Jak przenosić rozkładówki w fotoksiążce?

Projektowanie fotoksiążki, fotoalbumu czy minibooka to nic trudnego. Wręcz przeciwnie, może to być świetna zabawa. Jeśli masz troszkę więcej czasu, możesz modyfikować swój projekt na przeróżne sposoby.
Edytor Printu daje naprawdę spory wachlarz możliwości. Jedną z nich jest przenoszenie rozkładówek. Masz całkowitą dowolność w układaniu stron.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak przenosić rozkładówki w fotoksiążce – zapraszam do oglądania. Niestety czasem może zabraknąć czasu na zabawę z projektowaniem, wówczas polecam Ci wykorzystanie funkcji automatycznego tworzenia projektu → klik.

Transkrypcja odcinka: Jak przenosić rozkładówki w fotoksiążce?

W edytorze możesz przenosić całe rozkładówki, nie ma możliwości przenoszenia pojedynczych stron. Rozkładówki są oznaczone cyferkami. Aby je przenieść, w pasku nad projektem kliknij w rozkładówkę i przeciągnij ją pomiędzy inne rozkładówki. Możesz zrobić to również w podglądzie wszystkich stron, w dokładnie ten sam sposób. Lub najeżdżając na rozkładówkę i klikając “przenieś”, przeciągnij na miejsce rozkładówki, którą chcesz podmienić.