Zobacz szablon
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Fotoksiążka

Prezent na 50 rocznicę ślubu

rozmiar
W trakcie projektowania nie można zmienić rodzaju produktu i formatu.
oprawa
wybierz format
papier
Dotyczy wykończenia okładki
wybierz oprawę

Ocena 4.5
(773 oceny)

DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
Zobacz video
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
OCENA
4.5 / 5.0
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >

Fotoksiążka - album na 50 rocznicę ślubu

Choć każda rocznica ślubu jest warta świętowania, „złote gody” to okazja naprawdę wyjątkowa. 50 lat spędzonych u boku ukochanej osoby warto uczcić przyjęciem, a także upominkami dla jubilatów.

Jaki upominek wręczyć dziadkom lub rodzicom na tak wyjątkową okazję? Zaprojektuj samodzielnie oryginalny album na 50 rocznicę ślubu.

Fotoksiążka na 50 rocznicę ślubu Fotoksiążka wypełniona fotografiami z 50 lat wspólnego życia to najpiękniejszy sposób upamiętnienia złotych godów

Fotoksiążka: 50 rocznica ślubu upamiętniona w wyjątkowej formie

Udane małżeństwo to jedna z najpiękniejszych przygód, jaka może przytrafić się każdemu z nas. To suma wzlotów i upadków, a także wielu niezapomnianych chwil spędzonych razem.

Prezent na 50 rocznicę ślubu – czyli tzw. złote gody – powinien przypominać małżonkom o tym, jak wiele razem przeszli. Idealnym prezentem dla bliskich osób na tak ważną okazję okaże się fotoksiążka – 50 rocznica dzięki takiemu upominkowi będzie jeszcze piękniejsza.

Fotoksiążka na 50 rocznicę ślubu Wykonaj sentymentalną pamiątkę, do której jubilaci ze wzruszeniem będą mogli powracać przez kolejne wspólne lata

Pamiątkowy album – 50 rocznica ślubu uczczona wyjątkowo

Upamiętnienie okrągłej rocznicy powinno zostać uzupełnione o wzniosły prezent. Nowoczesny album w formie fotoksiążki (dowiedz się o niej więcej - klik!) okaże się świetnym upominkiem dla Twoich rodziców czy dziadków.

Wspomnienia, do których wrócą z sentymentem, wywołują na ich twarzach mnóstwo uśmiechu. Co więcej - po taką pamiątkę z równie wielkim wzruszeniem będą sięgać przez kolejne lata.

Fotoksiążka na 50 rocznicę ślubu Fotoksiążkę na 50 rocznicę ślubu wykonasz w kilka chwil, korzystając z intuicyjnego edytora na stronie Printu

Czym wypełnić fotoksiążkę na 50 rocznicę ślubu?

Rocznicowy album warto uzupełnić zdjęciami z całego okresu wspólnego życia jubilatów. Zdjęcia możesz ułożyć chronologicznie (np. począwszy od fotografii z dnia zaślubin).

Fotograficzny prezent na 50 rocznicę ślubu powinien przywoływać najpiękniejsze wspomnienia z okresu związku, takie jak narodziny dzieci, wspólne wakacje czy niezwykłe rodzinne spotkania.

Fotoksiążka na 50 rocznicę ślubu Odśwież stare fotografie, skanując je i dołączając do projektu fotoksiążki jako dopełnienie miłosnej historii

Album na 50 rocznicę ślubu krok po kroku

Intuicyjny kreator fotoksiążki pozwoli Ci stworzyć fotoksiążkę na 50 rocznicę ślubu w zaledwie kilka chwil. Dedykowany szablon sprawdzi się w przypadku albumu na złote gody, ale także fotoksiążki na 35, 40 czy 45 rocznicę ślubu.

Pomyśl również o kilku ciepłych słowach, którymi wzbogacisz wyjątkowy album – 50 rocznica ślubu to w końcu świetna okazja do tego, by życzyć jubilatom kolejnych, długich lat spędzonych w szczęściu!

Cena wybranej fotoksiążki: - zł za pierwsze 20 stron
Dodatkowa strona: - - pełny cennik fotoksiążki

Podaruj fotoksiążkę w opakowaniu prezentowym

Pragniesz zachwycić bliską osobę prezentem w formie fotoksiążki? Dobierz w koszyku jedno ze specjalnych opakowań przygotowanych na miarę Twoich potrzeb. Spraw, by stworzony podarunek w pełni oddał emocje, które chcesz przekazać.

 • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

 • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

 • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

 • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

 • OPAKOWANIE UNIWERSALNE

 • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

Pssst… Niektóre opakowania prezentowe są przygotowane tylko pod konkretny format fotoksiążki.

Gwarancja spokoju
100 dni na darmowy zwrot

Najlepiej oceniana
fotoksiążka
w Polsce

Tysiące poleceń
na instagramie

Prezent, który zachwyca

Nic nie wywoła tak pięknych emocji, jak fotoksiążka wypełniona radosnymi chwilami

 • siemapandy
 • whitee_cherry
 • judyta.pawlak_

Fotoksiążka PRINTU

Podaruj bliskim uśmiech i wzruszenie zamknięte w fotoksiążce. Zatrzymaj najlepsze chwile na lata. Wasze wspomnienia zasługują na najwyższa jakość.

Piękne, gotowe szablony Perfekcyjnie odwzorowane kolory Trwałość na lata Przyjemny w dotyku papier Układy przyjazne zdjęciom z telefonu

Podgląd szablonu
Dowolnie
edytuj
szablon
Ocena
4.5 / 5.0
 • 1
  Wybierz
  szablon
 • 2
  Dodaj i
  ułóż zdjęcia
 • 3
  Edytuj
  teksty i grafiki
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >

Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!