Prezent na 30 urodziny dla męża

Urodziny są bardzo przyjemnym jubileuszem. Przynajmniej dla tych, którzy z jego okazji otrzymują prezenty. Nieco gorzej mają wszyscy ci, którzy muszą znaleźć pomysł na ten oryginalny prezent.

A kiedy w grę wchodzą 30-ste urodziny męża, to trzeba się szczególnie postarać.

Zobacz szablon “Prezent na 30 urodziny” i inne szablony urodzinowe

Oryginalny pomysł na prezent na 30 urodziny

Każda żona chciałaby, aby podarowany przez nią upominek zaskakiwał męża. Z drugiej strony wymyślenie po raz kolejny zaskakującego podarunku nie jest wcale takie proste. Jeśli naprawdę wybranie właściwego prezentu sprawia ci wiele problemów, to spróbuj na spokojnie zastanowić się jaki prezent na 30 urodziny dla męża rzeczywiście go ucieszy.

Może twój wybranek zaczął uprawiać w ostatnim czasie nową dyscyplinę sportową albo zainteresował się konkretnym zespołem muzycznym. Zawsze też można pokusić się na kupno książki jego ulubionego autora czy zaproszenie na wspólną, romantyczną kolację. Tylko zaraz, zaraz… Czy tego wszystkiego już kiedyś nie było?

Co zatem można wymyślić, żeby być naprawdę oryginalną?

Szablony

Fajny prezent dla niego? Fotoksiążka!

Zorganizowanie udanego prezentu bez kompletnego odniesienia do zainteresowań solenizanta nie jest możliwe. Nie oznacza to jednak, że za każdym razem twój mąż musi dostawać ten sam zestaw podarunków. Poza tym okrągłe, 30-ste urodziny są szczególnym jubileuszem i zasługują na naprawdę coś wystrzałowego.

A może by tak spróbować teleportować twojego męża w czasie do jego lat dzieciństwa i młodości? Z takiej wycieczki w przeszłość przez ostatnie 30 lat ucieszyłby się chyba każdy. Tylko jak to zrealizować? Przecież wehikuł czasu to jedynie filmowa fikcja w Powrocie do przyszłości. A może udałoby ci się przygotować fotograficzne kalendarium obejmujące dzień narodzin męża do jego 30-tych urodzin?

Z całą pewnością jest to oryginalny prezent na urodziny. Wybór trzydziestu najlepszych zdjęć nie powinien być bardzo skomplikowany. Oczywiście pewnie będziesz musiała w tym celu poprosić o pomoc teściów i rodzeństwo męża. Jednak przegląd dotychczasowego życia w formie specjalnie zaprojektowanej fotoksiążki na pewno będzie miłą niespodzianką dla ukochanego. Przyznaj, czy sama nie ucieszyłabyś się z takiego nietypowego kalendarium?

Fotoalbum Moje hobby

Oczywiście fotograficzne kalendarium to tylko przykład, w jaki sposób można wykorzystać foto prezenty. Inny pomysł na prezent dla męża na urodziny to chociażby fotoalbum o hobby twojego męża.

Żony często narzekają, kiedy ich ukochani grają w piłkę z kolegami, chodzą na tenisa czy jeżdżą na ryby. Jednak każdy powinien mieć swoje hobby, które pozwala mu się zrelaksować. Może 30-te urodziny to doskonała okazja, żeby w końcu pogodzić się z tym, że oprócz ciebie twój mąż ma również inne zainteresowania?

Dużą niespodzianką dla niego byłby z pewnością album ze zdjęciami związanymi z jego zamiłowaniem do piłki czy ryb. Na pewno w waszym domowym albumie czy w albumach znajomych znajdą się fotki z rozegranych meczów czy największych okazów, jakie udało się twojemu ukochanemu złapać na wędkę. Zbierz je w jeden stylowy fotoalbum, opatrz śmiesznymi komentarzami i podaruj mężowi wiele radości.

Poza tym, wręczając taki prezent na trzydzieste urodziny, dasz mężowi do zrozumienia, że akceptujesz jego pasje.

Upominek na 30 urodziny dedykowany solenizantowi

Bez względu na to, czy w twojej urodzinowej fotoksiążce dla męża znajdą się zdjęcia z jego dzieciństwa czy z jego wypraw z kolegami, pamiętaj, aby wykorzystać w niej fotografie przedstawiające solenizanta. Oczywiście mogłabyś przygotować na jego 30-stkę album o waszym związku. Jednak czy jesteś pewna, czy będzie to trafiony upominek dla niego w dniu okrągłych urodzin?

W dniu jego 30-tych urodzin w centrum uwagi jest twój mąż i to właśnie o nim powinna być fotoksiążka. Okazje do podarowania fotoalbumu ze wspólnymi zdjęciami będzie pewnie jeszcze wiele. Pamiętaj, że idealny prezent dla niego to ten, który trafia w jego – a nie twoja – gusta.

Zobacz szablon “Prezent na 30 urodziny” i inne szablony urodzinowe