Jak ozdobić fotoksiążkę dodatkami?

Każdy szablon dostępny na stronie Printu zawiera w sobie dodatki, które ozdabiają strony fotoksiążki. Jeśli lubisz minimalizm, możesz wybrać szablon, w którym jest ich mniej. Jeśli jednak podobają Ci się kolorowe elementy, spokojnie znajdziesz coś dla siebie. Podczas projektowania w edytorze, możesz użyć dodatków z innych szablonów.

Dzięki takim funkcjom, projektowanie fotoksiążki staje się przyjemną i kreatywną zabawą. Zapraszam Cię do obejrzenia krótkiego filmu, w którym pokazuję, jak zamieszczać dodatki w projekcie, oraz jak je edytować i usuwać.

Transkrypcja odcinka: Dodatki, którymi ozdobisz fotoksiążkę!

Nie wiem czy wiesz, ale możesz urozmaicić swój projekt dodatkami! Zacznij od włączenia trybu ekspert. Kliknij w ikonę “dodatki”, znajdującą się pod fotoksiążką. Jak widzisz, jest tutaj mnóstwo motywów do wyboru. Wybierz ten, który Ci się podoba. Widzisz, jest już w projekcie. Teraz kliknij w niego i ustaw w dowolnym miejscu.

Możesz skorzystać także z motywów przypisanych do innych szablonów. Możesz zmieniać zanikanie, pochylenie, odbicie oraz rozmiar. Dodatkowo możesz przenieść obiekt pod spód, na wierzch. Możesz go duplikować a jeśli jednak stwierdzisz, że nie pasuje do twojego projektu – usuń go.