Niezapomniany album z urodzin dziecka

Urodziny ukochanego malucha to czas, który warto odpowiednio celebrować i upamiętnić.

W dzisiejszych czasach urodziny dziecka organizujemy już nie tylko w domowym zaciszu, ale i wynajmując restauracje czy sale zabaw.

Niezależnie od miejsca, w którym odbędzie się impreza, warto upamiętnić ją wyjątkowymi zdjęciami!

Zobacz szablon “Album dla dziecka” i inne szablony dziecięce

Urodziny dziecka – w domu czy w restauracji?

Coraz częściej rezygnujemy z organizacji dziecięcych urodzin w domu na rzecz profesjonalnie zaplanowanej imprezy w restauracji. To dobre wyjście zwłaszcza wtedy, gdy nie dysponujemy odpowiednim metrażem mieszkania, które mogłoby przemieścić zaproszonych gości.

Urodziny w popularnej restauracji to dla dzieci spora frajda – zwykle wiążą się z towarzystwem animatora, który zapewnia maluchom gry i zabawy, a także pyszne przekąski. Wykonaniem zdjęć podczas takiej imprezy możesz zająć się samodzielnie, lub poprosić o pomoc animatora prowadzącego przyjęcie.

Szablony

Urodziny dziecka w sali zabaw

Wielu rodziców organizuje urodziny dziecka w salach zabaw, które gwarantują maluchom świetne spędzenie czasu, ale i poczęstunek. Taka sceneria jest doskonała do wykonywania zdjęć, o ile uzyskamy na to zgodę właściciela obiektu.

Urodzinowa sesja zdjęciowa solenizanta i jego gości będzie znakomita, gdy wykonasz zdjęcia maluchów w basenie z kuleczkami, czy podczas szaleństw na zjeżdżalniach.

Organizacja urodzin dziecka w domu

Jeśli twój dom może przyjąć wszystkich gości, nic nie stoi na przeszkodzie, by zorganizować urodziny dziecka w domu. Jeszcze lepiej, gdy dysponujesz ogrodem, a maluch ma urodziny w ciepłej porze roku – wtedy możliwości są wręcz nieograniczone. Na potrzeby imprezy możesz wynająć animatora, clowna, albo sam wcielić się w rolę prowadzącego przyjęcie.

Atutem domowych urodzin jest fakt, że dzieci w takich warunkach czują się o wiele swobodniej, co nie pozostanie bez wpływu na jakość wykonywanych na imprezie zdjęć. Urodzinową sesję w domu możecie zaplanować w dowolnej konwencji, na przykład przygotowując zabawne przebrania.

Zdjęcia podczas urodzin dziecka w przedszkolu

Maluch z pewnością zechce, aby i jego rówieśnicy z przedszkola mogli wspólnie z nim celebrować jego urodziny. Warto wówczas poczęstować grupę łakociami takimi jak cukierki, czy kawałek tortu. Z wykonaniem urodzinowych zdjęć w przedszkolu nie powinieneś mieć żadnych kłopotów – większość nauczycielek z wielką chęcią przystanie na ten pomysł.

Gdy zdjęcia już będą gotowe…

Urodziny przebiegły niesamowicie, a wam pozostała po nich pamiątka w postaci znakomitych fotografii z zabawy. Co dalej? Zamiast przechowywać zdjęcia na dysku komputera, skomponuj z ich użyciem wyjątkowy Fotoalbum urodzinowy. Umieść w nim zdjęcia zarówno z urodzin w przedszkolu, jak i z oficjalnej imprezy.

Dobierz kolorowy szablon, dodaj podpisy (np. fragmenty z życzeń otrzymanych od najbliższych) i gotowe – urodzinowy Fotoalbum twojego malucha dotrze do was w zaledwie kilka dni.

Fotoksiążka urodzinowa z imprezy rodzinnej

Urodziny dziecka to także czas rodzinnych spotkań, które warto upamiętnić. Podczas spotkania wykonajcie zdjęcia waszej pociechy w towarzystwie krewnych, a następnie umieście je w okazjonalnej Fotoksiążce. Taka pamiątka pozwoli wam na długo wspominać cudowne, wspólne chwile.

Urodzinowy Minibook jako prezent dla dziecka

Oryginalny album ze zdjęciami może być nie tylko doskonałą pamiątką, ale i prezentem urodzinowym. Jak go przygotować? Wraz z najbliższymi przyjaciółmi solenizanta zorganizujcie sesję, podczas której każdemu z nich wykonasz zdjęcie. Uczestnicy sesji mogą trzymać w dłoniach kolorowe kartoniki życzeniami dla twojego dziecka.

Taki zestaw portretów umieść w niewielkim Minibooku, a w dniu urodzin wręcz maluchowi. To wzruszający i unikalny upominek, który z pewnością wywoła na twarzy solenizanta szeroki uśmiech.

Urodziny dziecka – niezależnie od tego, które z kolei – warto odpowiednio świętować i upamiętnić. Najprostszy sposób, aby to zrobić, a mianowicie wykonanie zdjęć może zyskać zupełnie nowy charakter, dzięki eleganckiej oprawie Fotoalbumu lub Fotoksiążki.

Zobacz szablon “Roczek” i inne szablony dziecięce