Funkcja automatycznego tworzenia fotoksiążki

Zapraszam Cię do obejrzenia filmu, w którym pokażę Ci, jak w bardzo szybki sposób stworzyć fotoksiążkę. Możesz to zrobić, wykorzystując funkcję automatycznego tworzenia. Edytor kryje w sobie bardzo ciekawe i pomocne narzędzia. Jeśli zależy Ci na czasie i dobrym efekcie końcowym, skorzystaj z nich.

Wyjątkowy prezent w postaci fotoksiążki – zrób go w 15 minut!

Zbliża się Dzień taty? Już wkrótce urodziny Twojej mamy? Pragniesz obdarować bliskich wyjątkowym prezentem ale nie masz czasu? Zaprojektuj fotoksiążkę! Bez wychodzenia z domu, bez pobierania programu. Wystarczy, że wgrasz zdjęcia do edytora, reszta zrobi się sama.

Opcja automatycznego tworzenia fotoksiążki polega na tym, że wgrywasz zdjęcia do edytora, wybierasz ile stron ma liczyć projekt. Następnie edytor układa zdjęcia we wcześniej wybranym szablonie. Projekt stworzony automatycznie, możesz edytować.

Transkrypcja odcinka: Jak szybko zrobić fotoksiążkę? Funkcja automatycznego tworzenia

Nie masz czasu na tworzenie fotoksiążki od podstaw? Nic nie szkodzi, mam dla Ciebie rozwiązanie, które powinno Ci się spodobać. Zacznij od wyboru szablonu, następnie wgraj zdjęcia. Teraz możesz wybrać opcję “AUTOMAT”, która znajduje się w górnym pasku narzędzi.

Jeśli rozpocząłeś projektowanie wcześniej, ale wolisz wybrać opcję automatycznego projektowania, możesz usunąć zawartość fotoksiążki. Możesz wybrać opcję losowego dodawania zdjęć oraz liczbę stron swojej fotoksiążki. Daj chwilę edytorowi, by mógł samodzielnie stworzyć Twoją fotoksiążkę. Projekt stworzony automatycznie, możesz edytować.