Ocena 4.5
(585 oceny)

DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
Zobacz szablon
ZOBACZ SZABLON ZOBACZ VIDEO
Podgląd wideo
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
OCENA
4.5 / 5.0
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >
Fotoksiążka

Album Komunijny

rozmiar
W trakcie projektowania nie można zmienić rodzaju produktu i formatu.
oprawa
wybierz format
papier
Wybór dotyczy również okładki produktu.
wybierz oprawę

Fotoksiążka – album komunijny

Pierwsza komunia święta to ważny moment w życiu zarówno dziecka, jak i rodziców. Istotna chwila wymaga uwiecznienia, dlatego już dziś zaplanuj pamiątkę, do której wraz z rodziną będziecie mogli sięgać przez kolejne lata.

Najlepszym sposobem na zachowanie wspomnień będzie album komunijny dla chłopca i dla dziewczynki. Podpowiadamy, jak stworzyć unikalny album na zdjęcia komunijne z pomocą naszego edytora.

Upamiętnij jedno z najważniejszych wydarzeń z życia Twojego dziecka - zaprojektuj album komunijny w kilka chwil!

Albumy komunijne - najpiękniejsza pamiątka pierwszej komunii świętej

Komunia to chwila, do której twoje dziecko przygotowuje się przez długie miesiące. Gdy w końcu nadchodzi, wraz z nią pojawiają się radość i wzruszenie.

Choć w tym dniu najważniejszy jest czas spędzony w kościele oraz obecność bliskich, pamiątką na długie lata pozostaje album komunijny. To do niego Wasza rodzina będzie mogła sięgać podczas spotkań, myślami wracając do wyjątkowych chwil.

Pamiątka z komunii świętej w formie fotoksiążki będzie miłym wspomnieniem dla Twojego dziecka i przyszłych pokoleń

Jak wyglądają albumy na zdjęcia komunijne?

Komunijna moda ewoluuje, a wraz z nią - albumy komunijne. Niektórzy decydują się na album komunijny ręcznie robiony – warto jednak pamiętać, że album komunijny handmade wymaga umiejętności manualnych.

Coraz rzadziej można spotkać album komunijny na zdjęcia wklejane – dziś niewiele osób decyduje się na wywoływanie zdjęć, zamiast tego przechowując je na dysku komputera lub w telefonie.

Prostą w wykonaniu pamiątką będzie album komunijny – personalizowany zgodnie z Twoim gustem. Wyjątkowy album komunijny powinien zawierać wysokiej jakości fotografie, ale i odpowiednio dobrane podpisy.

Dodatkowo, w albumach komunijnych można umieścić dedykację dla dziecka, datę pierwszej komunii czy okazjonalny cytat. Poznaj różne wersje stylistyczne szablonów komunijnych (klik!) dostępnych na stronie Printu.

Szablony można dowolnie edytować - spersonalizuj strony fotoksiążki i uzupełnij pamiątkę o dedykacje i ważne cytaty

Idealny album – pierwsza komunia święta. Jak zaprojektować album na zdjęcia komunijne?

Jak tworzyć wyjątkowe albumy komunijne? To prostsze niż Ci się wydaje! Wyjaśniamy, jak zrobić album komunijny na zdjęcia w formie fotoksiążki (dowiedź się o niej więcej - klik!)

Wybierz interesujący Cię rodzaj papieru oraz oprawy albumu. Zadecyduj o rozmiarze – wybierasz duży, a może mini album komunijny? Następnie kliknij opcję ZRÓB FOTOKSIĄŻKĘ - zostaniesz przekierowany do kreatora albumu komunijnego.

Kolejny krok polega na wgraniu zdjęć - masz do wyboru dysk komputera, media społecznościowe, telefon komórkowy lub inny projekt wykonany w Printu. Edytor albumu na zdjęcia komunijne pozwala umieścić zdjęcia w wybranych komórkach. W albumach komunijnych możesz także rozmieszczać zdjęcia losowo. Wstaw dowolne napisy, jeśli chcesz wykonać album komunijny z dedykacją.

Chcesz mieć wpływ na układ zdjęć, wielkość komórek zdjęciowych i tekstowych, czcionkę w albumie komunijnym? Skorzystaj z TRYBU EKSPERT (Sprawdź inspirację: Co to jest tryb ekspert? - klik!)

Na każdym etapie projektowania fotoksiążki komunijnej możesz poprosić o pomoc obsługę Printu

Album komunijny dla chłopca i dla dziewczynki

Szablony fotoksiążek mogą być personalizowane – tak, abyś bez problemu mógł zaprojektować album komunijny dla dziewczynki lub chłopca.

