Jak dodać więcej stron do fotoksiążki?

Masz mnóstwo zdjęć i nie wiesz, czy zmieszczą się w Twojej fotoksiążce? To nie problem! Są dwa rozwiązania: podzielić zdjęcia tematycznie na więcej niż jedną fotoksiążkę lub dodać dodatkowe strony do projektu. Zapraszam Cię do obejrzenie filmu, w którym opowiadam o tym, jak to zrobić.

Wykorzystaj wszystkie swoje zdjęcia w fotoksiążce!

Podstawowa wersja fotoksiążki liczy 20 stron. Możesz powiększyć swoją fotoksiążkę o dodatkowe strony. Nie warto umieszczać zbyt wielu zdjęć na jednej stronie, ponieważ wtedy projekt przestaje być przejrzysty. Rozwiązaniem jest dodanie rozkładówki. To, ile stron możesz dodać, zależy od formatu, który wybierzesz. W przypadku fotoksiążki 25×20 oraz 30×30 maksymalna ilość stron to 180. W przypadku formatu 20×20 – jest to 80 stron.

Transkrypcja odcinka: Jak dodać więcej stron do fotoksiążki?

Podstawowa wersja projektu liczy 20 stron. Możesz jednak dodać dodatkowe rozkładówki. Aby to zrobić kliknij na “strona”. Masz do wyboru 3 opcje: dodaj pustą stronę, dodaj stronę z motywem oraz skopiuj stronę. By usunąć rozkładówkę, kliknij w prawy górny róg na ikonkę kosz. Możesz także wybrać opcję “wszystkie strony”, dzięki temu zobaczysz podgląd wszystkich rozkładówek.