Fotoksiążka online – stwórz niezwykłą pamiątkę bez wychodzenia z domu!

Fotoksiążka na zamówienie to idealny pomysł zatrzymania najpiękniejszych wspomnień. Może także służyć jako wyjątkowy prezent na każdą okazję. Jej elegancki wygląd i niezwykła forma nie są jednak związane z długimi i trudnymi przygotowaniami. Bez problemu zaprojektujesz fotoksiążkę online.

Wybierając sprawdzoną firmę, nie tylko nie potrzebujesz fachowej wiedzy i informatycznych umiejętności, ale i stworzysz fotoksiążkę bez pobierania programu.

Fotoksiążka online jako ciekawy pomysł prezentu zakupionego przez internet
Przy pomocy edytora fotoksiążki, dostępnego online, cały proces projektowania jest niezwykle intuicyjny

Gdzie zamówić fotoksiążkę online? Fotoksiążka przez internet w 30 minut!

Rosnąca popularność fotoksiążek jest związana z powstawaniem kolejnych firm, zajmujących się przygotowaniem takiego produktu. Nie wszystkie spełnią jednak Twoje oczekiwania.

Przygotowując fotoksiążkę online, warto odnaleźć miejsce, które zapewnia łatwy i intuicyjny kreator, pozwalający na stworzenie niepowtarzalnego i pięknego projektu. Warto przeanalizować przede wszystkim opinie innych osób, które są w stanie doradzić, gdzie zamówić fotoksiążkę.

Printu cieszy się znakomitą opinią wśród swoich klientów właśnie dzięki bezkompromisowemu podejściu do jakości produktu i wsparcia użytkownika w trakcie całego procesu przygotowania fotoksiążki online. Znajduje to odzwierciedlenie w setkach komentarzy pozostawianych w sieci. Poznaj opinie klientów Printu (klik) i przekonaj się sam!

Kluczem do przygotowania idealnego projektu jest zaawansowany, ale łatwy w obsłudze kreator, który umożliwia skorzystanie z blisko 200 szablonów idealnych na konkretne okazje.

Ponadto dział obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli nawet po godzinie 22, dzięki czemu zawsze możesz liczyć na pomoc ekspertów. Skontaktuj się z nami (kliknij tutaj).

Wybierając odpowiednią firmę zwróć uwagę na szablony fotoksiążek, intuicyjność kreatora oraz opinie klientów. Poznaj ofertę fotoksiążki Printu na krótkim filmiku instruktażowym:

Chcę zamówić fotoksiążkę online – i co dalej?

Oczywiście przygotowanie projektu fotoksiążki online to nie wszystko. Od tego, co będzie działo się później, w równie dużej mierze zależy Twoja satysfakcja.

Wybór nieodpowiedniej firmy bardzo często przekłada się jedynie na rozczarowanie. Decydując się na współpracę z Printu, dokładnie wiesz, ile potrwa proces druku oraz ile czasu zabierze sama dostawa.

Przede wszystkim produkt zaskoczy Cię fantastyczną jakością, przekładającą się na walory estetyczne oraz wytrzymałość. To ważne, ponieważ niektóre firmy oferujące fotoksiażki online, próbują zaoszczędzić jak najwięcej środków. Wybierają wówczas papier czy technologie, które przekształcą nawet najpiękniejszy pomysł w szary i nieprofesjonalny fotoprodukt, który nie będzie się do niczego nadawał.

Korzystając z dodatkowej usługi, Printu może przygotować Twoją fotoksiążkę w ekspresowym tempie
Printu przygotowało dla Ciebie mnóstwo szablonów fotoksiążki – bez problemu znajdziesz idealny projekt na wyjątkową okazję

Specjaliści oferują mnóstwo szablonów fotoksiążek, zaprojektowanych specjalnie na określone okoliczności

Co sprawia, że proces przygotowywania projektu jest tak prosty, a uzyskany efekt zapiera dech w piersiach? Szablony fotoksiążki oferowane przez Printu (kliknij i przekonaj się sam)!

Udostępniamy do Twojej dyspozycji 190 szablonów podzielonych na poszczególne okoliczności i kategorie tematyczne. Dzięki nim bez trudu utworzysz projekt, który będzie charakteryzował się wspaniałym wyglądem.

