro perfumy i kosmetyki nie wchodzą w grę, to co właściwie powinnam kupić? W moim przypadku wytypowanie właściwego upominku nie było zbyt trudne. Biorąc pod uwagę hobby mojej mamy, jakim jest czytanie, to książka to z pewnością trafiony prezent dla mamy na święta. Jednak z drugiej strony nie chciałam, żeby mój podarunek był przewidywalny.

Ciężko nie zorientować się, że planuję kupić książkę, skoro ostatnio przeglądałam mamy biblioteczkę, żeby zorientować się jakie publikacje już ma. Podarowanie książki, którą już czytała jakiś czas temu, byłoby prawdziwym faux pas!

Szablony

Szybki prezent to jest to!

To, czym kierowałam się przeglądając upominki pod choinkę, był również krótki czas, w jakim będę mogła zdobyć wybrany prezent.

Podsumowując: mój pomysł na prezent na święta Bożego Narodzenia dla mamy miał być oryginalną i szybką w realizacji książką. Czy coś takiego jest w ogóle dostępne na rynku? Oczywiście, że tak! Mój szybki prezent dla mamy to… fotoalbum!

Ekskluzywnie wydrukowane zdjęcia na wysokiej jakości papierze oprawione w formie książki w estetyczną, sztywną okładkę to był strzał w dziesiątkę! Tym bardziej, że dostępne na stronie drukarni gotowe szablony pozwoliły mi zaprojektować swój oryginalny album dedykowany mamie. Wybranie właściwych zdjęć do fotoalbumu też nie były problemem. Postanowiłam umieścić w nim zarówno kilka naszych wspólnych fotek z dzieciństwa, jak również wspólne zdjęcia rodziców oraz mamy i wnuków z ostatnich lat. W ciągu pół godziny stworzyłam niepowtarzalny album pełen emocji i wzruszeń.

Sam album również otrzymałam bardzo szybko – w ciągu kilku dni dostarczył go kurier.

Upominki pod choinkę w wersji foto

Zdecydowałam, że fotoalbum to idealny prezent dla mamy na święta oraz prezent dla mamy na urodziny i nie tylko. Jednak na rynku jest dostępnych kilka wariantów foto-prezentów.

Zobacz szablon „Prezent dla mamy” i inne szablony dla mamy

Nieco mniej ekskluzywną wersją mojego podarunku jest fotoksiążka. W niej również można wydrukować zdjęcia w dedykowanym szablonie. Ciekawą propozycję jest też minibook, którego walorem jest niewielki rozmiar, dzięki czemu jest poręczny i można bez problemu spakować go chociażby do damskiej torebki. Zaprojektowanie każdego z tych produktów – dzięki szablonom i intuicyjnemu panelowi klienta – nie jest ani czasochłonne, ani skomplikowane. Zatem jeśli szukacie pomysłu nie tylko na oryginalny, ale również szybki prezent to powinniście zapoznać się z ofertą foto-upominków dostępną na rynku.

Prezent dla mamy na święta
4.5 (90.1%) 99 głosów