Ocena 4.6
(780 oceny)

MOŻESZ
DOWOLNIE
EDYTOWAĆ
Zobacz szablon
ZOBACZ SZABLON ZOBACZ VIDEO
Podgląd wideo
MOŻESZ
DOWOLNIE
EDYTOWAĆ
OCENA
4.6 / 5.0
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >
Fotoksiążka

Moja Pierwsza Komunia Święta

rozmiar
W trakcie projektowania nie można zmienić rodzaju produktu i formatu.
oprawa
wybierz format
papier
Wybór dotyczy również okładki produktu.
wybierz oprawę

Fotoksiążka - Komunia Święta

Pierwsza Komunia święta dziecka to dzień, który wszyscy chcą zachować w pamięci jak najdłużej. Jak utrwalić emocje i uczucia, które mu towarzyszą? Oczywiście – poprzez piękne zdjęcia w wyjątkowej formie.

Doskonałym sposobem na uwiecznienie ważnego momentu będzie fotoksiążka (kliknij!) – komunia święta Twojej pociechy w takiej oprawie długo będzie wspominana przez całą Waszą rodzinę.

Zaprojektuj wyjątkową pamiątkę na lata, zachowując piękne wspomnienia swojej pociechy w fotoksiążce komunijnej

Fotoksiążka: komunia święta zachowana w wyjątkowej oprawie

Fotografia to sposób, by zachować wspomnienia ważnych chwil przez lata. Nic więc dziwnego, że okazjonalne albumy zdjęciowe cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu dekad. Zbiór wyjątkowych zdjęć sprawdzi się doskonale jako pamiątka pierwszej komunii świętej – bardzo istotnego dnia zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

Alternatywą dla klasycznego albumu z wklejanymi zdjęciami będzie fotoksiążka komunijna. W czym jest lepsza od swojego pierwowzoru? Przede wszystkim, cechuje się nowoczesną i elegancką formą, którą trudno byłoby uzyskać w przypadku zwykłego albumu. Fotoksiążka komunijna daje szerokie możliwości personalizacji, dzięki czemu okaże się oryginalną pamiątką. Nie musisz już decydować się na sztampowy album komunijny. Jeśli wybierzesz fotoksiążkę, komunia święta Twojego dziecka zostanie uwieczniona w jedyny w swoim rodzaju sposób.

Warto zwrócić na najważniejszą korzyść, jaką daje fotoksiążka – komunia święta w niej uwieczniona będzie wspominana przez Waszą rodzinę długimi latami, a Twoja pociecha będzie mogła pokazywać zdjęcia przyszłym pokoleniom.

Pamiątkę komunijną projektujesz bez wychodzenia z domu, korzystając z edytora fotoksiążki dostępnego na stronie Printu

Fotoksiążka z komunii świętej - personalizowana pamiątka komunijna

Oto najważniejsza z zalet fotoksiążki: komunia święta zostanie uwieczniona w kilka chwil. Z pomocą intuicyjnego, prostego w obsłudze edytora Printu w zaledwie 30 minut zaprojektujesz własną fotoksiążkę z komunii świętej.

Możesz zadecydować o kolorystyce, sposobie rozmieszczenia zdjęć, detalach graficznych, podpisach, rodzaju papieru oraz rozmiarze unikalnej fotoksiążki; komunia święta zostanie przedstawiona tak, jak chcesz.

Co ważne, fotoksiążka komunijna zrywa z przekonaniem, że album z komunii powinien być biały. Fotoksiążka z komunii świętej pozwoli Ci stworzyć zbiór zdjęć zgodnie z trendami i własnym stylem.

Przykład? Spójrz na szablon “Moja pierwsza komunia święta” zachowany w kolorystyce ciepłych brązów i beżów. Stonowana kolorystyka i minimalistyczna forma nigdy nie wychodzą z mody! Więcej wzorów komunijnych znajdziesz tutaj: szablony komunijne (klik!).

Każdą stronę fotoksiążki możesz dowolnie modyfikować, dodając także opisy, cytaty i dedykacje dla swojego dziecka

Jak wykonać pamiątkę pierwszej komunii świętej? Fotoksiążka komunijna gotowa w 30 minut

Stworzenie zwykłego albumu ze zdjęciami wymaga sporo czasu i pracy. Zamiast tego, wybierz fotoksiążkę – komunię świętą uwiecznisz w maksymalnie pół godziny.

Zacznij od wyboru szablonu komunijnego. Wybierz szablon “Moja pierwsza komunia święta” lub inny spośród oferty Printu – w naszej kolekcji znajdziesz szablony komunijne w delikatnych kolorach, z różnymi detalami, które pozwolą stworzyć Ci pamiątkę pierwszej komunii świętej dla chłopca lub dziewczynki.

Wybierz rozmiar albumu, rodzaj papieru oraz oprawę fotoksiążki na komunię i kliknij opcję ZRÓB FOTOKSIĄŻKĘ. Zostaniesz przekierowany do edytora fotoksiążki z komunii świętej.

Prosty w obsłudze edytor Printu pozwoli Ci wykonać pamiątkę pierwszej komunii świętej w 30 minut!