Szablony fotoksiążek zostały przygotowane przez profesjonalnych grafików, którzy postarali się o to, aby z jednej strony cały proces był maksymalnie intuicyjny i zgodny ze swoim przeznaczeniem, ale z drugiej strony umożliwiał Ci wcielenie w życie własnego, unikalnego projektu.

Dzięki szablonom fotoksiążkę przez internet stworzysz już w 30 minut!

Szablony

Intuicyjny program do tworzenia fotoksiążki, czyli jak zaprojektować fotoksiążkę online

Wiele osób obawia się, że program do tworzenia fotoksiążek będzie wymagał od nich wiedzy informatycznej albo ponadprzeciętnych zdolności artystycznych. Nic bardziej mylnego!

Wybierając sprawdzoną firmę, przekonasz się o tym, że odpowiedź na pytanie „jak stworzyć fotoksiążkę” jest niezwykle prosta. Wszystko, czego potrzebujesz, to dostęp do internetu. Nie zachodzi nawet potrzeba ściągania i instalacji programu do fotoksiążki.

Na początku wybierz jeden z interesujących Cię szablonów, następnie strona przekieruje Cię do edytora fotoksiążki, który poprosi o wgranie zdjęć i krok po kroku poprowadzi przez cały proces projektowania Twojego dzieła.

Jak zaprojektować fotoksiążkę? To zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni. Edytor fotoksiążki jest jedynie inspiracją i intuicyjnym narzędziem, które ma ułatwić Ci pracę i pozwolić na stworzenie eleganckiego, estetycznego i – co najważniejsze – w pełni unikalnego projektu fotoksiążki. Masz całkowity wpływ na jej ostateczną formę wizualną. Zmiana teł, usuwanie lub dodawanie elementów graficznych czy dostosowanie liczby ramek na zdjęcia na poszczególnej stronie to tylko wybrane funkcje edytora, do których masz dostęp.

Przed przystąpieniem do pracy warto odpowiedzieć sobie jednak na pytanie, gdzie zrobić fotoksiążkę. Decydując się na współpracę z Printu, zdajesz sobie sprawę z tego, jak intuicyjny i prosty będzie proces projektowania fotoproduktu. Wiesz także, że zawsze możesz liczyć na wsparcie działu obsługi klienta. Wybierając tańszą opcję, która nie cieszy się tak wieloma pozytywnymi opiniami, możesz być pozbawiony tego wsparcia, a samo projektowanie fotoksiążki stanie się prawdziwą udręką.

Szablony fotoksiążki pomagają w utworzeniu niezapomnianego projektu
Kilka prostych kroków pozwoli Ci utworzyć pamiątkę, do której będziesz powracać przez lata

Fotoksiążka online – co ją wyróżnia? Bezpieczeństwo utworzonych projektów

Fotoksiążka projektowana w wersji online to przede wszystkim wielka wygoda! Nie musisz rozpoczynać i kończyć swojego projektu za jednym razem i martwić się o to, że zaprojektowane już strony przez przypadek zostaną usunięte.

Wystarczy zarejestrować się na stronie Printu (aby ten proces był jeszcze szybszy, możesz zrobić to za pośrednictwem Facebooka), a następnie zacznij projekt swojej fotoksiążki. W każdej chwili możesz go zapisać i wrócić do niego w wygodnym dla Ciebie momencie.

Dzięki temu ze spokojem możesz przejrzeć dostępne szablony, wybrać ten odpowiedni, a następnie wgrać część zdjęć, które akurat masz pod ręką. Pozostałe fotografie (które chcesz pobrać z innego dysku albo planujesz zeskanować z rodzinnego albumu, głęboko schowanego w zakamarkach babcinej komody) możesz dołączyć w każdej chwili.

Jak zaprojektować fotoksiążkę? Podpowiedzią jest kilka prostych kroków z artykułu
Nie musisz martwić się o utratę projektu! Printu dba o wygodę tworzenia Twojej fotoksiążki i jej bezpieczeństwo

Wgraj wszystkie zdjęcia, do których masz dostęp Ty i Twoi bliscy

Fotoksiążka zamawiana online daje sporo możliwości, z których nie możemy skorzystać zamawiając produkt na przykład bezpośrednio u fotografa.

Jakie korzyści daje zamówienie fotoksiążki online? Przede wszystkim możemy wgrać zdjęcia zarówno z telefonu, jak i komputera. Printu umożliwia również zebranie zdjęć od bliskich bezpośrednio do projektu – wystarczy przesłać im link.

