Jak udostępnić projekt fotoksiążki znajomym?

Fotoksiążka z pięknymi zdjęciami robi wrażenie na każdym, kto ma okazję ją przeglądać. Dlatego często pojawia się hasło: “Też bym taką chciała”. Jest to możliwe! Możesz udostępnić Twój projekt znajomym. Jeśli chcesz to zrobić, musisz wygenerować specjalny link na stronie.

Wówczas osoba, która wejdzie w link, będzie mogła obejrzeć Twoją fotoksiążkę w wersji elektronicznej. Dostanie także możliwość edycji kopii oraz zamówienia Twojego projektu. Zapraszam Cię do obejrzenia krótkiego filmu, w którym opowiadam o tym, jak to zrobić.

 

Transkrypcja odcinka: Jak udostępnić projekt fotoksiążki znajomym

Jeśli Twój projekt spodobał się Twoim znajomym lub rodzinie i chcesz się nim podzielić – możesz go udostępnić. Wówczas wygeneruje się link, który możesz np. wysłać mailem. Osoba, która dostanie od Ciebie link do twojego projektu, będzie mogła go obejrzeć lub edytować i zamówić swój egzemplarz fotoksiążki.

Aby to zrobić-wejdź w zakładkę: Moje projekty. Możesz udostępnić projekt, który jest w wersji roboczej oraz projekt, który został już zrealizowany. Jeśli od realizacji upłynęło więcej niż 45 dni –  musisz wyciągnąć projekt z archiwum. O tej opcji mówię w filmie pt.” Wyciąganie projektu z archiwum”

Jeśli zrealizowany projekt jest jeszcze aktywny, kliknij: zamów ponownie, wówczas projekt powieli się. Możesz zlokalizować go w zakładce moje projekty i udostępnić. Wybierz jedną z opcji: Jeśli chcesz, aby osoba, której udostępnisz projekt miała dostęp tylko do podglądu, wybierz opcję pierwszą.

Jeśli jednak chcesz aby osoba, której udostępnisz projekt mogła go edytować i zamówić swoją kopię, wybierz opcję drugą. Poniżej zostanie wygenerowany link, który umożliwi otworzenie Twojego projektu, osobie której go udostępnisz. Teraz możesz go wysłać.