Roczek dziecka – okazja idealna do zdjęć!

Twój maluch niebawem obchodzi pierwsze urodziny? To doskonała okazja, by stworzyć pamiątkowy album zdjęciowy, który pozwoli wam przez lata wspominać ten wyjątkowy moment.

Nie masz pomysłu na to, jak wykonać wyjątkowe fotografie i jak stworzyć z nich cudowną pamiątkę? Spieszymy z pomocą.

Zobacz szablon “Pierwszy rok córki” i inne szablony dziecięce

Roczek dziecka – pierwsze, niezapomniane urodziny

Każde urodziny w naszym życiu są momentem wyjątkowym, jednak chyba każdy zgodzi się co do tego, że niektóre zdecydowanie się wyróżniają. Obok osiemnastych, wielkie znaczenie mają również te pierwsze – kojarzone z wyczekiwanym przyjściem na świat ukochanej pociechy, ale i często także i rocznicą chrztu świętego.

Roczek dziecka nie może obyć się bez odpowiedniej oprawy fotograficznej. Nie musisz od razu wynajmować profesjonalnego fotografa – nawet samodzielnie możesz wykonać zdjęcia pełne miłości.

Szablony

Roczek dziecka, a zdjęcia w kościele

Zdjęcia na roczek dziecka często chcemy wykonywać już podczas uroczystej mszy. O ile władze danej parafii nie mają nic przeciwko, wykonanie takich fotografii może zapewnić nam naprawdę cudowną pamiątkę. Warto ująć na nich obecność wszystkich, najważniejszych członków rodziny – w szczególności rodziców malucha, a także rodziców chrzestnych.

Fotografie na roczek podczas przyjęcia

Niezależnie, czy organizujesz kameralne przyjęcie w domu, czy wynajmujesz elegancką restaurację, warto poświęcić kilka chwil na wykonanie kilku urodzinowych zdjęć. Niech twój maluch wystąpi na nich z wszystkimi krewnymi – tak, by absolutnie nikt nie poczuł się pominięty.

Na fotografiach z roczku dziecka warto ująć również detale takie jak upominki, uroczysty tort, jak i wystrój otoczenia. Jeśli potrafisz operować ostrością i światłem, wydobędziesz z urodzinowych zdjęć ich wyjątkowy potencjał.

Mini-sesja z rodzicami

Podczas przyjęcia warto poświęcić chwilę na wykonanie kilku zdjęć, podczas których nasza pociecha wystąpi tylko z nami. To w końcu rodzice i solenizant tego dnia grają główne skrzypce. Kilka waszych zdjęć w urodzinowym albumie doskonale dopełni rodzinnej atmosfery.

Momenty, które musisz uwiecznić

Podczas celebrowania roczku dziecka istnieje kilka kluczowych chwil, podczas których powinieneś mieć w pogotowiu aparat fotograficzny. Poza uroczystością kościelną, to przede wszystkim moment wspólnie wyśpiewanego “sto lat!”, zdmuchiwanie świeczek i otwieranie prezentów nadadzą albumowi z roczku dziecka wyjątkowy charakter.

Fotoalbum na roczek dziecka

Gdy po imprezie dysponujemy już pokaźnym zbiorem urodzinowych fotografii, warto skomponować z ich wykorzystaniem wyjątkowy Fotoalbum, który na długie lata będzie stanowił dla całej waszej rodziny wspaniałą pamiątkę.

Z użyciem innowacyjnej aplikacji w prosty sposób rozmieścisz zdjęcia na kartach albumu, wybierzesz dowolny szablon, a także opatrzysz zdjęcia wybranymi słowami “prosto z serca”. Gotowe – Fotoalbum na roczek dziecka dotrze do ciebie w zaledwie kilka dni.

Urodzinowa Fotoksiążka

Innym pomysłem na wykorzystanie zdjęć z roczku dziecka może być stworzenie Fotoksiążki, którą możecie potraktować jako wspaniałą pamiątkę, lub podarować ją komuś bliskiemu. To doskonały upominek dla dziadków lub chrzestnych malucha.Taki podarunek przez całe lata będzie źródłem niezapomnianych wzruszeń.

Minibook z roczku

Kto powiedział, że fotografie z roczku dziecka możemy umieścić tylko w dużych albumach? Minibook to kompaktowe rozwiązanie, które pozwoli ci w wygodny sposób nie tylko przechowywać, ale i przewozić piękne fotografie. Również i ten wariant warto zamówić w kilku kopiach, podarowując je rodzicom chrzestnym dziecka, czy dziadkom. Niewielki Minibook przyda się również wtedy, gdy jedno z rodziców zmuszone jest do częstych, służbowych wyjazdów, a swoją pociechę chce mieć zawsze przy sobie.

Album z okazji roczku dziecka to coś, o czym powinien pomyśleć każdy rodzic. Pierwsze urodziny są wyjątkowe, lecz z upływem lat zapominamy, jak cudowna atmosfera im towarzyszyła. Fotoksiążka lub Fotoalbum pomogą zatrzymać piękne wspomnienia na długo!

Zobacz szablon “Album dla dziecka” i inne szablony dziecięce