Co ciekawe, Printu umożliwia udostępnianie projektu fotoksiążki innym użytkownikom. Jeżeli tworzysz fotoksiążkę, która ma być urodzinowym prezentem od całej rodziny, bądź paczki przyjaciół, bez problemu możesz zaprojektować kilka stron, a następnie udostępnić projekt dalej, aby inni użytkownicy mogli uzupełnić go własnymi wspomnieniami.

Fotoksiążka online to nic innego jak fotoksiązka tworzona na zamówienie przez internet
Wiele źródeł poboru zdjęć i możliwość udostępniania projektu innym użytkownikom sprawia, że cały proces tworzenia jest bardzo prosty i wygodny

Fotoksiążka online – co ją wyróżnia? Łatwy dostęp do wszystkich projektów

Podobnie sprawa wygląda ze zrealizowanym już projektem. Wyobraź sobie, że zamówiłeś dla siebie fotoksiążkę rodzinną, pełną wspaniałych ujęć swojego malucha. Prezentujesz ją babciom i ciociom, gdy tylko nadarza się ku temu okazja. Babcia, podczas jej przeglądania, ma łzy w oczach – w końcu zdjęcia wnuków zawsze wywołują w niej wiele emocji. Wiesz, że byłaby zachwycona, dostając w prezencie pod choinkę lub na Dzień Babci właśnie taką pamiątkę.

Co w tej sytuacji zrobić? Nic bardziej prostego! Po prostu zaloguj się na stronie Printu i w zakładce MOJE PROJEKTY, przy odpowiedniej fotoksiążce, kliknij w przycisk ZAMÓW PONOWNIE. Twoje dawne projekty przechowywane są w specjalnym archiwum, z którego możesz je łatwo przywrócić aż przez 5 lat od momentu złożenia zamówienia.

Chcesz dodatkowo spersonalizować swój dawny projekt? Po wyciągnięciu pozycji z archiwum ponownie wróć do edytora fotoksiążki, klikając w przycisk EDYTUJ przy odpowiednim projekcie. Następnie możesz zamienić w nim wybrane fotografie lub dodać kilka czułych tekstów, kierowanych prosto do obdarowanego.

W ten sposób bez większego wysiłku wykonasz piękna pamiątkę dla swoich bliskich.

Gdzie zamówić fotoksiążkę? Njalepiej w sprawdzonej firmie z dobrymi opiniami klientów
Fotoksiążka zachwyciła Twoich najbliższych? Koniecznie zamów jej duplikaty i obdaruj bliskie Ci osoby!

I ostatnia kwestia, czyli czas realizacji fotoksiążki

Sam proces przygotowywania odpowiedniego projektu jest oczywiście bardzo ważny, ale to jednak nie wszystko. Równie ważne będzie to, co będzie się z nim działo po tym, kiedy przekażesz nam swoje zamówienie.

Czas realizacji fotoksiążki wynosi do 7 dni roboczych. W czas realizacji fotoksiążki nie jest wliczona przesyłka, która może zająć do dwóch dni roboczych. Nie jest on jednak długi, biorąc pod uwagę złożoność produkcji fotoksiążek i starania, których dokładamy, aby Twój projekt zyskał trwałą i jak najpiękniejszą oprawę.

Wiele firm oferujących bardzo szybki czas realizacji fotoksiążki tak mocno skupia się na tempie prac, że w efekcie produkt, który otrzymasz, w niczym nie będzie przypominał wymarzonego projektu.

Jeżeli zależy Ci na czasie, ponieważ ważna uroczystość zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie masz idealnego prezentu, możesz skorzystać z opcji fotoksiążki express. Jej wykonanie zajmuje 3 dni robocze. Ekspresowa fotoksiążka znajdzie się u Ciebie błyskawicznie i niezręczna sytuacja przerodzi się w znakomity powód do świętowania.

Dowiedz się więcej o opcji ekspress (kliknij tutaj).

Czas realizacji fotoksiążki zależny jest od całego procesu jej tworzenia
Printu dokłada wszelkich starań, aby Twoja fotoksiążka była trwała i estetyczna. Na taką pamiątkę warto zaczekać!

 

Masz pytania dotyczące projektowania fotoksiążki? A może nie wiesz, na który szablon się zdecydować? Napisz do nas, a pomożemy Ci dopasować projekt do Twoich potrzeb i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.