Pierwsze urodziny dziecka. Co kupić na roczek?

Pierwsze urodziny każdego dziecka są wyjątkowe. Przez pierwszy rok życia zachodzi tyle zmian w jego życiu, że naprawdę warto odpowiednio uczcić upływ ostatnich dwunastu miesięcy.

Jednak przy okazji tego święta pojawia się pytanie: co kupić na roczek?

Zobacz szablon “Hej ho” i inne szablony dziecięce

Wyjątkowa kolekcja zdjęć

Kiedy niemowlę pojawia się na świecie, rodzice tracą głowę na jego punkcie. Telefony komórkowe przepełnione są jego zdjęciami, a każda chwila poświęcana jest najmłodszemu członkowi rodziny. Jednak czas radości po narodzinach mija bardzo szybko, więc warto uchronić ten wyjątkowy okres od zapomnienia.

Gromadzone w telefonach zdjęcia idealnie sprawdzą się w dedykowanym malcowi fotoalbumie. Wersja elektroniczna pozwoli na wydrukowanie ich w bardzo wysokiej jakości. Taki nowoczesny album dla noworodka będzie stanowić oryginalną kolekcję zdjęć, którą będzie można przeglądać w każdej chwili bez konieczności uruchamiania telefonu komórkowego.

Taki album będzie miłą pamiątką zarówno dla rodziców, jak też w przyszłości dla samego dziecka, który jest jego bohaterem.

Szablony

Oryginalny prezent na roczek

Częstymi podarunkami z okazji pierwszych urodzin są zabawki. Ich producenci prześcigają się w wymyślaniu nowych wzorów i modeli, a sklepowe półki uginają się od misiów, lalek i klocków. Jednak wybór zabawki dla tak małego dziecka wymaga szczególnej rozwagi. I chodzi tu nie tylko o to, aby wybrać oryginalny prezent na roczek, ale przede wszystkim o to, aby był on w pełni bezpieczny dla małego właściciela.

Zbyt małe elementy w zabawce mogą zostać przez dziecko połknięte. Poza tym zbyt głośne grające zabawki mogą być dla niektórych maluchów męczące i najzwyczajniej dziecko może jej się bać. Dlatego też należy pamiętać, że oryginalny prezent na roczek musi być jednocześnie bezpieczny i funkcjonalny.

Fotoksiążka na pierwsze urodziny

Ciekawą propozycją prezentu na roczek jest fotoksiążka. I chociaż pozornie wydaje się to zbyt poważny podarunek dla dziecka, fotoksiążka na pierwsze urodziny może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jej wysoka jakość wykonania i wydruku zdjęć sprawią, że nawet amatorskie zdjęcia malucha – których w pierwszym roku życia wykonano pewnie w tysiącach – będą prezentowały głębokie barwy i ostrość fotografii.

Zgromadzone w formie dziennika pierwszego roku życia będą wspaniałą pamiątką dla małego solenizanta na lata. Bowiem fotoksiążka na pierwsze urodziny będzie dostarczała niezwykłych emocji nie tylko w dniu urodzin, ale również za każdym razem, kiedy jej właściciel będzie po nią sięgał w przyszłości.

Prezent dla dziecka i rodziców

Zakup fotoksiążki na pierwsze urodziny warto rozważyć również z innego powodu. Dobrze przemyślana będzie ciekawym podarunkiem nie tylko dla małego solenizanta, ale również miłą niespodzianką dla jego rodziców. Zajęci opieką nad najmłodszym członkiem rodziny, nie mają z reguły czasu wywołać zdjęć robionych swojej pociesze. Fotoksiążka na pierwsze urodziny będzie zatem miłą niespodzianką również dla nich. W końcu ktoś zgromadzi i uporządkuje zdjęcia ich skarbu w jednym miejscu.

Jeden produkt, wiele możliwości

Zaletą fotoksiążki na pierwsze urodziny jest możliwość autorskiego projektowania jej wyglądu. Drukarnie udostępniają różne szablony na tę okazję. Można przygotować album wyłącznie ze zdjęciami malucha lub uzupełnić go o zdjęcia najbliższych członków rodziny. Fotografie mogą dotyczyć całego pierwszego roku życia lub jedynie najciekawszych wydarzeń z tego okresu. Pierwszy ząbek, moment, w kiedym maluch sam siedział czy czas raczkowania to momenty, które warto uwiecznić.

Fotoksiążka pozwoli na wyeksponowanie wszystkich wzruszających momentów w odpowiedni sposób. Różnorodne szablony sprawiają również, że kwestia tego co kupić na roczek nie będzie już żadnym problemem.

Zobacz szablon “Album dla dziecka” i inne szablony dziecięce