Jak dodać tekst do fotoksiążki?

Zapraszam Cię do obejrzenia krótkiego filmu, w którym pokazuję funkcje związane z modyfikacją i dodawaniem tekstu w projekcie. Piękne słowa pozwolą wyrazić wdzięczność, opisać minione wydarzenia.Tekst w fotoksiążce sprawi, że stanie się ona jeszcze bardziej wartościową pamiątką lub idealnym prezentem dla bliskiej osoby.

 

Zaprojektuj fotoksiążkę z tekstem

Jeśli planujesz zamówić fotoksiążkę na prezent, dużym ułatwieniem będą dla Ciebie szablony urodzinowe. Z kolejnego wideo poradnika dowiedz się, jak wybrać szablon fotoksiążki. W fotoksiążce, która ma być prezentem warto umieścić życzenia, opisy, słowa podziękowania czy dedykację – będzie to świetne dopełnienie zdjęć.

Funkcja dodawania tekstu idealnie sprawdzi się podczas projektowania fotoksiążki z wakacji. Warto podpisać zdjęcia, na których uwiecznione są miejsca z podróży. Pamięć bywa ulotna, dlatego stworzenie pamiątki w postaci fotoksiążki, jest bardzo dobrym pomysłem.

Transkrypcja odcinka: Jak dodać tekst do fotoksiążki?

Możesz edytować gotowy tekst, który znajduje się w ramkach, w szablonie. Możesz zmienić jego zanikanie, czcionkę, rozmiar, ułożenie w komórce, oraz kolor. Masz także możliwość dodania nowego pola tekstowego. Aby to zrobić, włącz opcję ekspert. Jak widzisz, obok strony pojawiła się ikona: ”tekst”. Klikając w nią, na fotoksiążce automatycznie pokaże Ci się pole tekstowe. kliknij w nie i uzupełnij tekstem. Komórkę tekstową możesz umieszczać w dowolnym miejscu.