Proponowany przez nas wariant sprawdzi się w przypadku każdego dziecka; możesz jednak zmienić kolorystykę szablonu i elementy graficzne tak, aby album na zdjęcia komunijne jeszcze bardziej pasował do charakteru Twojej pociechy.

Zrób fotoksiążkę, która będzie najpiękniejszym upamiętnieniem dnia komunii świętej Twojego dziecka

Album komunijny w formie fotoksiążki alternatywą tradycyjnego albumu na zdjęcia

Dlaczego albumy komunijne w postaci fotoksiążek są lepsze od tradycyjnych albumów na zdjęcia?

Po pierwsze, projektując własny album na zdjęcia komunijne masz opcję jego personalizacji. Typ papieru, oprawy, układ i kolorystyka albumu – wszystko to pozostaje Twoim wyborem. Klasyczne pamiątki pierwszej komunii świętej – albumy tradycyjne, nie dają takich możliwości.

Po drugie, projektowanie albumów na zdjęcia komunijne zajmuje kilka chwil. Bez wychodzenia z domu stworzysz idealny albumik komunijny – wspaniałą, rodzinną pamiątkę.

Do albumów pierwszokomunijnych można wracać przez długie lata. Wywołają wzruszenie u Twoich bliskich, a nawet u przyszłych pokoleń. Już dziś zamów personalizowany album na zdjęcia – komunia święta jest warta takiej pamiątki!

Zamów dodatkową fotoksiążkę z projektem komunijnym i podziel się radością z dziadkami i rodzicom chrzestnym

Album – komunia święta. Dlaczego warto wykonać album komunijny dziecka?

Zdjęcia pozwalają wspominać ważne momenty tak, jak żadna inna pamiątka. Albumy komunijne przywołają wspomnienia nie tylko rodziców i dzieci. Gwarantujemy, że albumy na zdjęcia komunijne okażą się cennymi pamiątkami dla przyszłych pokoleń!

Album komunijny to znakomity prezent – nie tylko dla dziecka, ale i dziadków czy rodziców chrzestnych. Możesz wykonać dwie lub więcej wersji albumów komunijnych tak, aby dla każdego z członków rodziny stanowiły unikalne pamiątki.

Cena wybranej fotoksiążki: - zł za pierwsze 20 stron
Dodatkowa strona: - - pełny cennik fotoksiążki

Zamów fotoksiążkę dzisiaj, a wyślemy ją najpóźniej
- realizacja standardowa - 14 grudnia 2023

Polecane dla Ciebie

W Printu masz największy wybór szablonów w Polsce. Każdy wykończony z dbałością o detale. Podział na 16 kategorii ułatwi Ci wybór Twojego idealnego szablonu.

Podaruj fotoksiążkę w opakowaniu prezentowym

Pragniesz zachwycić bliską osobę prezentem w formie fotoksiążki? Dobierz w koszyku jedno ze specjalnych opakowań przygotowanych na miarę Twoich potrzeb. Spraw, by stworzony podarunek w pełni oddał emocje, które chcesz przekazać.

  • OPAKOWANIE ŚWIĄTECZNE PREMIUM

  • OPAKOWANIE ŚWIĄTECZNE BASIC

  • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

  • OPAKOWANIE ŚWIĄTECZNE PREMIUM

  • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

  • OPAKOWANIE ŚWIĄTECZNE BASIC

Pssst… Niektóre opakowania prezentowe są przygotowane tylko pod konkretny format fotoksiążki.

100 dni
na zwrot!

100 dni na zwrot!

Fotoksiążka Printu posiada gwarancję najwyższej jakości. Jeżeli fotoksiążka nie spełnia Twoich oczekiwań?
Masz 100 dni na zwrot, bez podania przyczyny.
Sprawdź szczególy >

3 rozmiary fotoksiążki
od 20 do
140 stron
Papier matowy błyszczący
200
SZABLONÓW

Fotoksiążka PRINTU

Podaruj bliskim uśmiech i wzruszenie zamknięte w fotoksiążce. Zatrzymaj najlepsze chwile na lata. Wasze wspomnienia zasługują na najwyższa jakość.

Trwała oprawa Szyty grzbiet Estetyczne wykończenie okładki Przyjemny w dotyku papier Perfekcyjne odwzorowanie kolorów

Podgląd szablonu
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
OCENA
4.5 / 5.0
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >

Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!