Wyjątkowe podziękowania dla rodziców

Nie ma wątpliwości, że osobami odpowiedzialnymi za to, kim jesteśmy są nasi rodzice. Czy się z nimi dogadujemy rewelacyjnie, czy powstają spięcia, to ich ciężka praca, determinacja i często wylane morze łez sprawiło, że jesteśmy tacy, a nie inni. Dlatego osobiście uważam, że podczas wesela powinno się znaleźć odpowiednie miejsce dla nich – nie tylko przy stole, ale również przy podziękowaniach.

Jak zaplanować podziękowania dla rodziców? Nie łatwo jest stworzyć oryginalne podziękowania dla rodziców, ponieważ my młodzi, jesteśmy szalenie kreatywni. Sama sięgałam po coś innego niż piosenkę i kwiaty, bo choć w chwili wręczania podarunku, czuli się wyjątkowo i ważnie, to po weselu nie mieli nic, poza wspomnieniami z tego momentu. Z mężem wybraliśmy dla naszych rodziców w formie podziękowania – prezenty z osobistymi dedykacjami w postaci grawerów i dat. Jednak nie zdradzę co to było, bo by zrozumieć dlaczego coś takiego, a nie innego, trzeba być moją mamą, teściową czy naszymi ojcami. Staraliśmy się, by prezenty dla rodziców były maksymalnie spersonalizowane.

Jak oryginalnie podziękować rodzicom za cały trud?

Tutaj stajemy w trudnym punkcie – bo jak oryginalnie podziękować rodzicom za wszystko, co dla nas zrobili? Oni sami pewnie powiedzą, że największą nagrodą jest fakt, że jesteśmy szczęśliwi, spełnieni i wychodzi nam w życiu. Ja uważam, że jest to trochę egoistyczne, jeżeli para młoda skorzysta z tego i nie zrobi nic więcej.
Dlatego tutaj spieszę z kilkoma propozycjami podziękowań dla rodziców na ślubie. Możecie pójść moją drogą i dać im coś spersonalizowanego, coś o czym długo marzyli, ale nigdy nie realizowali – bo uważali, że są … za starzy, albo nie mieli na to pieniędzy, śmiałości. Możecie też wybrać propozycję prezent dla rodziców z poniższej listy:

Możecie też podarować obraz, zegarek, coś o czym marzyli rodzice. Forma podziękowań ślubnych dla rodziców jest wręcz dowolna, dlatego wierzę, że wybierzecie coś więcej jak piosenkę „kochanych rodziców mam” i pozytywnie ich zaskoczycie w tym dniu.