Edytor fotoksiążki - projektowanie pamiątki komunii świętej

Gdy otworzysz edytor, dobierz starannie fotografie, które wykorzystasz w fotoksiążce; komunia święta wiąże się zwykle ze sporą ilością zdjęć. Importuj zdjęcia z komputera, mediów społecznościowych, telefonu czy innego projektu Printu.pl.

Czas na projektowanie fotoksiążki z komunii. Kreator pozwala na umieszczanie wybranych fotografii w komórkach lub losowe rozmieszczenie zdjęć. Fotografie możesz opatrzyć podpisami lub dedykacjami. Jeśli chcesz wpłynąć na ułożenie komórek czy czcionkę w fotoksiążce komunijnej, skorzystaj z TRYBU EKSPERT (Sprawdź inspirację: Co to jest tryb ekspert? - klik!) Gdy Twój projekt jest gotowy, dokładnie sprawdź, czy fotoksiążka na komunię nie zawiera błędów.

Teraz nie pozostaje nic innego, jak zamówić fotoksiążkę komunijną! Czas realizacji zamówienia to 7 dni. Po stworzeniu Twojego albumu dostarczymy go do Ciebie w ciągu 3 dni roboczych.

Elegancka oprawa zdjęć z komunii świętej to najlepszy prezent, jaki możesz wręczyć swojemu dziecku z okazji uroczystości

Fotoksiążka komunijna nowoczesną formą tradycyjnego albumu na zdjęcia

Wszyscy, którzy cenią sobie nowoczesność idącą w parze z elegancją będą zachwyceni formą albumu, jaką jest fotoksiążka – pierwsza komunia święta uwieczniona w taki sposób będzie cieszyć oko każdego z członków rodziny.

Wygoda wykonania fotoksiążki komunijnej i możliwość jej niemal pełnego dopasowania do Twojego gustu sprawi, że będzie to znakomita pamiątka komunii świętej.

Fotoksiążka na komunię okaże się także świetnym prezentem dla najbliższych członków rodziny – chrzestnych czy dziadków. Wystarczy zamówić kilka egzemplarzy fotoksiążki komunijnej za jednym razem, aby sprawić bliskim cudowną niespodziankę.

Jeden projekt fotoksiążki możesz zamówić w kilku sztukach - w ten sposób stworzysz gotowe prezenty dla dziadków i rodziców chrzestnych

Fotoksiążka – pierwsza komunia święta zachowana na lata

Warto pamiętać o jeszcze jednej, ważnej zalecie fotoksiążki: pierwsza komunia święta Twojego dziecka dzięki niej będzie

ciekawym przykładem rodzinnych tradycji i pamiątką dla przyszłych pokoleń.

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób uwiecznić istotny dzień z życia swojej pociechy, wybierz fotoksiążkę – komunia święta upamiętniona w takiej formie zaskoczy członków Waszej rodziny.

Cena wybranej fotoksiążki: - zł za pierwsze 20 stron
Dodatkowa strona: - - pełny cennik fotoksiążki

Zamów fotoksiążkę dzisiaj, a wyślemy ją najpóźniej
- realizacja standardowa - 2 października 2023
- realizacja ekspresowa - 26 września 2023

Polecane dla Ciebie

W Printu masz największy wybór szablonów w Polsce. Każdy wykończony z dbałością o detale. Podział na 16 kategorii ułatwi Ci wybór Twojego idealnego szablonu.

Podaruj fotoksiążkę w opakowaniu prezentowym

Pragniesz zachwycić bliską osobę prezentem w formie fotoksiążki? Dobierz w koszyku jedno ze specjalnych opakowań przygotowanych na miarę Twoich potrzeb. Spraw, by stworzony podarunek w pełni oddał emocje, które chcesz przekazać.

  • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

  • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

  • OPAKOWANIE OKAZJONALNE

  • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

  • OPAKOWANIE UNIWERSALNE

  • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

Pssst… Niektóre opakowania prezentowe są przygotowane tylko pod konkretny format fotoksiążki.

100 dni
na zwrot!

100 dni na zwrot!

Fotoksiążka Printu posiada gwarancję najwyższej jakości. Jeżeli fotoksiążka nie spełnia Twoich oczekiwań?
Masz 100 dni na zwrot, bez podania przyczyny.
Sprawdź szczególy >

3 rozmiary fotoksiążki
od 20 do
140 stron
Papier matowy błyszczący
200
SZABLONÓW

Fotoksiążka PRINTU

Podaruj bliskim uśmiech i wzruszenie zamknięte w fotoksiążce. Zatrzymaj najlepsze chwile na lata. Wasze wspomnienia zasługują na najwyższa jakość.

Trwała oprawa Szyty grzbiet Estetyczne wykończenie okładki Przyjemny w dotyku papier Perfekcyjne odwzorowanie kolorów

Podgląd szablonu
MOŻESZ
DOWOLNIE
EDYTOWAĆ
OCENA
4.6 / 5.0
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >
WYBIERZ WERSJĘ SZABLONU
Mam niewiele zdjęć
Wybierz szablon w wersji fast i stwórz fotoksiążkę złożoną z około 20-30 zdjęć.
Wersja szybka >
Mam sporo zdjęć
Wybierz klasyczną wersję szablonu i ułóż zdjęcia, korzystając z różnorodnych układów.
Wersja klasyczna >

Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!