Wyjątkowe podziękowania dla rodziców

Nie ma wątpliwości, że osobami odpowiedzialnymi za to, kim jesteśmy są nasi rodzice. Czy się z nimi dogadujemy rewelacyjnie, czy powstają spięcia, to ich ciężka praca, determinacja i często wylane morze łez sprawiło, że jesteśmy tacy, a nie inni. Dlatego osobiście uważam, że podczas wesela powinno się znaleźć odpowiednie miejsce dla nich – nie tylko przy stole, ale również przy podziękowaniach.

Nie łatwo jest stworzyć oryginalne podziękowania dla rodziców, ponieważ my młodzi, jesteśmy szalenie kreatywni. Sama sięgałam po coś innego niż piosenkę i kwiaty, bo choć w chwili wręczania podarunku, czuli się wyjątkowo i ważnie, to po weselu nie mieli nic, poza wspomnieniami z tego momentu. Z mężem wybraliśmy dla naszych rodziców w formie podziękowania – prezenty z osobistymi dedykacjami w postaci grawerów i dat. Jednak nie zdradzę co to było, bo by zrozumieć dlaczego coś takiego, a nie innego, trzeba być moją mamą, teściową czy naszymi ojcami. Staraliśmy się, by prezenty dla rodziców były maksymalnie spersonalizowane.

Jak oryginalnie podziękować rodzicom za cały trud?

Tutaj stajemy w trudnym punkcie – bo jak oryginalnie podziękować rodzicom za wszystko, co dla nas zrobili? Oni sami pewnie powiedzą, że największą nagrodą jest fakt, że jesteśmy szczęśliwi, spełnieni i wychodzi nam w życiu. Ja uważam, że jest to trochę egoistyczne, jeżeli para młoda skorzysta z tego i nie zrobi nic więcej.
Dlatego tutaj spieszę z kilkoma propozycjami podziękowań dla rodziców na ślubie. Możecie pójść moją drogą i dać im coś spersonalizowanego, coś o czym długo marzyli, ale nigdy nie realizowali – bo uważali, że są … za starzy, albo nie mieli na to pieniędzy, śmiałości. Możecie też wybrać propozycję prezentów dla rodziców z poniższej listy:

Możecie też podarować obraz, zegarek, coś o czym marzyli rodzice. Forma podziękowań ślubnych dla rodziców jest wręcz dowolna, dlatego wierzę, że wybierzecie coś więcej jak piosenkę „kochanych rodziców mam” i pozytywnie ich zaskoczycie w tym dniu.