Ocena 4.5
(701 oceny)

DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
Zobacz szablon
ZOBACZ SZABLON ZOBACZ VIDEO
Podgląd wideo
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
OCENA
4.5 / 5.0
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >
Fotoksiążka

Prezent na 50 rocznicę ślubu

rozmiar
W trakcie projektowania nie można zmienić rodzaju produktu i formatu.
oprawa
wybierz format
papier
Wybór dotyczy również okładki produktu.
wybierz oprawę

Fotoksiążka - album na 50 rocznicę ślubu

Choć każda rocznica ślubu jest warta świętowania, „złote gody” to okazja naprawdę wyjątkowa. 50 lat spędzonych u boku ukochanej osoby warto uczcić przyjęciem, a także upominkami dla jubilatów.

Jaki upominek wręczyć dziadkom lub rodzicom na tak wyjątkową okazję? Zaprojektuj samodzielnie oryginalny album na 50 rocznicę ślubu.

Fotoksiążka na 50 rocznicę ślubu Fotoksiążka wypełniona fotografiami z 50 lat wspólnego życia to najpiękniejszy sposób upamiętnienia złotych godów

Fotoksiążka: 50 rocznica ślubu upamiętniona w wyjątkowej formie

Udane małżeństwo to jedna z najpiękniejszych przygód, jaka może przytrafić się każdemu z nas. To suma wzlotów i upadków, a także wielu niezapomnianych chwil spędzonych razem.

Prezent na 50 rocznicę ślubu – czyli tzw. złote gody – powinien przypominać małżonkom o tym, jak wiele razem przeszli. Idealnym prezentem dla bliskich osób na tak ważną okazję okaże się fotoksiążka – 50 rocznica dzięki takiemu upominkowi będzie jeszcze piękniejsza.

Fotoksiążka na 50 rocznicę ślubu Wykonaj sentymentalną pamiątkę, do której jubilaci ze wzruszeniem będą mogli powracać przez kolejne wspólne lata

Pamiątkowy album – 50 rocznica ślubu uczczona wyjątkowo

Upamiętnienie okrągłej rocznicy powinno zostać uzupełnione o wzniosły prezent. Nowoczesny album w formie fotoksiążki (dowiedz się o niej więcej - klik!) okaże się świetnym upominkiem dla Twoich rodziców czy dziadków.

Wspomnienia, do których wrócą z sentymentem, wywołują na ich twarzach mnóstwo uśmiechu. Co więcej - po taką pamiątkę z równie wielkim wzruszeniem będą sięgać przez kolejne lata.

Fotoksiążka na 50 rocznicę ślubu Fotoksiążkę na 50 rocznicę ślubu wykonasz w kilka chwil, korzystając z intuicyjnego edytora na stronie Printu

Czym wypełnić fotoksiążkę na 50 rocznicę ślubu?

Rocznicowy album warto uzupełnić zdjęciami z całego okresu wspólnego życia jubilatów. Zdjęcia możesz ułożyć chronologicznie (np. począwszy od fotografii z dnia zaślubin).

Fotograficzny prezent na 50 rocznicę ślubu powinien przywoływać najpiękniejsze wspomnienia z okresu związku, takie jak narodziny dzieci, wspólne wakacje czy niezwykłe rodzinne spotkania.

Fotoksiążka na 50 rocznicę ślubu Odśwież stare fotografie, skanując je i dołączając do projektu fotoksiążki jako dopełnienie miłosnej historii

Album na 50 rocznicę ślubu krok po kroku

Intuicyjny kreator fotoksiążki pozwoli Ci stworzyć fotoksiążkę na 50 rocznicę ślubu w zaledwie kilka chwil. Dedykowany szablon sprawdzi się w przypadku albumu na złote gody, ale także fotoksiążki na 35, 40 czy 45 rocznicę ślubu.

Pomyśl również o kilku ciepłych słowach, którymi wzbogacisz wyjątkowy album – 50 rocznica ślubu to w końcu świetna okazja do tego, by życzyć jubilatom kolejnych, długich lat spędzonych w szczęściu!

Cena wybranej fotoksiążki: - zł za pierwsze 20 stron
Dodatkowa strona: - - pełny cennik fotoksiążki

Zamów fotoksiążkę dzisiaj, a wyślemy ją najpóźniej
- realizacja standardowa - 7 grudnia 2023

Podaruj fotoksiążkę w opakowaniu prezentowym

Pragniesz zachwycić bliską osobę prezentem w formie fotoksiążki? Dobierz w koszyku jedno ze specjalnych opakowań przygotowanych na miarę Twoich potrzeb. Spraw, by stworzony podarunek w pełni oddał emocje, które chcesz przekazać.

  • OPAKOWANIE ELEGANCKIE

  • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

  • OPAKOWANIE OKAZJONALNE

  • OPAKOWANIE MINIMALISTYCZNE

  • OPAKOWANIE UNIWERSALNE

  • OPAKOWANIE OKOLICZNOŚCIOWE

Pssst… Niektóre opakowania prezentowe są przygotowane tylko pod konkretny format fotoksiążki.

100 dni
na zwrot!

100 dni na zwrot!

Fotoksiążka Printu posiada gwarancję najwyższej jakości. Jeżeli fotoksiążka nie spełnia Twoich oczekiwań?
Masz 100 dni na zwrot, bez podania przyczyny.
Sprawdź szczególy >

3 rozmiary fotoksiążki
od 20 do
140 stron
Papier matowy błyszczący
200
SZABLONÓW

Fotoksiążka PRINTU

Podaruj bliskim uśmiech i wzruszenie zamknięte w fotoksiążce. Zatrzymaj najlepsze chwile na lata. Wasze wspomnienia zasługują na najwyższa jakość.

Trwała oprawa Szyty grzbiet Estetyczne wykończenie okładki Przyjemny w dotyku papier Perfekcyjne odwzorowanie kolorów

Podgląd szablonu
DOWOLNIE
EDYTUJ
SZABLON
OCENA
4.5 / 5.0
Chcesz zobaczyć więcej?
Obróć telefon
Stwórz fotoksiążkę >

Uzyskaj dostęp do specjalnych promocji. Dołącz do społeczności Printu!